Reklama

Speciální ultrazvuk na zjištění pohlaví - MUDr. Frisová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Brošovka6
Povídálka 13 příspěvků 23.12.16 20:07
Speciální ultrazvuk na zjištění pohlaví-MUDr.Frisová

Ahoj holky,
chci se prosím zeptat, zda máte zkušenost s touto doktorkou a tímto ultrazvukem?
Na velkém uz (21+3)mi rekla doktorka, že to vypadá na holku, ale že to může být kluk, protože nožky byly u sebe.
Tak jsem se týden na to objednala do té Profemy k vyhlášené doktorce a ta mi asi za 2 minuty řekla bez váhání, že to ta holčička je.
Nic jsem jí neříkala, co mi řekli, jen že to nebylo poznat..
Tak zda máte některá s nì zkušenost a zda to tak opravdu je? Vím, asi jsem praštěná a omlouvám se, ale všichni víme, že i mistr tesař se utne :oops: děkuju všem za názory :palec:

Reklama

Reakce:

Maminka-Praha
Povídálka 24 příspěvků 23.12.16 20:32

Ja jsem u ni byla na genetickem ultrazvuku v 17 tt. Take mi hned po par vteřinách rekla, ze to bude holcicka. A opravdu se mi narodila holcicka. :palec: ona je dost dobra, uz podle veškerých certifikátu co ma. :potlesk:

Brošovka6
Povídálka 13 příspěvků 23.12.16 20:39
@Maminka-Praha píše:
Ja jsem u ni byla na genetickem ultrazvuku v 17 tt. Take mi hned po par vteřinách rekla, ze to bude holcicka. A opravdu se mi narodila holcicka. :palec: ona je dost dobra, uz podle veškerých certifikátu co ma. :potlesk:

Děkuju :kytka:

iiiv
Extra třída :D 10855 příspěvků 23.12.16 21:04

Také jsem u ní byla, 2× ale máme kluka. Také to poznala hned na první pohled. :)

Romeesek
Stálice 72 příspěvků 1 inzerát 23.12.16 21:14

Já u ní byla několikrát s prvním dítkem a taky snad ve vteřině řekla kluka a máme kluka :) a v druhém těhotenství řekla taky hned holčičku a máme holčičku :)
Je to výborná doktorka :palec:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18131 příspěvků 23.12.16 21:24

Paní doktorka Frisová je u nás největší dostupný odborník přes UZV diagnostiku. Pokud viděla holčičku, pak je to holčička.

axelina
Ukecaná baba ;) 1884 příspěvků 3 inzeráty 23.12.16 21:36

Take jsem u ní byla :-) rozhodně mužes začít nakupovat ružový :-D na 3D utz je to v tomto týdnu vidět bezpečně…vypadá to už jak ženske přirození:-)

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 23.12.16 21:49

Taky jsem byla v profeme ale byl tam doktor.rekl holcicka a mame holcicku.

Brošovka6
Povídálka 13 příspěvků 23.12.16 21:52

@axelina ja na 3D nebyla prave. :? Ale moc dekuju

samanta2208
Kelišová 5668 příspěvků 24.12.16 00:33

@Brošovka6 kamarádce taky tvrdili všichni doktoři na 99% holku a ejhle narodil se jim kluk načež doktoři řekli no jo stě to jedno procento..Každý správný doktor řekne že jisté je to až porodis ;)

Vichrice
Ukecaná baba ;) 1578 příspěvků 1 inzerát 24.12.16 00:33

Nejlepsi dr na UTZ co znam. Ze to bude kluk mi rekla snad driv, nez jsem lezela

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 24.12.16 00:41

Je to výborná doktorka. Řekla nám v 17 týdnu chlapečka a máme ho.

Kubíček H.
Povídálka 14 příspěvků 24.12.16 07:59

Ona je opravdu výborná, byla jsem u ni u obou deti a pokaždé to odhadla naprosto přesně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama