Špatný tlak, nebo něco jiného?

555_Zuzana_555
2.6.16 18:45

Špatný tlak, nebo něco jiného?

Hezký večer přeji :kytka:
Prosím o radu někoho, kdo má s podobnými stavy zkušenost, nebo této problematice rozumí…Dnes jsem byla nakupovat v obchodě a z ničeho nic se mi začala motat hlava, hrozně mi bušilo srdce a bolelo mě u něj, polívalo mě neskutečně horko a celá jsem se zpotila, malátnost…Pán co to tam hlídá mi dal vodu a musel pro mě přijet přítel, protože jsem nebyla schopna řídit. Nestalo se mi to poprvé. Celé odpoledne jsem proležela a ještě teď večer mám strašný tlak v uších, natlakovanou hlavu a teď už méně, ale v průběhu odpoledne mě pořád pobolívalo u srdce…Myslíte, že mám problém s tlakem, nebo si mám nechat udělat EKG? Moc se v těchto věcech nevyznám a nechci jít k lékaři a vypadat jako hypochondr… :?
Děkuji za každou radu, zkušenost :)

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12278
2.6.16 18:55

@555_Zuzana555 ahoj mam to stejně teď, od úterka…uplně to samé a jsem přesvědčená, že je to tlakem…citlivým osobám se snižuje tlak. Ale jestli máš pochybnosti tak na EKG zajdi, ale já to tipuji na to samé co mám já…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555_Zuzana_555
2.6.16 19:00

@ametyst Právě já taky myslím že to je tlakem, ale trochu mě vyděsila ta bolest u srdce :nevim: Ono je to i počasím si myslím, během dne se vystřídá tolik teplot, že tělo pak neví, co s tím…

• Citovat
  • Upravit
12278
2.6.16 19:02

@555_Zuzana555 já mam opravdu to samé bušení srdce, nával horka-jako bych byla v přechodu :think:.Ale svádím to na to počasí no..já jsem teda celkově citlivější povaha, na mě to hodně působí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9285
2.6.16 19:06

Švihej k doktorovi ;) a neboj jako hypochondr rozhodně vypadat nebudeš. Já mám hodně nízký tlak, často se motám, tma před očima (mám to i díky krční páteři - špatné)…ale že bych měla špatný pocit u srdce to ne…hele i kdyby jen pro jistotu, k dr. bych zašla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6361
2.6.16 19:10

Já to teda vidím spíš na vysokej tlak. Já mám nizkej, motá se mi palice, jsem unavená. Ale u srdíčka mě nikdy nebolelo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555_Zuzana_555
2.6.16 19:15

Je pravda, že krční páteř mám taky špatnou a celkově horní část zad, 2× měsíčně chodím na masáž… Takže taky možnost. No každopádně asi bude nejlepší lékaře opravdu navštívit. Děkuju holky :palec:

• Citovat
  • Upravit
49236
2.6.16 19:21
@555_Zuzana555 píše:
Hezký večer přeji :kytka:
Prosím o radu někoho, kdo má s podobnými stavy zkušenost, nebo této problematice rozumí…Dnes jsem byla nakupovat v obchodě a z ničeho nic se mi začala motat hlava, hrozně mi bušilo srdce a bolelo mě u něj, polívalo mě neskutečně horko a celá jsem se zpotila, malátnost…Pán co to tam hlídá mi dal vodu a musel pro mě přijet přítel, protože jsem nebyla schopna řídit. Nestalo se mi to poprvé. Celé odpoledne jsem proležela a ještě teď večer mám strašný tlak v uších, natlakovanou hlavu a teď už méně, ale v průběhu odpoledne mě pořád pobolívalo u srdce…Myslíte, že mám problém s tlakem, nebo si mám nechat udělat EKG? Moc se v těchto věcech nevyznám a nechci jít k lékaři a vypadat jako hypochondr… :?
Děkuji za každou radu, zkušenost :)

rozhodně vyšetřit… může to být od srdíčka a nemusí..každopádně bych k lékaři zašla
mě se takto projevila panická ataka, ale nemusí to být je toto.. prostě k Dr a nenechat se odbýt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6211
2.6.16 19:39

Taky jsem od úterý nepoužitelná, včera a dnes a o něco víc. Já to mám asi ze stresu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
2.6.16 19:55

Tak ja taky mivam neco podobneho jak pises-navaly horka, zacnu se potit. Pokat se nezacnu vyvlikat tak do 5min omdlivam. Ale dela mi to bud jsem zadychana, nebo jdu rychlej a nebo jsem nekde kde je vydychano. Trpim na to uz od zaklady. Ale nikdy mi u toho nebolelo u srdicka. Asi bych radeji dosla k dr. Ja mam problemy s nizkym tlakem. A kdysi jsem mela i s plicemi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
2.6.16 23:26

@555_Zuzana555
Příznaky může mít každý stejné jako ty a může to být prkotina.
Na druhou stranu může mít stejné příznaky ten, který prodělal něco vážnějšího. je to případ od případu. Asi bych neváhala a zašla ke svému lékaři. Pokud se tam objevila i bolest u srdce, nenechávala bych to být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.16 05:36

Tak já měla hodně vysokej tlak, než se na to přišlo, ale nic z toho co píšeš mi nebylo, prostě vůbec nic, proto je vysokej tlak tak nebezpečnej, takže bych rozhodně šla k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
555_Zuzana_555
3.6.16 06:38

Děkuju moc holky za zkušenosti a rady. Díky Vašim příspěvkům mám odhodlání jít k lékaři bez pocitu hypochondrie :mrgreen: Všem přeji hezký den :kytka:

• Citovat
  • Upravit
555_Zuzana_555
8.6.16 15:26
@jdukolem píše:
rozhodně vyšetřit… může to být od srdíčka a nemusí..každopádně bych k lékaři zašla
mě se takto projevila panická ataka, ale nemusí to být je toto.. prostě k Dr a nenechat se odbýt

Tak je to panická ataka…4 dny jsem strávila na interně - marně, až dnes mi psycholožka potvrdila panickou ataku…tak děkuji, že jste mě nakopla i tímto směrem, řešit psychiku… :kytka:

• Citovat
  • Upravit
49236
8.6.16 16:24
@555_Zuzana555 píše:
Tak je to panická ataka…4 dny jsem strávila na interně - marně, až dnes mi psycholožka potvrdila panickou ataku…tak děkuji, že jste mě nakopla i tímto směrem, řešit psychiku… :kytka:

hodně štěstí - ataka je problém nepříjemný, ale řešitelný a dá se s ním žít a fungovat.. kdyby něco ptej se… jinak panická atatka v začátku léčby patří do rukou psychiara a poté až psychologa!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama