Špatný výsledek u ClearBlue

18.11.15 12:56

Špatný výsledek u ClearBlue

Zajímalo by mě jestli se někomu stalo, že vám tento test ukázal že nejste těhotná a byla ste. Mám zpoždění asi 14dní a pocit jako bych byla, tak nevim, poraďte mi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
18.11.15 13:00

Co takhle si zajít k doktorovi? Nebo zkusit víc testů. Nicméně si myslím, že ClearBlue je vcelku spolehlivý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 13:02

Ahoj. Koukni se zde na recenze, hodnotilo jej několik maminek. Tak tam nalezneš třeba odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
18.11.15 13:08
@veverka2013 píše:
Zajímalo by mě jestli se někomu stalo, že vám tento test ukázal že nejste těhotná a byla ste. Mám zpoždění asi 14dní a pocit jako bych byla, tak nevim, poraďte mi

zajdi na krev a máš jasno hned. Testy nejsou tak spolehlivé - mmchdm, ty obyčejné fungují mnohem lépe, jak tento :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
18.11.15 13:13

Stačí s odstupem několika dní test od jiné značky. Je kravina hned letět k doktorce. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 13:14

To žě si mám dojít k doktorovi, ale do pátku nemám hlídání a tak tam dorazim, takž tudle radu jsem zrovna nepotřebovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
18.11.15 13:24
@veverka2013 píše:
To žě si mám dojít k doktorovi, ale do pátku nemám hlídání a tak tam dorazim, takž tudle radu jsem zrovna nepotřebovala.

stačí do krevního centra - pár minut čekání. Na kontrolu u dr je brzy. nebo prostě kup obyč test, zkus ho zítra.. ono to počká - pokud tam něco je, tak se to dřív nebo později dozvíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5161
18.11.15 13:26

Já měla jednou zpoždění 3týdny a negativní testy a nebyla jsem těhotná. Po třech týdnech přišla MS a asi po dalších dvou měsících se zadařilo. Zkoušela jsem různé testy různých značek a všechny byly negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.11.15 13:28

@martina.se Pardon za OT, ale jestli se můžu zeptat, jak ty jsi přišla na to, že jsi těhotná? Vím, že jsi otěhotněla přes HA, tak by mě zajímalo, jestli ti vynechala MS, nebo co :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
18.11.15 13:57
@radkka píše:
@martina.se Pardon za OT, ale jestli se můžu zeptat, jak ty jsi přišla na to, že jsi těhotná? Vím, že jsi otěhotněla přes HA, tak by mě zajímalo, jestli ti vynechala MS, nebo co :oops:

u nás na to „přišel“ chlap.. ms byla tak jako že 2 dny špinění - ale to se mi stalo i v minulosti.. no a bylo mi blbě, při pečení mých milovaných vanilkových rohlíčků se mi zvedal kufr atd.. Ale já myslela, že mam chřipku :think: chlap do mne tak dlouho ryl, až jsem si na silvestra udělala test a tradá :think: týden nato potvrzen 8 tt :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
18.11.15 13:58
@veverka2013 píše:
Zajímalo by mě jestli se někomu stalo, že vám tento test ukázal že nejste těhotná a byla ste. Mám zpoždění asi 14dní a pocit jako bych byla, tak nevim, poraďte mi

mmchdm, ještě dodatek - první dítko - test negativní do 10 tt. Ono je možné fakt všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.11.15 14:04
@martina.se píše:
u nás na to „přišel“ chlap.. ms byla tak jako že 2 dny špinění - ale to se mi stalo i v minulosti.. no a bylo mi blbě, při pečení mých milovaných vanilkových rohlíčků se mi zvedal kufr atd.. Ale já myslela, že mam chřipku :think: chlap do mne tak dlouho ryl, až jsem si na silvestra udělala test a tradá :think: týden nato potvrzen 8 tt :oops:

Ty jo, takže takové překvapení a dokonce na Silvestra :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
18.11.15 14:07
@radkka píše:
Ty jo, takže takové překvapení a dokonce na Silvestra :pankac:

no, výborný :think: rozdejchávali jsme to 3 měsíce.. a největší sranda je, jak má malej tátu omotanýho kolem prstu /ani jeden jsme dítě nechtěli, že/ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11626
18.11.15 14:14

@veverka2013 zkus i jinou značku testu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 14:15

Já měla negativní den po vynechane MS, z ranní moči :) odpoledne na dr maxu dálnice jak blázen :mrgreen: a tehotna teda jsem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama