Speciální pedagogika UJEP, přijímací řízení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 20:01
Speciální pedagogika Ujep, přijímací řízení

Ahoj, hlásím se na vysokou, konkrétně na speciální pedagogiku na Ujep. Ráda bych se zeptala, těch, kteří tento obor studují, jak vypadal test. A jak jste se na to připravovali? Já četla knihu speciální pedagogiku a dělala pár testů studijních předpokladů. Přiznávám, že mám strach :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 20:16

Na to se moc připravit nedá, v testu i matematika. Jinak přístup vyučujících je katastrofální, pokud se dostaneš, připrav se na pořádné nervy

tasa
Echt Kelišová 9279 příspěvků 13.06.19 20:34

Být Tebou, šetřila bych energii na školu, která za to stojí, s touto, konkrétně se speckou odtud, Tě, myslím, nikde nezaměstnají. a pokud by Ti šlo jen o titul, tak z UJEPu je spíš k smíchu a pokud je jeho úroveň taková, že Ti stačí výše vyjmenované, tak to samo o sobě o něčem svědčí… promiň…

Filanda
Závislačka 4554 příspěvků 13.06.19 20:44

Holky a Ujep je spatny obecne nebo jen ta specialni pedagogika? Take tam koukam na dálkové studium, ale pro me by to byl v podstate koníček - dozvedet se neco zajimaveho navic a mit intelektualni napln na mateřské. Jedno Bc. uz mam, takze bych to nestudovala pro obzivu (popravde by me ten obor, na ktery koukam asi tezko zivil :) )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 20:45

@tasa Mohu se zeptat, jaké máte zkušenosti s Ujepem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 20:53

@tasa tak to pozor. Tohle je docela k naštvání. Mám bakaláře na Karlovce a ted děláme magistra na UJEPU a musím říct, že UJEP mi dává zabrat narozdíl od Karlovky, kde teda musím říct, že studium bylo lehké. Právě, že specka na UJEPU je náročná. Učitelé mají x požadavků a co se týká psaní diplomky ani nemluvím, samá statistika.

g.sandova
Kelišová 5355 příspěvků 13.06.19 20:56

@tasa proč by ji neměl nikdo zaměstnat? To je Snad trochu prehnane, nemyslíš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 20:57
@Anonymní píše:
@tasa tak to pozor. Tohle je docela k naštvání. Mám bakaláře na Karlovce a ted děláme magistra na UJEPU a musím říct, že UJEP mi dává zabrat narozdíl od Karlovky, kde teda musím říct, že studium bylo lehké. Právě, že specka na UJEPU je náročná. Učitelé mají x požadavků a co se týká psaní diplomky ani nemluvím, samá statistika.

Nerada soudím školy, podle “drbů”. Ono někdy velký jméno nestačí. Z Ujepu znám spoustu lidí, kteří našli velmi dobré uplatnění :palec:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33909 příspěvků 13.06.19 20:57
@Anonymní píše:

jj, ty regionální univerzity mívají přísnější kritéria pro studium. Sama jsem to kdysi zažila- srovnání OU a UPOL

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 20:58

@g.sandova také jsem se divila, obor speciální pedagogika má jedno z největších uplatnění

g.sandova
Kelišová 5355 příspěvků 13.06.19 21:00
@Anonymní píše:
Nerada soudím školy, podle “drbů”. Ono někdy velký jméno nestačí. Z Ujepu znám spoustu lidí, kteří našli velmi dobré uplatnění :palec:

Já také, i když na jiných oborech. Brácha dělal učitelsky obor, aprobaci rozšiřoval na Karlovce, zvládl v pohode oboje. Kolegyně Bc. jiný obor, Mgr. v Ostravě.
Nějak nechápu, proč by lidé, co zvládnou veřejnou VŠ,
nemohli najít práci ve svém oboru

Příspěvek upraven 13.06.19 v 21:02

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 21:01
@Anonymní píše:
@g.sandova také jsem se divila, obor speciální pedagogika má jedno z největších uplatnění

má, ale jelikož tam studuji, tak jsem tě jen chtěla upozornit, že UJEP je opravdu zátěž na psychiku, protože se setkáš s náročnými vyučujícími a někteří jsou opravdu nelidský. Dělají docházku i na nepovinné přednášky, fakt všechny, co jsme odtud šly z Karlovky, tak se nám několikrát stalo, že jsme zkoušky opakovaly na více pokusů, což se nám na Karlovce nestávalo. Takže Karlovka lehčí škola, proto jsem háklivá, když někdo píše o UJEPU tak jako Tasa.

g.sandova
Kelišová 5355 příspěvků 13.06.19 21:04

Já bych tedy zvolila Heradeckou univerzitu, popř. Prahu, mám to blíže.

g.sandova
Kelišová 5355 příspěvků 13.06.19 21:06

Nad UJepem jsem také premyslela…

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 13.06.19 21:15
@tasa píše:
Být Tebou, šetřila bych energii na školu, která za to stojí, s touto, konkrétně se speckou odtud, Tě, myslím, nikde nezaměstnají. a pokud by Ti šlo jen o titul, tak z UJEPu je spíš k smíchu a pokud je jeho úroveň taková, že Ti stačí výše vyjmenované, tak to samo o sobě o něčem svědčí… promiň…

Jestli si to náhodou nepleteš s UJAKem :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama