Špehuji bývalého přítele na seznamce

39
1.6.13 22:03

špehuji bývalého přítele na seznamce

Ahoj, chtěla jsem vědět názory ostatních. Jsem mamča na MD s roční holčičkou a můj bývalý přítel se kterým mám malou, mě od začátku naše vztahu docela terorizoval, ale nadruhou stranu mi splnil co mi na očích viděl…v té době jsem chodila ještě do školy a byla to moje opravdu první láska, ve 4 ročníku střední školy jsem s ním otěhotněla a mimčo si s nadšením nechala, on nic nenamítal. Postupem času, se ale ukázalo, že na rodinu, nebo spíše na to malé, nebyl připravený. Často mi vyčítal, proč jsem nejedla antikoncepci a že chtěl kluka místo holčičky. Když jsem mu nevyhověla v tom co chtěl, dal mi facku, nebo mě kopal a bouchal kamkoliv. Je toho víc, ale ted k věci, nedávno jsme se rozešli, protože už jsem to opravdu nemohla snášet, naposledy mě zbil tak, že jsem musela zavolat policii a opravdu to nebylo vůbec jednoduché, protože mě zamčel v bytě, vzal mi telefon, který jsem od něj dostala k narozeninám atd… Jsem ráda že jsem od něj i s malou odešla, ale byla jsem do něj i přes to co mi dělal hodně zamilovaná a stále si představovala tu „RODINU“, ale je konec. Nedávno jsem si vzpomněla že má na internetové seznamce profil a i když jsme spolu byly, chodil tam s tím že mi tvrdil, že tam má kamarádky. Já přemýšlím o tom že si udělám nějaký falešný profil a chtěla bych si objasnit některé věci, které mi nikdy neřekl… Nikdy mi sám neřekl že mě miluje, je z rozvedené rodiny a už jako dítě to měl hodně těžké, od 13 hulí maryh. a má za sebou i tvrdší d… taky vím že když byl mladší, podala na něj jeho tehdejší příételkyně trestní oznámení za napadení. Je agresivnější, ale někdy na mě pusobil strašně hezky…Jsem z uplné rodiny, mám skvělé rodiče..Poradte, co je to za člověka a proč mi neustále ubližoval a co ta seznamka, je to dobrý nápad? děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5436
1.6.13 22:06

No já bych se na takového trotla úúplně vykašlala. Najdi si normálního a hodného chlapa :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
1.6.13 22:07

Já bych mu asi nepsala, asi by ses nic nedozvěděla.. A asi by ti ublížilo, co by napsal. Udělala jsi velký krok, že jsi od něj odešla. A nevracela bych se k tomu. Tebe to k němu ještě táhne?
Nebo se chceš jen dozvědět ty věci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061

Ne, dobrý nápad to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948

:-o to se snad ani neda komentovat. No jo, zamilovanost. Silene!!
Vykasli se na nej proboha!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
1.6.13 22:08

A k čemu ti to bude, že to budeš vědět? :think: uleví ti to v něčem? Já to totiž moc nechápu, proč řešit minulost a nedívat se radši dopředu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636
1.6.13 22:08

No to moc dobry napad neni, na co sypat sul do rany..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
1.6.13 22:09

Špehování k ničemu nepovede, udělej tlustou čáru a žij dál bez něj..uvidíš že i časem někoho potkáš a budeš mít klid..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2234
1.6.13 22:11

Myslím, že když si jednou konečně udělala ten krok a odešla od násilníka, je hloupost v tom nadále vrtat. Proč v sobě chceš znovu otvírat rány? Myslíš, že se ti na něj bude dobře zapomínat, když s ním budeš v kontaktu? Myslíš, že by to něco změnilo, když by ses od něj dozvěděla cokoliv? On se nezmění a nic ho nezmění, to sama jistě víš… založ si profil, klidně, ale proto, aby sis našla nového partnera a byla s ním šťastná. Takového, který tě mlátit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
1.6.13 22:13

Byl to jeden z těch prvních a nikoho jiného jsem zatím nepoznala, prožila jsem s ním 4 roky a máme krásnou holčičku a on??? vůbec si na ni ani nevzpomene, myslí si že od něj chci jen prachy, jak jsem mohla být tak slepá, tohle jsem nečekala… Zžírá mě představa že se seznamuje s jinýma zatím co já ho milovala a on??? J e mi to hrozdně líto a každý den na to myslím, s kým´asi ted je a na mě kašle…co to je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
1.6.13 22:16

Je to lákavé, ale vykašli se na to. Očekáváš od toho víc, než ve skutečnosti získáš. On tě prokoukne a buď se naštve a bude tě to dost mrzet, nebo se k tobě bude chtít vrátit, naslibuje ti kdeco a to je cesta do pr… Buď ráda, že je to za tebou. Fakt je někdy lepší si věci domýšlet, než znát strohou pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
1.6.13 22:16

@mozartka To přejde :hug:
Takové člověka si ty a tvá dcera nezasložíte vedle sebe, najdeš si pořádného chlapa.
Bud ráda, že jsi od něj odešla.
Uvidíš až potkáš jiného uvidíš, že ten s kterým jsi byla byl hnusnej člověk.
A budeš ráda, že jsi jinde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
1.6.13 22:18

@mozartka Je to blbý, ale je to tak. Mě kdyby chlap jednou uhodil, tak si to za rámeček nedá a ty ses nechala mlátit jak žito (promiň). Přece nechceš, aby vaše dítě vyrůstalo v tomhle prostředí? Co by z ní chudáka bylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Raďulle
1.6.13 22:18

@mozartka a k čemu to potřebuješ vědět? aby si byla ještě více zklamaná? kašli na něj proboha, jestliže dokáže ženskou bít, je to ubožák…
jakýkoliv pokus o kontakt s ním je podle mě naprostá blbos, jen si sama tím ublížíš… bude vám s malou bez něj líp…jednou by vstáhnul ruku i na ní… nepokoušej to

• Citovat
  • Nahlásit
2234
1.6.13 22:20

@mozartka To je v pořádku, že to tak cítíš, je to tím, že si se ještě neodmilovala, ale vydrž, ono to přejde a nakonec si najdeš chlapa, který za to bude stát, bude na tebe hodný a bude tě milovat, tak, jak se má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat