Speechnotes - užívat bez externího mikrofonu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maskovak
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 16:41
Speechnotes - užívat bez externího mikrofonu?

Dobrý den, používám na diktování poznámek www. speechnotes. co. Kamarád mi doporučil připojení externího mikrofonu. To se mi nepodařilo. Brácha říká, že používání externího mikrofonu je nesmysl, že že s připojením externího mikrofonu nefunguje. Zkusil to prosím někdo nebo můžete to prosím zkusit? Pravděpodobně předpokládal, že kvalitní mikrofon ovlivní přesnost diktování. Mikrofon mám nový a samozřejmě funkční, přesto se mi nepovedlo propojit ho s tímto diktovací programem. Děkuji za pomoc, připomínám, že speechnotes funguje pouze v Google Chrome, nikoliv v jiném prohlížeči

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >