Reklama

Špatný sex ve vztahu = rozchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 09:27
špatný sex ve vztahu = rozchod?

Ahoj, jsme s přítelkyní 6 roků a poslední rok nám to opravdu nefunguje… 5 let jsme měli sex 3× týdně, najednou máme tak maximálně 2-3× měsíčně a ať dělám, co dělám, tak jsem ztratil pro mě důležitý pocit že přítelkyni přitahuju a to navzdory tomu, že se fyzicky citím ve výborné formě..

S přitelkyní se nedá na tohle téma absolutně diskutovat, buď vybuchne a nebo tvrdí že se to vyřeší časem samo… tak nevím, osobně si myslím, že nás hodně ničí stereotyp, jelikož přítelkyně nemá rád nic krom klasického sexu a všude jinde než v posteli je hodně stydlivá a snaží se sexu vyhnout :roll: tak je to takové jako několikrát ohráta písnička, ale nevím co stím, jelikož podvádět ji nechci..

Navíc mě naposledy namíchla, když mi řekla že mám malý penis (mám 15/5cm) :nevim: co myslíte holky? navic rozhodně si nepřidávám že bych vní plandal, spíše naopak. Dost mě to urazilo, protože nechapu proč teda semnou tak dlouho je?!

děkuju za rady postřehy

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

sucuba
Kecalka 136 příspěvků 12.09.18 09:31

Když na ní tlačís tak se snaží najít všechno možné aby s tebou nemusela spát, malý penis mít můžeš, ale myslím že ti to řekla aby s tebou nemusela spát. když jste měli sex, měla pokaždé orgasmus?.. Takže 3× týdne pořád ta samá písnička? To bych to taky nechtěla, vždyť to musí být nuda po pěti letech :D… Určitě ji nepodvadej!! Raději si pomoz sám ;)

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 12.09.18 09:33
@Anonymní píše:
Ahoj, jsme s přítelkyní 6 roků a poslední rok nám to opravdu nefunguje… 5 let jsme měli sex 3× týdně, najednou máme tak maximálně 2-3× měsíčně a ať dělám, co dělám, tak jsem ztratil pro mě důležitý pocit že přítelkyni přitahuju a to navzdory tomu, že se fyzicky citím ve výborné formě..

S přitelkyní se nedá na tohle téma absolutně diskutovat, buď vybuchne a nebo tvrdí že se to vyřeší časem samo… tak nevím, osobně si myslím, že nás hodně ničí stereotyp, jelikož přítelkyně nemá rád nic krom klasického sexu a všude jinde než v posteli je hodně stydlivá a snaží se sexu vyhnout :roll: tak je to takové jako několikrát ohráta písnička, ale nevím co stím, jelikož podvádět ji nechci..

Navíc mě naposledy namíchla, kdyžmi řekla že mám malý penis (mám 15/5cm) :nevim: co myslíte holky? navic rozhodně si nepřidávám že bych vní plandal, spíše naopak. Dost mě to urazilo, protože nechapu proč teda semnou tak dlouho je?!

děkuju za rady postřehy

toto bych si dovolila říct pouze člověku s kterým neplánuji vůbec nic do budoucna :nevim:

zoidberg
Extra třída :D 11462 příspěvků 12.09.18 09:35

Ale když si odskočíš za jinou jen kvůli sexu, tak to není žádný podvod. Ony to tak holky neberou. Je to stejné jako bys měl prázdnou ledničku a tak si zašel na večeři do hospody. To taky není nevěra, když ti uvaří jiná. Prostě tělesné potřeby je nutné řešit, právo první noci má tvá partnerka, ale pokud se ho zřekne, můžeš jít jinam, neboj, zlobit se na tebe nebude ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 09:38

Pche, já manžel jsme letos sex ještě neprovozovali a žije :mavam:

Uživatel je onlineakavi
Povídálka 46 příspěvků 12.09.18 09:50

Tak bych to tak odhadla, že má jiného. Neumím si představit, že bych muži, co s ním chci i nadále žít, řekla, že je málo vybavený a očekávala, že to bude vše OK. Třeba jen nemá „koule“ se rozejít a čeká, až to přestane bavit tebe. Nebo je tam nějaký problém, který ty nevidíš a pro ni je zásadní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 09:57
@Anonymní píše:

Navíc mě naposledy namíchla, když mi řekla že mám malý penis (mám 15/5cm) :nevim: co myslíte holky? navic rozhodně si nepřidávám že bych vní plandal, spíše naopak. Dost mě to urazilo, protože nechapu proč teda semnou tak dlouho je?!

děkuju za rady postřehy

Můj přítel ho má rozhodně menšího, tak odhadem 13-14 na 4 (nikdy jsem mu ho neměřila) a přijde mi to akorát, nemám problém, spíš mi to vyhovuje po komplikovaných porodech. A rozhodně bych si mu to netroufla říct, že je malý. Jsme spolu už strašně moc let a sex provozujeme klidně i venku na poli, v lese nebo onehdy na rozhledně mezi vinohrady v noci. Je potřeba to nějak oživit. A že té Tvojí nevadilo 6 let že ho máš „malého“? :roll:

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 16057 příspěvků 12.09.18 10:06
@Anonymní píše:

děkuju za rady postřehy

Google transalate…nejspíš už jí brutálně pígluje někdo s pořádným vocasem :nevim:
Jdi si pro to jinam. V asii to bude gut.. :palec:

Emimin7
Echt Kelišová 8078 příspěvků 12.09.18 10:09

@Pavelkowa by diagnostikovala utajenou lesbičku.

IvaX
Ukecaná baba ;) 1818 příspěvků 12.09.18 10:12

Proč s ní pořád ještě jsi?

czaky
Závislačka 2517 příspěvků 12.09.18 10:22

Rok mozna dva jsem kdysi rikala, ze se s pritelem prece nerozejdu ‚jen kvuli sexu‘. Nakonci uz to dospelo tak daleko, ze kdyz jsem se vysvihla a zkusila ho svest, tak mi rekl , ze moc tlacim na pilu (podotykam, ze to jsme spolu spali tak jednou za ctvrt roku). Nakonec uz jsme spolu radsi ani nechodili na rande jen ve dvou, spis na akce s kamarady … po sedmi letech jsme se rozesli. Za me bud dokazes zjistit v cem je zakopany pes a najit cestu ke spokojenosti obou nebo to nema cenu :nevim: .

Venetia
Hvězda diskuse 35033 příspěvků 12.09.18 10:28
@Anonymní píše:

děkuju za rady postřehy

A co potřebuješ za praktiky , když klasika tě nebaví ? Třba je problém v tom , proto se tomu vyhýbá .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 10:49

rád bych uvedl některé věci na pravou míru..

nemyslím si, že by mě moje slečna podváděla (pochopitelně možné je vše), ale spíš mi přijde frigidní než že by někoho měla a to i stim jak se změnila její mentalita.. dřív na mě hrozně žárlila a ted jí jsem lhostejný a je celkově taková jiná…
Ale i přesto že spolu nespíme tak jak bych chtěl, tak jsme spolu dost často… navíc mame společné kamarády i některé koničky, moje i jeji rodina všichni spolu vycházejí. Dále je fakt že ji ocenuju i za jiné věcí, třeba že dobře vaří, uklízí a je na ni spoleh.

Není mi ještě ani 30 a když se tak dívám kolem sebe, tak holek pro život je čím dál míň…

co se týče klasiky, tak mi chybí třeba oboustraný orální sex, už skoro ani nevím jaké to je… ale tvrdí mi že se ji to hnusí, tak ji do toho nenutím ikdyž občas ji řeknu že by to chtělo, drtivou většinou stejně bezvysledně :lol:

co se týče té její narážky, může to být odplata že sem si do ni občas rýpl když trochu přibrala, ale rozhodně né takhle na přímo, spíše sem se ji snažil tlačit ke sportu..

Jinak si nedostatek sexu zatím kompenzuju sportem, takže vše špatné je k nečemu dobré, ale i tohle nejde dělat věčně, jak tu někdo psal, rád bych přišel na to v čem je zakopaný pes :nevim:

Helileli
Závislačka 2758 příspěvků 12.09.18 11:05

Nezačala brát antikoncepci případně nezměnila značku? To může ovlivnit hodně.
S tím rejpanim kvůli postavě, tobě to možná přišlo jako drobnost, ona si tím mohla vypěstovat komplex, říkáš ji, že je krásná, jak moc tě přitahuje?
A nebo se jednoduše odmilovala a neví jak se rozejít.
Já bych dlouhý vztah nezahodila jen kvuli dočasné nepohodne, vztahy procházejí krizemi. Zkusila bych najít vhodnou chvíli, kdy bude mít náladu mluvit a nadhodila plány do budoucna. Uvidíš, jak bude reagovat. Ale taky záleží, jaké máte spolu dlouhodobé plány, co třeba svatba, děti, bydlení, větší dovolené, nové auto… Člověk, který s tebou do budoucna nepočítá, bude na stavění vzdušných zámků reagovat vyhýbavě, nebude mít zájem o vybudování nějakých společných závazků. A bude jasno.

Venetia
Hvězda diskuse 35033 příspěvků 12.09.18 11:27
@Anonymní píše:
rád bych uvedl některé věci na pravou míru..

nemyslím si, že by mě moje slečna podváděla (pochopitelně možné je vše), ale spíš mi přijde frigidní než že by někoho měla a to i stim jak se změnila její mentalita.. dřív na mě hrozně žárlila a ted jí jsem lhostejný a je celkově taková jiná…
Ale i přesto že spolu nespíme tak jak bych chtěl, tak jsme spolu dost často… navíc mame společné kamarády i některé koničky, moje i jeji rodina všichni spolu vycházejí. Dále je fakt že ji ocenuju i za jiné věcí, třeba že dobře vaří, uklízí a je na ni spoleh.

Není mi ještě ani 30 a když se tak dívám kolem sebe, tak holek pro život je čím dál míň…

co se týče klasiky, tak mi chybí třeba oboustraný orální sex, už skoro ani nevím jaké to je… ale tvrdí mi že se ji to hnusí, tak ji do toho nenutím ikdyž občas ji řeknu že by to chtělo, drtivou většinou stejně bezvysledně :lol:

co se týče té její narážky, může to být odplata že sem si do ni občas rýpl když trochu přibrala, ale rozhodně né takhle na přímo, spíše sem se ji snažil tlačit ke sportu..

Jinak si nedostatek sexu zatím kompenzuju sportem, takže vše špatné je k nečemu dobré, ale i tohle nejde dělat věčně, jak tu někdo psal, rád bych přišel na to v čem je zakopaný pes :nevim:

a jí se nelíbí v sexu nic ? Že by se ti občas věnovala orálně a ty jí to vrátil tím, co se líbí jí ? Zajímáš se o to nebo řešíš jen co chybí tobě ?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama