Špatný sex po příchodu mimina

3
12.2.21 15:28

Špatný sex po příchodu mimina

Co s tím?

Ahoj,
potřebuji se vypsat, protože nevím, jak už dál a děkuji za případné rady.???

S přítelkyní máme 6 měsíční mimčo a náš sexuální život po porodu i během těhotenství je katastrofa.
Ze začátku těhotenství jsme to zkoušeli ale přítelkyně měla rizikové a bála se o mimčo. Takže cca od 3-4 měsíce bez sexu. Neměl jsem problém to vydržet během toho a i 6ti nedělí. Bohužel přítelkyně bez zájmu v těhotenství aspoň zkoušet orální sex. Když už jsem ji v cca 6 měsíci říkal, že mi chybí orální sex, kterej miluju, tak že to zkusíme. Bohužel do dneška neproběhl žádný. Když už jsem si ho vyškemral, tak ho dala do pusy na 2 vteřiny… Před těhotenstvím normálně provozovala.
Po porodu byla dlouho sešívaná, tak jsme zkoušeli sex po 2 měsících radši. Do teď každý sex ji hodně bolí a než se do ní dostanu, tak už mi skoro nestojí. Nemá ani z čeho, protože přítelkyně večer až když mimčo usne 19-20h lehne na záda, roztáhne mi nohy a prej postav si ho a pojď. Snaha o nějaké vzrušení, předehře není řeč. Nechce dělat. Chápu, že je po celém dni unavená z mimča. Snažím se pomáhat hned, jak přijdu z práce aby toho na ní nebylo tolik.
Jednou se nám podařilo, že jsem se do ní dostal a zachvili se udělal. Jinak během sexu a po každém sexu hrozný hádky a já pomalu ztrácím chuť na sex už. Nabízel jsem jí, že můžeme zkusit předehru (orál, prstění, masáž, vínko) aby se uvolnila ale to prej nemá smysl to zkoušet. Když jsem ji říkal, že se mi líbí podvazky např, že ji je klidně pořídím, tak řekla, že je nechce. Sex máme 2-4 do měsíce. Vím, že jí to bolí a chce to čas, tak snad časem to bude lepší.
Lubrikáč používáme aby to bylo trochu lepší.

Děkuji všem co to dočetli až do konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25638
12.2.21 15:35

Hádky při sexu proč? Třeba je nejen unavená, ale taky nespokojená se svým tělem. Já jsem rok po porodu a upřímně sex je to poslední na co myslím. A ještě se rvát do podvazků, to je fakt to poslední co se mi chce. Zkus spíš myslet na ni než na sebe, aby byla odpočatá v dobré to náladě. Já třeba kojím a mimo sex nesnesu aby mi sahal na prsa, přijdu si jak mlikárna když mě za ně tahá několikrát denně dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2650
12.2.21 15:36

Mi to přijde normální. Čím víc budeš rýpat, vyžadovat a vztekat se, tím dýl budeš čekat. Mluv s ní, naslouchej co ji trápí, buď trpělivý, netlač na ni. Poslední co matka půlročního mimina potřebuje, je nerudný nadržený chlap. Taky bych neměla náladu na chlapa co furt chodí a mrčí že nemáme sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 15:36

No chapu ji. Dej ji cas. Ja mela z toho nastrihu hruzu a sexu jsem se bala, nakonec dobry, ale kdyby me to bolelo, tak bych se do sexu asi nehrnula. Treba i kojeni muze za to, ze ji sex moc nebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20049
12.2.21 15:38

No jo no, dítě má, tebe už na sex nepotřebuje. Ono když se nechce, to je horší, než když se nemůže. Že jí to bolí je úplně logický, když nemá žádnou předehru, na to nemusí být ani šitá, ale že jí ani nechce, to už tě normálně fakuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1835
12.2.21 15:40

Jestli koji, tak se to muze zlepsit po ukonceni kojeni. Jinak po praci nebo o vikendu vzit mimino na 2-3hod. do kocaru a nechat dospat. To same 1 vikendovy den vstat s mimcem a nechat dospat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1042
12.2.21 15:40

Vítej v realitě. :D Vim že je to těžké ale chce to čas. Některé ženy po porodu normálně sexují, jiné prostě úplně ztratí chuť. Asi hormony nebo co. Moje byla po prvním porodu normálně nadržená a nemohla se dočkat až na to vlítnem. Po druhém to bylo úplně jinak. To neměla chuť skoro vůbec. Sex měla dlooouhou dobu jako povinnost. Jako jednu z domácích prací, kterou si jednou za čas odbyla a pak odfajfkla jako splněno. Tento stav trval několik let. Pak už se to vrátilo do normálu. (To vracení do normálu trvalo taky několik let) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
12.2.21 15:47

Ja treba chapu, ze je unavena a vse, ale aby rekla: tak si ho postav a pojd, to fakt nechapu. Jako i ta komunikace je dulezita - za me. Nevim, jak moc na ni tlacis ty, ale ani jeji jednani neni za me ok. Ale to musis holt resit s ni…

Do nejakych podvazku a tak ji nenut, na to kasli. Spis jak tu zaznelo, ber dite vic ven (ne ted v tech silenych mrazech teda), aby se treba dospala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12711
12.2.21 15:48

Jestli kojí tak je úplně normální, že nemá chuť. Hlavně jestli to zkoušíte bez předehry tak jí to fakt musí bolet 8o nevím čemu se divíš. Chtělo by to s ní víc mluvit a víc přítelkyni pomoci jak se píše výše. V neděli vem dítko na procházku a nech ji odpočinout, udělejte si hezký den, objednej jídlo a starej se fakt od rána o dítě a večer to třeba v pohodě půjde. Orál v těhotenství u nás taky nebyl. Chlap to chápal. Prvně nevolnosti a pak pálení žáhy. Ono to není úplně tak jednoduché v tom těhotenství :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
12.2.21 15:55

Chápu potíže a únavu po porodu a s minimem, ale říct mi „tak si ho postav a pojď“ tak uz na ní nesahnu. Takhle se nevyjadřuje ani poslední šlapka na privátu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
12.2.21 15:58

Taky je otázka jestli mate sex k uspokojení obou nebo jen Tvého?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
12.2.21 16:21

Pokud kojí je to normální, ty hormony pořad pracuji, je unavená, ono dá dítě řádně zabrat. Musíš chápat i ji. Nicméně slyšíme jen tvou verzi. Nevíme jak to cítí ona, ale z tvého popisu za mě její komunikace není Ok. Mne když se nechce tak můj přítel na to jde hooodne fikaně. Nabídne mi masáž celého těla. Takže se celá svliknu a on mě cca 30 minut masiruje od ramen až dolu, stehna z vnitřní strany blízko intimních partii. Zkus vynechat klasickou předehru a zkus to taky přes masaz, mě to teda nebudí tak, ze samotný sex si už užívám :dance:
V tomhle případě ji musíš nenuceně nabudit ty, protože z její strany to asi nepůjde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
12.2.21 16:24

Kojí?
A jak se k ní chováš jinak? Objímáte se, pusinkujete? Dáváš jí najevo lásku, náklonnost a pochopení?
Zajímáš se o ni? Má čas sama pro sebe?
Protože tvůj projev mi přijde takový cituprostý :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2569
12.2.21 16:28

Máte sex 2-4 x do měsíce, to je dle statistik emimina naprosto normální frekvence při malých dětech. Pokud je to 4 x do měsíce, tak je to jednou týdně, což se zde považuje za optimální. Mohlo by být hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15404
12.2.21 16:35

Roztáhne nohy a podvolí se. Za to očekává, že ji i mládě budeš chránit a živit, jako samice šimpanze. Jsi už jen zploditel a živitel, tady o lásce nemůže být řeč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat