Obavy z toho, jak na mě budou lidi ve fitku koukat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 12:29
Špekoun ve fitku

Nemám sice morbidní obezitu, ale těch pár kilo na víc tam bude, vážit něco kolem 85kg. Ano víkendu jsme se domluvili s mým bratrancem a mou kamarádkou, že začneme chodit do fitka. Dnes nastal ten den D. Odpoledne konečně jdeme, ale mám z toho trochu strach. Nikdy jsem ve fitku nebyla, nevím jaký stroje použít a ani třeba jak se používaji.. Bavili jsme se, že při začátek by jsme třeba zkusili běžící pás.. :D
Jen mám docela úzkosti z toho, jak na mě budou ostatní lidi ve fitku čumět, nebo že se budou smát, blbý poznámky apod. Bratranec říkal, že takové věci nemám vůbec řešit, a i kdyby něco někdo říkal, nebo se divne a s posmechem koukal, tak mít to někde a delat to pro sebe..
Ale nejsem taková co umí mít vše u zadku.. Nejradši bych nikam ani nešla ale couvat už nechci z toho, achjo.. Přitom v hloubi duše se těším.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
me57h
Kecalka 496 příspěvků 23.07.19 12:33
@Anonymní píše:
Nemám sice morbidní obezitu, ale těch pár kilo na víc tam bude, vážit něco kolem 85kg. Ano víkendu jsme se domluvili s mým bratrancem a mou kamarádkou, že začneme chodit do fitka. Dnes nastal ten den D. Odpoledne konečně jdeme, ale mám z toho trochu strach. Nikdy jsem ve fitku nebyla, nevím jaký stroje použít a ani třeba jak se používaji.. Bavili jsme se, že při začátek by jsme třeba zkusili běžící pás.. :D
Jen mám docela úzkosti z toho, jak na mě budou ostatní lidi ve fitku čumět, nebo že se budou smát, blbý poznámky apod. Bratranec říkal, že takové věci nemám vůbec řešit, a i kdyby něco někdo říkal, nebo se divne a s posmechem koukal, tak mít to někde a delat to pro sebe..
Ale nejsem taková co umí mít vše u zadku.. Nejradši bych nikam ani nešla ale couvat už nechci z toho, achjo.. Přitom v hloubi duše se těším.

Ahoj, do fitka chodím denně a fakt se nemusíš bát, každý si hledí svého :palec:

alilauter
Kecalka 440 příspěvků 23.07.19 12:35

Ahoj, chodila jsem do fitka s kamoskou co má okolo 100. Žádný problém, nikdo nekoukal, nekomentoval. To se ve fitku stává málo. Kdo si jde zacvičit, má sám, co dělat. Takže klid a směle do toho…

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 1 inzerát 23.07.19 12:36

Muj problém je to taky, proto do fitka nechodím, ale cvičím doma kde mě nikdo nevidí a začala jsem běhat, kde se ovšem lidem nevyhnu, taky mi to vadí ale čímdál mín. Já myslím, že od toho ty fitka jsou a proto se tam chodí, každý nějak začíná, když jdete dva bude to lepší než kdyby jsi šla sama. Třeba tam ani ted tolik lidí nebude, je čas dovolených všichni pryč. A kdyby něco soustřed se na sebe a na cviky a ostatní ti bude fuk. Držím palce při výsledkách.

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 23.07.19 12:36

Vůbec to neřeš..Začala jsem chodit do fitka když jsem měla 140kg..!!! Amůžu říci nikdo se na mě ani jednou nějak nepohoršeně nepodíval..Přeci do fitka se chodí aby se ty pneu daly dolů..no ne? Navíc týpci si tam chodí honit na činky, přítahy prostě honit svaly,. žádného svalovce jsem na kardiu neviděla..Spíše mám obrácenou zkušenost. Většina lidí ve fitku mi po pár cvičeních říkala jak pěkně hubnu a že to jde krásně vidět a jen ať pokračuji..Několikrát se mi i stalo, že se ke mě ve cvičení někdo přidal a bylo to super..Dal mi pár rad jak cvičit atd…:-) Jo a jinak už nemám 140kg ale 101…Takže s chutí do toho a půl je hotovo. Navíc většina si tam hledí svého 8) sluchátka v uších…Každý je sedřený a zpocený…Pochybuju že by se někdo blbě šklebil

Lisdoonvarna
Kecalka 150 příspěvků 23.07.19 12:37

Ve fitku vsichni spis cumi na ty krasny, svalnaty a vysekany :mrgreen:

kam2
Závislačka 3554 příspěvků 23.07.19 12:39

Zkusila bych se zeptat obsluhy, zda by ti mohli ukázat, jakým způsobem cvičit. Nejhorší co můžeš udělat je, že budeš chodit od stroje ke stroji.

Nejlepší způsob jak začít, je najmout si na pár hodin trenéra, který ti ukáže techniku, dýchání a hlavně ti poradí, jakým způsobem se cvičí.

Jít na pás do fitka je blbost. Hlavně teď, když se dá večer krásně běhat venku.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7813 příspěvků 23.07.19 12:40
@Anonymní píše:
Ale nejsem taková co umí mít vše u zadku.. Nejradši bych nikam ani nešla ale couvat už nechci z toho, achjo.. Přitom v hloubi duše se těším.

Nemáte tam Expresku? Růžové posilovny jen pro ženy formou kruhového tréninku. Za mě lepší než bloumat po fitku a dělat jen to, co řekne bratranec :roll: tyhle domo trenéři jsou největší zlo.

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 23.07.19 12:40

A taky…dřív mě týpci pohleem ignorovali..a teď vidí jak jsem pěkně zhubla a i když mám 100kg..Hezky se na mě usmívají, zdraví a mrkají…Jeden mi řekl že jsem byla pěkná aj s těmi 140kg ale teď že jsem kost… I když vedle holek co maj 60kg si pořád příjdu jak slon..Chodím tam čím dál raději… :-) :-) tolik úsměvů a lichotek jsem jaktěživ neslyšela a od těch ogarů co jsou fakt :oops: :oops: :oops:

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 23.07.19 12:43

A taky doporučuji zaplatit trenéra..já tak začala..sice to je darda ale ukáže jak cvičit a na čem, dýchání atd…a hlavně člověk je nucen přijít, prostě když budeš domluvená na hodinu prostě to nezrušíš…a pěkně si dáš do těla, navíc získáš zvyk..a pak je snažší chodit cvičit sama, a člověk nemá pocit že se přemáhá..

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 23.07.19 12:43

Neres a uzij si to. jen to na zacatek naprepal, at si to cviceni nezhnusis. ja chodim na salove lekce na walking a chodi tam s nama mlada pani asi 100 kg a je uzasne sledovat jak se formuje a hubne :palec:

Uživatel je onlineČičorečka
Závislačka 2630 příspěvků 23.07.19 12:44

Tak asi na to možná někdo pomyslí, tomu se nevyhneš. Soustřeď se na tu druhou část lidí, co na tebe budou koukat s respektem, že jsi jeden z mála špekounů, co se sebou něco dělá :D ale neboj, ono to tam s tím hodnocením druhých vážně není tak horký. Jdi a užij si to.

Ba-stet
Závislačka 2755 příspěvků 23.07.19 12:45

Přesně, každý má co dělat sám se sebou. Nicméně pokud nevíte, co a jak, bylo by fajn si zaplatit třeba jednu hodinu s trenérem, který vám ukáže, jak se na čem cvičí a poradí kombinaci a zátěž. Abyste nenaděli víc škody než užitku a nezrušili si třeba záda…

Premek_Orac
Kelišová 5430 příspěvků 23.07.19 12:52
@Anonymní píše:

To můžou jen debilové. To, že se chceš dát do formy je naopak věc, za kterou ti každý normální musí vyjádřit podporu, pochvalu a obdiv.

PeťulíJ
Kecalka 336 příspěvků 23.07.19 13:00

Věř tomu, že nikdo se ti smát nebude a 85 kg opravdu není nic šíleného. Jak říkal můj tréner,,Smát se silnému člověku ve fitku je jako smát se nemocnému u doktora :),,. Do začátku bych si určitě zaplatila trenéra - ukáže ti, jak cvičit, na jakých strojích, správnou techniku a poradí ti s jakými váhami začít. Ve fitku si každý hledí svého :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama