Špatný spánek 18 měsíční slečny

3
27.4.20 11:29

Špatný spánek 16tii měsíční slečny

Zdravím maminky. Mame dcerku 16 mesicu a hrozne bojujeme se spankem. Uz si moc nevim rady. Od jejiho 9 mesice krasne usinala sama ve svem pokojicku a spinkala celou noc. Bohuzel se to v roce zlomilo a nastal sileny rev jen co jsme ji dali do postylky. Zacal tedy maraton uspavani. Kazdy den uspavam hlazenim, nekdy 10minut nekdy dyl. Ted bez toho nezaspi a navic se budi tak 5× za noc a vyzaduje pozornost. Nekdy je vzhuru i hodinu a pul. Nekdy je to tak sileny rev, ze ji beru k sobe. Podotykam, ze vecerni ritual je porad stejny. Pres den mame vetsinou 1 spanek, nekdy 2, dle potreby. Ma nekdo radu, zkusenost? Jak ji zase naucit spinkat jako deiv? Nebo je to jen obdobi a musime vydrzet? Od roku chodi takze kocarek uz nechce a ani v nem spat. A kdyz uz tak ji musim drzet za ruku. Docela silenstvi. Budu rada za kazdou radu. Dekuji???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
204
27.4.20 12:04

U nás uspávání zhoršují zuby, teď lezly špičáky a stoličky najednou. Každopádně zuby jsou venku a je to pořád stejně. Unavený může být jak chce, nepomáhá ukládání dřív nebo později. A usne jakmile se setmí, takže u nás je problém s letním obdobím.
Nemůžou to u Vás být ty zuby? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
27.4.20 12:04

@VeroViky nekdo ti poradi vydrzet a byt neustupna.
Za me: Nemuzes tam spat s ni? Nebo ona s tebou? Dcera jeden cas taky bojkotovala postylku, ale ja kojila. Proste spala s nama a neresila jsem. Pak jsem kojit prestala, prirazila jsem postylku k posteli, manzel odendal bocnici a spi uplne v klidu vetsinou celou noc :srdce:
Holt se detem spanek meni. Dcera jako miminko spavala celou noc, max jednou v noci kojeni. Pak se budila hodne, pak zas klidnejsi a pak byvala i co hodinu vzhuru. Az jsem ukoncila kojeni, tak spi krasne. Ale kojeni jsem koncila, ze temer nic jinyho nejedla a nepribirala, ne kvuli spanku. To je jen bonus :D

Pripadne zuby - v tom obdobi se dcera taky budiva vic. Namazeme a behem 10 min se zklidni a spinka - vetsinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.4.20 12:51

To, ze si ji budu brat k sobe mam jako pojistku. Porad zkousime bojovat. Zoubky me taky napadly, mame jich uz 12. Vzdy ji rostly 2-4 zaroven. Tak asi uvidime.
A vecer chodi spinkat kolem pul 9 a mame zatemnovaci zvesy tak svetlem to asi neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat