Špatný vztah s maminkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.05.18 17:21
Špatný vztah s maminkou

Dobrý den, potřebuji poradit.
Je mi 16,5 roku, mám přes půl roku roku přítele. (6,5 měsíce :D ). Táta ho bere docela v pohodě ale stejně se s ním nechce vůbec seznámit nebo něco podobného, jednou k nám přišel domů a táta ho ani nepozdravil. Hrozně mi to mrzí… :( S mamkou je to horší, poprvé měla kluka asi až ve 25 letech. Když se mi měsíc zpátky zeptala jestli už jsem dostala alespoň pusu a já odpověděla že ano, měla jsem přednášk, že jsem na tohle ještě malá a mám času dost. Přítele nesnáší, přitom je opravdu hodný, snesl by mi doslova modré z nebe. :srdce: Je pracovitý, mají velký statek. Mamka ho nemá vůbec ráda, furt říká, že mám na lepší. To mě velmi mrzí, protože ho mám moc ráda. Asi si pro mě představovala nějakého „bohatého fracka“.
K tomu problému s mamkou nemám dobrý vztah, nesvěřuju se jí, nemáme kamarádský vztah. S přítelem už jsem dlouho a přála bych si s ním mít pohlavní život. Ale jenom s kondomem se toho moc bojím… Chtěla jsem se zeptat mamky na antikoncepci ale po přednášce o líbání se jí bojím na to zeptat, nevím co mám dělat, antikoncepci si platit sama nemůžu, ani přítel mi jí nemůže platit celou. :( Jak se mám mamce vysvětlit, že přítele miluju a chci s ním i spát? :roll:
Omlouvám se za anonym ale je to pro mě citlivé téma.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aduš8
Kecalka 332 příspěvků 09.05.18 17:30

Hned na začátku bych tě chtěla pochválit, že jsi tak spolehlivá. Je smutné, že si toho tvoje maminka neváží, podle toho co píšeš, je ze staré školy. A nedalo by se mluvit s taťkou? Vím, že je trapné mluvit o něčem takovém s mužským, ale někdy raději kyvnou, jen aby to nemuseli řešit. Ale stejně myslím, že se přednášce nevyhneš, protože jí to taťka určitě svěří.

vertunka
Závislačka 3712 příspěvků 09.05.18 17:36

Chudaku. Prvni laska a vasi z toho nejsou nadseni. Ale ja na tvem miste bych mamce o antikoncepci rekla. Treba zmeni nazor az uvidi, ze jsi zodpovedna. A na gynekologii se da domluvit. Muzou Ti napsat nejakou levnejsi a muzete se s pritelem slozit. A sexu jen s kondomem se neboj, je dost spolehlivy, pokud se pouzije spravne. Drzim Ti palce :kytka:.

Lalelale
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 09.05.18 17:37
@Anonymní píše:
Je mi 16,5 roku, mám přes půl roku roku přítele. (6,5 měsíce :D ). Táta ho bere docela v pohodě ale stejně se s ním nechce vůbec seznámit nebo něco podobného, jednou k nám přišel domů a táta ho ani nepozdravil. Hrozně mi to mrzí… :( S mamkou je to horší, poprvé měla kluka asi až ve 25 letech. Když se mi měsíc zpátky zeptala jestli už jsem dostala alespoň pusu a já odpověděla že ano, měla jsem přednášk, že jsem na tohle ještě malá a mám času dost. Přítele nesnáší, přitom je opravdu hodný, snesl by mi doslova modré z nebe. :srdce: Je pracovitý, mají velký statek. Mamka ho nemá vůbec ráda, furt říká, že mám na lepší. To mě velmi mrzí, protože ho mám moc ráda. Asi si pro mě představovala nějakého „bohatého fracka“.
K tomu problému s mamkou nemám dobrý vztah, nesvěřuju se jí, nemáme kamarádský vztah. S přítelem už jsem dlouho a přála bych si s ním mít pohlavní život. Ale jenom s kondomem se toho moc bojím… Chtěla jsem se zeptat mamky na antikoncepci ale po přednášce o líbání se jí bojím na to zeptat, nevím co mám dělat, antikoncepci si platit sama nemůžu, ani přítel mi jí nemůže platit celou. :( Jak se mám mamce vysvětlit, že přítele miluju a chci s ním i spát? :roll:
Omlouvám se za anonym ale je to pro mě citlivé téma.

Pár mých kamarádek mělo takové rodiče. Rodiče vesměs dosáhli toho, že holky sáhly po prvním chlapovi, který byl ochotný je k sobě přestěhovat. Obávám se, že pokud je jejich přístup takový, těžko to změníš :nevim: v nejhorším prostě počkej do 18 let. Maximálně mě napadá tu antikoncepci uhrát na nějaký zdravotní problém, rodiče by asi neustáli, že chceš spát s klukem, který jim nestojí za pozdrav. Něco jako mám bolestivou ms, doktor říká, že antikoncepce by mi mohla pomoci…

Anonymní  09.05.18 17:45

Děkuju moc za tak rychlé odpovědi! :) S tátou o tom rozhodně mluvit nemůžu, je jako mamka, ze staré školy, první přítelkyně a poslední je mamka, když spolu začali chodit bylo mu 27 :) Jindy nikoho jiného neměl, zajímal se jen a pouze o motorky :D jinak problémy s menstruací mám, mám jí bolestivou a vždycky přijede třeba o 14 dní dřív nebo dýl, ještě k situaci, oba jsme na Gymnáziu, známky průměrné, 2-3 trojky.
Děkuju moc za odpovědi. :)

Anonymní  09.05.18 17:47

Je to moje první větší láska, když nepočítám školku :D
Jeho mamka mi má moc ráda a bere mi jako vlastní dceru, kolikrát mi nabízela že u nich o víkendu můžu přespat. :)
Mrzí mi že to moje mamka bere špatně :(

Stánina
Neúnavná pisatelka 17271 příspěvků 09.05.18 17:50
@Anonymní píše:
Děkuju moc za tak rychlé odpovědi! :) S tátou o tom rozhodně mluvit nemůžu, je jako mamka, ze staré školy, první přítelkyně a poslední je mamka, když spolu začali chodit bylo mu 27 :) Jindy nikoho jiného neměl, zajímal se jen a pouze o motorky :D jinak problémy s menstruací mám, mám jí bolestivou a vždycky přijede třeba o 14 dní dřív nebo dýl, ještě k situaci, oba jsme na Gymnáziu, známky průměrné, 2-3 trojky.
Děkuju moc za odpovědi. :)

Boze, ze stary skoly :nevim: kolik jim je? 8o

Aduš8
Kecalka 332 příspěvků 09.05.18 17:50
@Anonymní píše:

A k doktorovi chodíš sama nebo s rodiči? Myslím dětského. Možná by ses mu mohla o bolestech a nepravidelnosti MS zmínit, poslal by tě na gyndu a tam už můžeš říct, že si nepřeješ u vyšetření maminku a na antikoncepci se zeptat. Opravdu byste nezvládli ji platit napůl? Nedostáváte žádné kapesné? Průměrné se pohybuje kolem 600 Kč / 3 měsíce, to je stovka měsíčně pro každého z vás.

Lucciaaa
Echt Kelišová 7506 příspěvků 09.05.18 17:51
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym ale je to pro mě citlivé téma.

Kondomů bych se nebala, podle me lepsi nez do sebe cpat prasky. Ja s manzelem je používám uz x let a spokojenost :) pořádně prostudujte navod, at se nasadi spravne a neni se ceho obavat :hug: nemusíš vasim nic rikat a bude to v poho :)
Co se tyce rodicu, s tim bohuzel nehnes. Pokud ti přímo nezakazují stykat se, tak bych je,,nedrazdila,, seznamovanim a antikoncepci. Drzim palce!

Lalelale
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 09.05.18 17:53
@Anonymní píše:

Zajdi za doktorem a požádej o HA. Ani jemu nemusíš přiznávat pravý důvod, proč ji chceš. A s tímhle by snad rodiče problém mít neměli. Jen bych jim to pro jistotu podala tak, že to tobě doporučil doktor, ne že ty ses zeptala.

Bandii
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 09.05.18 17:56

Tak běž na brigádu a kup si prášky ;). Rodiče teda nezávidím. Ale proč by neměl stačit i kondom. A obdivuju tě, půl roku s někým chodit a bez sexu 8o asi bych se zbláznila.

Bandii
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 09.05.18 17:58

A jak ti navrhují výše, můžeš si nechat napsat HA a zahrát blbou a říct rodičům, že jsi si postěžovala na problémy s MS a dostala jsi recept na nějaké prášky… ;)

Russet
Kelišová 6765 příspěvků 09.05.18 17:58

Cena prášků je cca 500 na tři měsíce. I méně. Je to lepší než řešit potrat. Domluvila bych se s doktorem sama - můžeš tam bez mámy? Mámě je něco přes 40? Je jí skoro co mně. Tenkrát holky běžně kluka i antikoncepci měly. Takže není ze „staré školy“, jen prostě nechtěla s klukama spát moc brzo. Mít před každou menstruací strachy, že nepřijde a jsem v tom… Sama jsem výsledek nezvládnuté antikoncepce u mých rodičů (máma rodila měsíc po maturitě), takže syna dostatečně poučím včas a budu chtít poznat i jeho holku, abych měla jistotu, že je to rozumná osoba a bude myslet na antikoncepci. Sama jsem kondom úplně běžně před dítětem používala a nikdy mě nezklamal. Je to lepší, než když do sebe od mládí cpeš umělé hormony.

Anonymní  09.05.18 17:59

Naším je už přes 40, zas tak staří nejsou…
Myslela jsem, že antikoncepce bude dražší, 100 určitě dáme oba bezproblémů, nějaké peníze mám našetřené z brigády.
Antikoncepci zase „na tajnačku“ brát nechci… nepřijde mi to fér vůči rodičům…
Nemají rádi když ví že jsme spolu třeba venku, takže na nějaké seznámení jsem už úplně zapomněla. :)
Zejtra jedu za přítelem po škole, tak se možná zkusím svěřit jeho mamce, mám s ní lepší vztah než s mojí. :(

Russet
Kelišová 6765 příspěvků 09.05.18 18:01
@Anonymní píše:
Naším je už přes 40, zas tak staří nejsou…
Myslela jsem, že antikoncepce bude dražší, 100 určitě dáme oba bezproblémů, nějaké peníze mám našetřené z brigády.
Antikoncepci zase „na tajnačku“ brát nechci… nepřijde mi to fér vůči rodičům…
Nemají rádi když ví že jsme spolu třeba venku, takže na nějaké seznámení jsem už úplně zapomněla. :)
Zejtra jedu za přítelem po škole, tak se možná zkusím svěřit jeho mamce, mám s ní lepší vztah než s mojí. :(

Rodiče se o tebe prostě bojí, taky to poznáš. Určitě pomůže promluvit si s dospělou ženou, klidně s jeho maminkou. Třeba se všichni seznámíte a rodiče vezmou kluka na milost.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Foru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama