Špatný zub 2. nahoře. Co s tím lze dělat?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janet9
Ukecaná baba ;) 1887 příspěvků 13.02.19 18:02
Spatny zub 2 nahore. Co s tim lze delat?

Mam ohnuty zub 2 nahore jiz nekolit let (od prvniho tehotenstvi). Mam tedy tim padem vetsi mezeru mezi zubem jednickou a dvojkou. Kdyz jsem se ptala sve zubarky, jestli s tim muzeme neco delat, poslala me na rentgen. Zjistilo se, ze mi pod tim zubem chybi kost. Castecne i u vedlejsi jednicky. Zub tedy drzi jen v dasni, ted uz se zacina malinko viklat. Okolni zuby jsou v poradku. Mate nekdo zkusenost, co se v takovem pripade da delat? Mam pocit, ze mi zubarka rikala neco o mustku? Ale nejsem si jista. To by mi znicilo i okolni zuby, ne? Ale esteticky to pro me vypada hrozne, nechce se mi uz ukazovat nikde zuby pri usmevu. :(

Reakce:
Malaga
Nadpozemská drbna 25264 příspěvků 13.02.19 18:08

Augmentaci kosti a implantát

rendulinka3
Stálice 51 příspěvků 13.02.19 18:18

u můstku ti zbrousi okolní 2 zuby na které můstek usadí.

janet9
Ukecaná baba ;) 1887 příspěvků 13.02.19 18:30

@rendulinka3 Takze zbrousi jednicku a trojku nahore? A nebude to pak videt? Nejake uchyceni toho mustku? Nemuze mi to v necem vadit pri jidle a tak? 8o

janet9
Ukecaná baba ;) 1887 příspěvků 13.02.19 18:34

Preci jen je to zub uplne vpredu. Nechci, aby slo neco videt, ze to nemam svuj. :think:

rendulinka3
Stálice 51 příspěvků 14.02.19 10:34

@janet9 videt to nebude protože na zbrousenych zubech bude nasazený ten mustek, který ti udělají v barve tvých zubu.. zkus si najit fotky na googlu..

rendulinka3
Stálice 51 příspěvků 14.02.19 10:37

koukni tady..

rendulinka3
Stálice 51 příspěvků 14.02.19 10:41

rozhodně můstek vyjde cenove lépe než doplnění kosti a implantát.. ale přijdeš o ty 2 okolní zuby, protože se musí zbrousit.. zbrousi ti zuby a dají dočasný můstek a za týden uz ten stálý(možná dřív záleží na zubaři kde si nechává zuby dělat)

janet9
Ukecaná baba ;) 1887 příspěvků 14.02.19 12:18

@rendulinka3 Ahaa. Uz to chapu, jak to vypada. Proste misto jednoho zubu, budu mit 3 nove, nasazene na svych zbrousenych.
Ja si predstavovala nejake draty v puse.
Tak pokud preziju tu bolest, tak to nevypada spatne. :think:

rendulinka3
Stálice 51 příspěvků 14.02.19 18:54

tak na zbroušení ti zuby umrtvi, a pote na nasazení take.. takze to nebude bolet.. ano budes mit jakoze 3zuby nové :)

evulinda79
Povídálka 37 příspěvků 15.02.19 17:27

pokud jsou okolní dva zuby úplně zdravé,je velká škoda je brousit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >