Spavost druhý den po očkování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
323
7.2.12 17:07

spavost druhý den po očkování

Ahoj holky,

mám chlapečka,5 měsíců,včera jsme byli očkovat hexa vakcínou,včera úplně v pohodě,teplotu neměl,byl takový jako obvykle.Dnes od dopoledne je hodně spavý(nikdy mi v postýlce přes dne nespal déle než půl hodinu),teď spí i hoďku a půl a chce furt spát,teplotu nemá,dneska kadil normálně,akorát mlíčko moc nechce,vypije tak půlku :,( ,ale příkrm v poledne zbaštil v pohodě a teď odpoledne i pár lžiček přesnídávky..

Tak nevím,jestli je to normální chování druhý den po očkování…

Poraďte,díky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6224
7.2.12 17:11

já myslim, že je.. malá taky je po očkování hodně spavá.. i druhý den pořád spala.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10623

Taky se nám to stalo, bylo to, myslím, na očkování ve 3 měsících, prospala by den a v noci spala 14 hodin v kuse a to snědla jen 80 UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5277

Naše malá byla po očkování taky spavá, to je normální. Buď ráda, že jenom spinká a nemá teplotu nebo neřve :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
7.2.12 17:15

Já vím,že jsou mimča po očkování spavé,ale myslela jsem spíš ten den a tu noc 8o ,tak dám na vás a nebudu zase plašit :think: ,prvorodička - co dodat… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6224
7.2.12 17:16

taky se všim plašim neboj :) hlavně bud ráda, že to bere takhle :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20762
7.2.12 17:18

Ahoj, my to měly minulý týden - 1 den teplota, druhý den byla ukňouraná a hodně spala a taky častejš chtěla prso, asi se tím uklidňovala… takže je to normální :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1937
7.2.12 17:46

Spavý může být dokonce i dva dny po…takže i zítra. Je to v pořádku, neboj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
7.2.12 18:09

Ok,díky holky za uklidnění… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5862
7.2.12 19:02

Naše starší byla taky po očkování spavá, takže je to určitě normální. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
7.2.12 19:43

Můj prcek po očkování prospal celý den a nemohla jsem do něj dostat ani čaj, vůbec nejedl…po tomto mi Dr. dala kapky Fenistil (kapeme před očkováním a po), a po dalším měl v noci horečku. Měli jsme hexavakcínu+Prevenar (u nás to bylo spíš Prevenarem)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5237
7.2.12 20:12

Ahoj,
my byli na očkování včera a dnešek malá skoro celý prospala. Je to pro prcky záhul. Aspoň to líp „vstřebají“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
7.2.12 20:27

no mě se vzbudil malej něco po půl šesté a usnul až teď,ale musela jsem mu dát sirup,zlobí ho zoubky a k tomu to očkovování :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6029
1.12.14 18:40

Je mozny, aby se spavost projevila az 5-6ty den po ockovani? Prcek ma 9 mesicu (pred 6ti dny mel druhy pediacel-prvni zadna reakce)
A vcera a dnes je desne spavy, hodne uknourany. Ji normalne, teplotu nema.
Diky za odpovedi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2283
1.12.14 20:09

To se mi zdá už dlouho, ale možná ti tady plno lidí řekne, že za úplně všechno může očkování. Můj syn bývá po očkování spavý doteď, je mu 15 měsíců. Ale většinou druhý, max. třetí den po očku. Ale každý může reagovat jinak, ono to trvá snad dva týdny, než se s tím to tělíčko popere. Co jsem teda slyšela, jestli je to pravda, to nevím. Možná to trvá ještě déle. Ale můj syn bývá také někdy spavější a někdy zase spát nechce. Může mít takové období. Ostatně, ty to tak nemáš? Já mám taky někdy den, kdy se mi chce hodně spát a kdybych mohla, tak bych spala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat