Špatný ztah s mámou a těhotenství

Anonymní
28.6.21 16:35

Špatný vztah s mámou a těhotenství

Dobry den.
Předem se omlouvám za gramatické chybí, nejsem rodily mluvčí.
Vyrůstala jsem s babičkou do 17, matku jsem viděla tak 1-2× v roce. Musela pracovat v ČR s otcem.
Dětství bylo příšerne, když přijeli domu tak to byli samé hádky a otec nás mlátil ( za cokoliv, třeba že jsme nedovedli všechno jídlo atd) mlátil aj mámu taky pořad říkal, že je ošklivá a nikoho lepšího nenajde( přitom byla pěkná). Naštěstí zemřel no a já jsem vždycky chtěla bydlet v ČR tak jsem se přestěhovala. No a tehdy to postupně začalo… já jsem studovala a chodila pořad na brigádu. Ze začátku jsme bydleli v míní pokojicku a moc se neviděli pro to že jsme pořad pracovali, ona me mohla dat facku (třeba za to že je nepořádek) a celkové ona je negativní člověk( asi kvůli otcovi jak na ni působíl a taky neměla jednoduché dětství) to jsem chápala a moc neřešila.
Potom si našla přítele tak jsme se přestěhovali do podnájmu a byli ve třech. No a ona vzala půjčku a utratily to s přítelem za hadry, šperky, dovolenou, auto. A ještě mezi tím se k nám přestěhoval můj bratr (bylo mu tehdy 20) vždycky Mama říkala že je strašně pracovitý a hodný pro to, že furt chodi do kostela. Já jsem se rozhodla že začnu bydlet zvlášť, tak jsem se odstěhovala.
Pak začalo to, že její pritel začal po roce vztahu chlastat s mojim bratrem, a mlátit mámu(jednou pokud vím) a nadávat sprostne, vyhánět z domu, bratr byl na straně toho její přítele. Pak jsem máme pomáhala to všechno vyřešit, schanela ji nový byt, lezla do starého bytu vzít její doklady. Nakonec ji teda zbyla půjčka.

Já jsem si našla přítele (teď manžela)
Třeba když byla svatba tak ona řekla, že mu koupi oblek, a mne na šaty nepřispela ani korunu.,Manžel to odmítnul. Oni se pohádali s tchýni a měli jsme zkažený cely svatební den.
Pak jsme ji pomohli tím že jsme ji zaplatili nájem + 2× kauci v novém bytě a pucili ji nábytek( měli jsme krizi s manželem tak jsme se na par měsíců odstěhovali od sebe) to byl nový nábytek s tom, že až to nebude potřebovat tak nám ho vrátí no a ona to nakonec prodala, a řekla nám že si mysli že to nebudeme potřebovat.
Pak jsme se dali do hromady s manželem no a ona furt má věci zájem o něho ( třeba nedávno bylo mu špatně z jídla, a ona že za to mužů já a ze nedávám pozor co ji, že jsem špatná manželka). Buď teda upřednostňuje sebe i když má půjčku tak jede na dovoleny. Ten vztah se nám zhoršuje, mysli si že ji všechno dlužím pro to že jsem její dcera a tak to má byt a za to že mi udělala doklady, a nikdy za nic mi neřekne děkuji, bere to jako samozřejmost. Je sprostá, občas se chová jako dítě, namyšlena, pomlouva lidi, a furt si ztěžuje že je chudinka a všechny jsou pro ti ni. Teď jsem v 7 m. t. a ona třeba mi říká že porod bude bolet a ať budu připravena na nejhorší, nemá moc zájem jak mi je atd. Taky řekla že mi bude pomáhat prvních 10 dnů, ale jak vidím jak se chová k jiným dětem třeba naučila malou holku kamarádky, že ať řekne sprosté slovo tak ji da bonbon a něco dávala malému 15 m. miminku pivo.
No a poslední co me překvapilo že mi řekla jestli budu chtít půlku domu(mimo ČR )že tu druhou da bratrovi, tak jsem řeka že ne. A nechápu jak po tom všem co ji nadával, vyháněl z domu a zvednul na ni ruku, vůbec něco muže nechat, on So toho ani neváží.
Tak už toho mám plní zuby, a řekla jsem ze potřebuji pauzu v našim vztahu, tak teď se s ni nevidam, na jednu stranu je mi lip ale na druhou mám strašně výčitky, že jsem ji nechala samotnou, a je mi ji líto. Nevím co mám dělat.
Děkuji že jste to přečetli až sem, omlouvám se, že to je tak dlouhý.

Příspěvek upraven 30.06.21 v 13:57

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28.6.21 17:03

Teď nebudeš zodpovědná jen za sebe, ale i za své dítě, které potřebuje vyrůstat v klidné a harmonické rodině. Udělej pro to všechno. Jestli to znamená, že přestaneš úplně komunikovat se svou matkou, tak ať. Jen když se pro to rozhodneš, nesmíš už mít výčitky svědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat