spěchá - nutně sháním gynekologa v Praze

Anonymni
5.7.07 01:07

spěchá - nutně sháním gynekologa v Praze

prosím doporučte mi někoho ideálně Praha 7,8,9 - slušné chování a vybavení, pokud možno s ultrazvukem, jsem těhotná. Můj současný lékař je tak nesnesitelný, že už k němu jít nemůžu, proto tak spěchá… :cry: díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4425
5.7.07 07:54

Výborná je dr. Mazánková-Outlá. Je na P4, mezi Budějovickou a Pankrácí. Ale nevím, jestli ještě bere nové pacienty. Tel. 604636311

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11359
5.7.07 09:01

Ahoj anonymní!

Můžu Ti doporučit Gyncentrum v Hloubětíně. Ultrazvuk tam stopro mají, a dělají tam i všecny speciální UTZ, takže nemusíš nikde poletovat. Je tam několik doktorů a doktorek, tak si můžeš i vybrat.

www.gyncentrum.cz
tel:266610245

Pa Terka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
5.7.07 22:38

Ja chodim do Tovarni na Prahu 7, pacienty urcite berou, ULT v ordinaci, moc prijemni. Pokud budes mit zajem poslu telefon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.7.07 12:05

holky moc děkuju, Terulko já Gyncentrum v Hloubětíně zkoušela, ale už prý nové pacientky neberou :( Petruš, jestli budeš mít to číslo určitě to zkusím (jinak ho někde seženu nebo se tam stavím osobně) Díky za pomoc, nechci si zase naběhnout. Kdybyste měly ještě nějaký tip, napište, pro případ, že zase přijdu ve chvíli, kdy už neberou jak je při mém štěstí nic neobvyklého.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama