Špatný trávicí proces? žlučník, nebo alergie? zkušenost...

2327
23.2.21 11:24

Špatný trávicí proces? žlučník, nebo alergie? zkušenost...

Ahoj, dobrý den. Ráda bych si tady s někým jen poklábosila o mém problému.
V poslední době mám pocit, že mám něco s trávením. Ráno si dám kávu s mlékem a za chvilku letím na wc a průjem… pak třeba jdu na velkou až druhý den a ok, ale zase za chvilku mi něco prožene. Jednou mi přijde, že je to mastnějším jídlem, jednou po kávě, jednou po zelenině… když bych snědla třeba mističku pudinku, tak vím, že strávím celé odpoledne na wc…před 4mi lety mi vyšla hraniční laktoza, měla jsme totiž podobné problémy co teď, takže jsme si prošla kolono, gastro… ale po čase se vše nějak uklidnilo a mohla jsem jíst vše. Teď jsem začala pozorovat problémy cca od listopadu, v prosinci jsme byla na sonu a vše ok. Ale obtíže mám pořád. Nejhorší je, že už z toho začínám být na větvi a bojím se pomalu jíst mastnější, nebo mléčné výrobky, abych se náhodou ne po… naposledy mi lékařka řekla, že se asi moc stresuji, ale já to tak necítím, vždy se „vystresnu“, až když se ta obtíž objeví :( je pravda, že jsou dny, kdy se normálně už bojím jít na velkou… napadá mi tedy ta laktoza, nebo žlučník, zda mi to tam vůbec vše dobře funguje :( zajdu si znovu k lékaři, to je jasné, jen mi zajímá, zda má někdo podobné obtíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1928
23.2.21 11:36

@cezet

Zkus vysadit mléčné výrobky a uvidíš po docela krátké době, jestli je to lepší.
Jinak ono to klidně může být víc věcí najednou co ti vadí, takže třeba vysadíš mléčné, zlepší se to o 60%, tak pak musíš najít co je ten další spouštěč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 11:55

No určitě si zajdi k lékaři. Jinak bych zkusila vysadit ty mléčné výrobky jestli ti dělají špatně. Mě teď bylo asi 3 týdny špatně od žaludku s nevolnostmi, bylo to hrozné. Dvakrát na pohotovosti, bez nálezu. Jsem objednaná na gatro. Akorát už mi nic není (ťuk ťuk). Odeznívalo to postupně, zeslabovalo to až to zmizelo úplně. Vždy jakmile jsem došla na řadu na pohotovosti bolesti ustoupily :nevim: Uvidím na gastru, ale nenašla jsem spojitost s potravinami :nevim: Ale chápu jak se cítíš, už jsem se pomalu bála jíst a ta zoufalost :zed:
Jestli to byla psychika? Protože jinak fakt nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2327
23.2.21 21:29

@Callista a anonym… tak jsem se rozhodla jet radeji na pohotovost…strasny! Strasny! strasny! Prostě doba covidova!!! Az bůhví po jakých peripetiích me vyšetrili, krevní a komplet kolečko na interně. Zatím vše ok a v patek pujdu ba krevní testy kvůli alergiim, tak uvidíme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat