Speciální dudlík imitující bradavku..

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zwetta
Kecalka 460 příspěvků 6 inzerátů 01.09.18 11:11
Speciální dudlík imitující bradavku..

Holky, existuje nějaký dudlík, který co nejvěrněji kopíruje bradavku? :think: :roll:
Malá (4 měsíce) je milovník dudlání, do této doby tak i nejčastěji usínala (na mě, po kojení), ale v poslední době ji déle trvá než usne, tím se protahuje i její „dudlací“ fáze a moje bradavky to už nezvládají.. :zed:
Klasický dudlík ze žluté gumy nejmenší velikosti odmítá a placatý průhledný také, viz. foto. Vyplivuje je a občas se jí z nich nadavuje..
Nějaká rada? Začínám mít totiž problém ji bez dudlání uspat.. :roll: :cert:
Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
annasmyc
Kecalka 396 příspěvků 01.09.18 11:17

měli jsme celokaučukový od chicca, ale nevím, jestli se ještě vyrábí, ostatní taky nadavovaly

medunka23
Kelišová 7135 příspěvků 01.09.18 12:18

https://www.drmax.cz/…-bez-bpa-2ks?…
Mě zachránil tento Agent soothie

chaela
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 2 inzeráty 01.09.18 12:28

Musíš zkoušet a zkoušet, každé dítě vezme jiný. Starší měl obyčejnou kytičku, mladší babylove symetrický. Staršímu jsem dávala snad milion druhů a vzal až tu kytku, kterou jsem původně brát nechtěla. Pro mladšího jsem mela nachystany dva druhy a jeden z nich hned odmítl a druhej hned vzal.

lokynka
Kelišová 5243 příspěvků 01.09.18 13:06

jestli chceš přijít o kojení, pípadně mít problémy s kojením, tak nějaký dudlík najdi a dej, ale radím, upravit přisátí, aby ani dudlání nebolelo a vydržet, ono to není jen o jídle. Ale chápu, náš nejmladší se uspává u prsa doteď (je mu 3,5 roku a je to tááák pohodlné a jednoduché a spí raz dva)

Pidulka1991
Závislačka 2948 příspěvků 01.09.18 13:10

@lokynka co to je zase za reci??
@Zwetta Nasi male vyhovuje obycejny avent nebo nuk. Kdyz byla malicka, tak ho nechtela vzala si ho az pozdeji. Smir se i s variantou, ze dudlik chtit nebude

annasmyc
Kecalka 396 příspěvků 01.09.18 13:11

všechny naše děti (mám 5 dětí) měly dudlíka a všechny jsem kojila víc než do roka…tak nestraš zakladatelku, že přijde o kojení… @lokynka

lokynka
Kelišová 5243 příspěvků 01.09.18 13:22

kvůli tomu, že něčí dítě se kojilo i s dudlík neznamená, že to tak bude i u dítěte zakladatelky, dudlík způsobuje bojkot kojení. Kojení do roka je málo,
Ještě pro zakladatelku, zkus se obrátit na nějakou laktační poradkyni na www.mamila.sk, případně si projdi stránky a pročti si, co dudlík způsobuje. Chtěla jsem jen pomoct a ne tady číst, co ti píšu za blbosti. Jinak je mi to celkem šumák

Janli
Kelišová 6303 příspěvků 01.09.18 13:36

@lokynka píšeš blbosti :nevim: . Ve čtyřech měsících je tak zafixovaný sací reflex, že ho už nic nezkazí. Nedělej tu laktační exorcismus.
Zakladatelko, bohužel dítě, pokud nechce dudlík od narození, většinou nevezme žádný. Mám doma kompletní sbírku dudlíků prodávaných u nás a prd. Můžu si ho tak možná dudlat sama. A ten soothie je kus tvrdýho silikonu, vyhozený peníze. Bradavku nepřipomíná ani náhodou. Teda pokud je nemáš ze dřeva.

Zwetta
Kecalka 460 příspěvků 6 inzerátů 01.09.18 15:12

Njn, tady nic zaručeného není, to chápu..
Zas se mi nechce skoupit celý obchod a zkoušet jeden dudlík za druhým.. :zed: Prostě zkrátíme kojení o to „hodinové“ dudlání a bude, holt ona někdy usne rychleji, někdy to trvá dýl, a včera jsem třeba uspávala v náručí na balóně a podařilo se.. :mrgreen: Moc všem díky za rady :)

zuzan
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 01.09.18 16:44

@lokynka uspávat u prsa 3,5 lete by byla moje smrt já byla šťastná když jsem to ukoncila V 6ti měsících .

Jinak moje třetí ditko dudalo o sto šest a stejně to na uspávání nepomahalo.Starsi dva dudlík nechtěli a usínalo líp. Já bych se na dudlík vykašlala.

Pidulka1991
Závislačka 2948 příspěvků 01.09.18 17:01

@lokynka kojim vic jak 20 mesicu. Dcera byla v inkubatoru, krmena flaskou, dudlika ma od druhyho mesice do ted.. nestras zbytecne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 17:12

@lokynka Moje matka odkojila 6 dětí, dudlík jsme měli všichni, bratra kojila do téměř 4 let, sestru kojila po 3 měsících krmení MM alternativně, protože byla v inkubátoru :nevim: .

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 01.09.18 17:17
@Janli píše:
@lokynka píšeš blbosti :nevim: . Ve čtyřech měsících je tak zafixovaný sací reflex, že ho už nic nezkazí. Nedělej tu laktační exorcismus.
Zakladatelko, bohužel dítě, pokud nechce dudlík od narození, většinou nevezme žádný. Mám doma kompletní sbírku dudlíků prodávaných u nás a prd. Můžu si ho tak možná dudlat sama. A ten soothie je kus tvrdýho silikonu, vyhozený peníze. Bradavku nepřipomíná ani náhodou. Teda pokud je nemáš ze dřeva.

Pod to se můžu podepsat. Máme doma půlroční holčičku a snad všechny druhy dudlíků a nic. Všechny plive. Ale zato palec, ten by si sežrala :zed: .

Zwetta
Kecalka 460 příspěvků 6 inzerátů 01.09.18 19:31

@vertunka
Přesně, mám to samé.. :mrgreen: :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >