Špatný vztah s nevlastním synem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.19 15:27
špatný vztah s nevlastním synem

Ahoj, potřebuji poradit, co mám dělat nebo se alespoň chci vypovídat.
Mám manžela, který má 13-tileteho syna z prvního manželství, já mam dceru také z prvního manželství a žijeme všichni spolu. Problém je vtom, že mě manželův syn nemá rád, chapu že to ma težké, a že má pravo byt nastvany. Kdzž chodil do 1.trídy zemřela mu matka na rakovinu a jelikož z nervu to zapíjela alkoholem a byla v lecebne..Tak chapu, že to nemel lehky…Ale, že mi vyhrožuje, že na mě nahlásí na policii, protože jsem se ho dotkla? Přijde vam normalní, že nevlastní rodic dá nevlastnímu diteti pusu, pohladi ho atp? Já myslela, že to normalní je, ale tak asi není..POrad mi říká, jak jsem hrozná..Jak me nemá rád..Že prej i muzu, ze jeho maminka zemřela. Co byste delali vy na mem miste? A neustale mi ríka, jakna me zavolá policii.

Prosím o zachování anonymu, prtotpže tady pisu o jeho mamince na co a ajk zemrela..A je mi tahle situace nepříjemna.

Reakce:
annasmyc
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 24.03.19 15:29

co na to jeho táta?

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 41481 příspěvků 24.03.19 15:31
@Anonymní píše: Ahoj, potřebuji poradit, co mám dělat nebo se alespoň chci vypovídat.
Mám manžela, který má 13-tileteho syna z prvního manželství, já mam dceru také z prvního manželství a žijeme všichni spolu. Problém je vtom, že mě manželův syn nemá rád, chapu že to ma težké, a že má pravo byt nastvany. Kdzž chodil do 1.trídy zemřela mu matka na rakovinu a jelikož z nervu to zapíjela alkoholem a byla v lecebne..Tak chapu, že to nemel lehky…Ale, že mi vyhrožuje, že na mě nahlásí na policii, protože jsem se ho dotkla? Přijde vam normalní, že nevlastní rodic dá nevlastnímu diteti pusu, pohladi ho atp? Já myslela, že to normalní je, ale tak asi není..POrad mi říká, jak jsem hrozná..Jak me nemá rád..Že prej i muzu, ze jeho maminka zemřela. Co byste delali vy na mem miste? A neustale mi ríka, jakna me zavolá policii.Prosím o zachování anonymu, prtotpže tady pisu o jeho mamince na co a ajk zemrela..A je mi tahle situace nepříjemna.

nechala bych napokoji …rozhodně mu nedavala pusy …na to už je moc velký .

Ou
Kelišová 6912 příspěvků 24.03.19 15:37

Jestli to chceš zlepšit, tak je to primárně na tobě - potřebuješ ho zvládnout přijmout takový jaký je, i s jeho démony a zkusit pomalu hledat vzájemnou důvěru.

On je zmatenej, zoufalej kluk, který právě spadl plnou parou do puberty - k všem těm traumatům, co si sebou nese.

Zkus mrknout do téhle knížky, myslím že by si tam mohla najít něco inspirace, jak proměnit to co mezi sebou máte. Výhodou je, že když ty vůči němu začneš komunikovat jiným stylem, on bude muset jinak reagovat - což je šance prolomit ten bludný kruh.

https://obchod.portal.cz/…imhle-tonem/

mrav
Nadpozemská drbna 26504 příspěvků 24.03.19 15:56

Ahoj. Nedokážete spolu komunikovat a ty jako jeho nevlastní máma to máš docela těžké. Chce ti říct, že není už malý kluk, ale zároveň neví, jak na to. Možná i neustále porovnává neporovnatelné - jeho vlastní máma versus ty. Jsi v nezáviděníhodné situaci. Tady pomůže asi jen chlapský rozhovor mezi ním a jeho tátou. Přeji ti, ať se to mezi váma dvěma srovná. :mavam:

Dana112
Stálice 66 příspěvků 24.03.19 16:15
@Venetia píše:
nechala bych napokoji …rozhodně mu nedavala pusy …na to už je moc velký .

Tak jestli by to byl jeho biologický rodic, tak si nemyslím si, že je na to velký, jestli je to díte vychovano laskou, tak i v 13-titomu rodici pusu da.Ale zase asi jsou to spís holky, který dají rodici pusu i v puberte, ale zaleží opravdu na vychove.

zakladateljo jak dlouho spolu zijete?

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 41481 příspěvků 24.03.19 17:09
@Dana112 píše:
Tak jestli by to byl jeho biologický rodic, tak si nemyslím si, že je na to velký, jestli je to díte vychovano laskou, tak i v 13-titomu rodici pusu da.Ale zase asi jsou to spís holky, který dají rodici pusu i v puberte, ale zaleží opravdu na vychove.zakladateljo jak dlouho spolu zijete?

Ale ne v podstatě cizí ženská, která se něj začne vrhat… To bych ji poslala někam taky

Uživatel je online_.Emilyyy
Kecalka 347 příspěvků 24.03.19 18:37

@Venetia
Nevim, proc ti prijde, ze se na neho podle tvych slov,,vrhla". Tak psala, ze se ho dotkla :roll:, vtom nevidim neco extra spatneho.

Váš příspěvek
Reklama