Špehuji přítelovi telefon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 22:55
Špehovani pritelova tel

Ahojte holky potrebuji radu.. Lezla jsem pritelovi do mobilu na fb a na messenger no psal si tam s holcinou otom jak je moc pekna a ze bydli x km od nas… tak jsem muji blokla.. chci se zeptat muze nato prijit ze jsem ji blokla?? :nevim: Vim ze mu tam nemam lozit citim se moc trapne :( ale neverim mu snazim se se mu verit ale jde to tezce… Ale miluji ho protoze mame spolu miminko tak chci byt snim.. on mi veri ale bavi ho si psat a oblbovat holky ale bohuzel co obcas najdu na fb mu rict nemuzu :( by me vyhodil z domu.. ani bych semu nedivila ze mu lozim do soukromi ale clovek by si myslel ze kdyz ma snim dite ze se vzpamatuje.. jemu 23. A me orok vic.. :D jinak proc semu divam na jeho tel? Abych si overila ze jemi verny..jinak jak se da zistak duvera? 8o Dekuji moc za odpovedi :srdce: :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 31.03.19 22:56

Tahle se problémy neřeší. :( Chápu, že je to těžké, ale promluvit si s ním musíš. Že si mu narušila soukromí víš.

růžový achát
Echt Kelišová 8277 příspěvků 31.03.19 22:58

Začni si taky s někým psát ;) :mavam a hlavně se odmiluj

Příspěvek upraven 31.03.19 v 22:59

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 31.03.19 22:58

Zjistit to muze a taky zjistí jestli bude zkoumat proč mu slečna už nepíše, nebo bude chtít zabrouzdat na její profil nebo do jejich konverzace. Jinak nechápu proč si děláš dítě s někým komu teda nevěříš. A lezení partnerovi do mobilu je hnus, ať máš důvody jakékoliv, ale blokování jeho přátel to je teda úplně jiná liga a ubohost.

Sasanka jarní
Kecalka 437 příspěvků 31.03.19 22:59

Bože můj, vy dva máte dítě? :roll:

poučená
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 31.03.19 23:00
@Lexter píše:
Tahle se problémy neřeší. :( Chápu, že je to těžké, ale promluvit si s ním musíš. Že si mu narušila soukromí víš.

Jsou oba zatím nedospělí. Oba si hrají.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 23:03
Zakladatelka :

Dobre tak co mam ted delat? :( Nevim si rady.. on me pred x lety podvedl tak od te doby mu neverim… Ale je to otec meho ditete takze hci aby byl snami… Jen nevim co mam delat

Sasanka jarní
Kecalka 437 příspěvků 31.03.19 23:04
@Anonymní píše:
Dobre tak co mam ted delat? :( Nevim si rady.. on me pred x lety podvedl tak od te doby mu neverim… Ale je to otec meho ditete takze hci aby byl snami… Jen nevim co mam delat

Proč sis s ním udělala mimi? 8o

poučená
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 31.03.19 23:06

Zakladatelko, dej tomu svému do ruky nějakou práci, aby neměl čas a myšlenky na fc. Ať něco pro rodinu svýma rukama vytvoří. Dítě už máte, tak teď ještě zasadit strom a postavit dům. Myslím to vážně. Ať maká pro rodinu, a ne že si hraje na flirtování. Tyto hry končívají obvykle nevěrou a bolestným rozchodem.

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 31.03.19 23:08
@Anonymní píše:
Dobre tak co mam ted delat? :( Nevim si rady.. on me pred x lety podvedl tak od te doby mu neverim… Ale je to otec meho ditete takze hci aby byl snami… Jen nevim co mam delat

Nemůžeš dělat nic. Nelez mu do jeho věcí, akorát tu svoji nedůvěru a žárlivost zivis. Pokud on s tebou nebude chtít být, tak ho neudržíš ani když mu smazes všechny ženský z kontaktů. Spíš naopak až zjistí cos udělala nejspíš se hodně naštve a bude mít důvod tě nechat. Když si uděláš dítě s někým kdo tě podved a komu nevěříš tak je to tvůj problém, ale to že máte společného potomka jeho chování nezmění…

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 31.03.19 23:10

Piš si taky s chlapama na messengeru ;) Nebo ho kopni do prdele. :mavam:

hanullllka
Kecalka 247 příspěvků 31.03.19 23:18

My si třeba lezeme do telefonu navzájem. Nemáme před sebou tajemství a prostě použijeme ten co je blíž. Když přijde manželovi SMS, tak mu ji přečtu nahlas. Tudíž narušení soukromý ve vztahu mi přijde pasé. Nadruhou stranu vím, že ne každý to tak má. Kdybych manželovi nevěřila a procházela mu mobil záměrně abych ho přistihla, tak by ten vztah nestál za to. A jestli tě partner podvedl a vypisuje si s cizími, tak je taky vůl. Vy dva jste si to dítě pořizovat neměli, protože buď se rozejdete kvůli žárlivosti nebo nevěře a to je prašť jako uhoď. :nevim:

LaPaloma
Závislačka 2786 příspěvků 31.03.19 23:27

Spíš by pomohlo, kdyby ses připravila, že to s ním není na věky. On už tě přeci dříve nechtěl. Tys ho chtěla, tak máš, cos neměla chtít. Ona každá nevěra něco znamená a většinou nedostatek citu nebo zájmu o druhého. Pojistit si něco dítětem v nízkém věku je zhovadilost a nebude s tebou, když on sám nebude chtít.
Dej mu práci kolem dítěte. Má evidentně mnoho času. Můj manžel by na to čas neměl. Kde bere tvůj chlap tolik času? To makáš jako fretka a on se válí na sociálních sítích? Navíc tahle asi není jediná … co to jako je?

lasička1
Echt Kelišová 8235 příspěvků 31.03.19 23:31

@hanullllka Také to máme tak,že čí mobil je blíž,tak ho použijeme.Nebo manžel má lepší fotoaparát,někde jsme,tak řeknu,aby mě ho půjčil.Fotím,potom si stahuji fotky do PC.A jak píšeš-přijde mu SMS,čtu jí nahlas.A nikdy jsem neměla potřebu mu projet telefon či email.Asi tím,že vím,že manžel není takový,aby si s někým psal.To není jeho koníček.

@Anonymní píše:

Co máš dělat?Pokud někdo s tebou nebude chtít být,tak ho u sebe neudržíš.I kdyby si s ním měla 10 dětí.Pokud tě bude chtít podvést,tak to udělá,i když mu zablokuješ několik kontaktů.Bohužel buď je ještě hodně nevyzrálý,když si pořídí dítě a potom koketuje s jinými,nebo vzhledem k věku už to bude setrvalý stav.Nikdy nebude ten věrný chlap,co bude ctít tu jednu jedinou ženu.Bude si dokazovat okolo,jaký je alfa samec.
Buďto to budeš respektovat,nebo odejdeš.Ale řešení to moc nemá.

poučená
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 31.03.19 23:33
@Kriss Tina píše:
Nemůžeš dělat nic. Nelez mu do jeho věcí, akorát tu svoji nedůvěru a žárlivost zivis. Pokud on s tebou nebude chtít být, tak ho neudržíš ani když mu smazes všechny ženský z kontaktů. Spíš naopak až zjistí cos udělala nejspíš se hodně naštve a bude mít důvod tě nechat. Když si uděláš dítě s někým kdo tě podved a komu nevěříš tak je to tvůj problém, ale to že máte společného potomka jeho chování nezmění…

Já si to nemyslím. Jsou oba mladí, nejsou ještě hotoví. On ještě nedozrál k zodpovědnosti. Žena musí muže naučit, aby si jí vážil atd. Když ale zakladatelce řeknete, „že nemá žárlit a že on se už nezmění“, tak jí berete všechny šance, aby ho do jeho zodpovědnosti za rodinu postavila.

Příspěvek upraven 31.03.19 v 23:36

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama