Špeky pod zadkem

12.11.19 15:54

Špeky pod zadkem

Ahoj holky prosím o radu, mám pod zadkem celulitidu a po bocích tukové váčky (viz foto z internetu) nemám to tak hrozhné jako na fotce ale trápí mě to, je mi 23 let výška 159, a váha 53 kg, pomalu tři roky aktivně posiluju mám dole 17kg, ale bohužel ne a né tu zpodní čast zadečku nadzvednout ačkoliv ta hodní strana je pěkně zakulacená. Trápi mě konkrétně to, že ačkoliv makám snažím se jíst rozumně, beru i suplementy jako protein a spalovač porád to mám jako na te fotce z boku bok pak rovné a pak dole tuková koule nedělá to to pěkné “srdíčko” jsem již zoufalá, dělám vše mozné cviky, teď nově zkouším i peeling a masáz si tam dělat či to není třeba limfou. :think: :think: :think: Máte někdo rady či zkušenosti věřím že sama rozhodně nejsem. Jsem typická postava hrušky malé prsa úzky pas a široké boky. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1816
12.11.19 16:10

Asi tě nepotěším, ale je to prostě typ postavy, s tím nic moc neuděláš. Jo, a není to špek jako takový. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 16:13
@Zireael píše:
Asi tě nepotěším, ale je to prostě typ postavy, s tím nic moc neuděláš. Jo, a není to špek jako takový. ;)

No já bych řekla že z boků z tehen je to tukový váček, ono to jde vidět, každopádně mám celkově problém ze spodní partii, když jdu tak se mi klepe zadek jako rosol ačkoliv jak jsem zmiňovala mám silové treninky, bricho mám celkem pevné i stehna ale ta zadní část nějak nespolupracuje. :( :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
12.11.19 16:18

@Audreyxoxo a co ti na to řekl trenér? Když cvičíš tak předpokládám že ho máš?? Výpady děláš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 16:29
@AlcaBa píše:
@Audreyxoxo a co ti na to řekl trenér? Když cvičíš tak předpokládám že ho máš?? Výpady děláš?

Nemám trenéra, chodila jsem dva roky na vedenné hiit hodiny tudíš vím jaký cvik co posiluje, a samozřemě dělám výpady dřepy zvedání pánve a xxx dalších cviků s lehnou zátěží či s vlastní po několika opakování a serii. Nevím zda to není podkožním tukem a proto ty svaly nejsou v této konkrétni prartii až tak vidět ačkoli na břichu mi jde vidět lehce vánočka ale řekla bych že 53kg na 159cm je dostačujíci nechci vážit 45 a být jak kostra :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 16:34

Můj sen je takový zadeček, ale ani po třech letech není zdaleka takový ačkoliv mi díky cvičení narostl lehce tak to není stále to kulaté srdíčko řekla bych že spíš tvarově ze zadu čtvereček :D :lol: ale z profilu až na tu spodní čast vypadá podobně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35382
12.11.19 17:04

@Audreyxoxo Tak za prvé si uvědom, že xxx zadků z titulek je dílem photoshopu. ;) Dalším faktorem je opravdu tvar těla, ukládání tuku, což je dáno z velké části geneticky a cvičením to můžeš vylepšit, ale nikdy ne úplně změnit. Jediné, co udělá výrazné změny, je plastická operace, což je zase velký zásah do těla, takže možná je lepší se smířit s určitým tvarem zadku než taky riskovat, že se to nepovede. Co je určitě potěšující, tak fakt, že máš rozhodně zadek nadprůměrný :palec: a co by za takový jiné daly. Ad celulitida - bereš hormonální antikoncepci? Je velmi často viníkem škaredé kůže. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10335
12.11.19 17:10

Je potřeba učit se milovat sebe samu takovou, jaká jsi, protože prostě obrázky z instagramu nemají nic společného s realitou a geny nevyčůráš.

Děláš pro své zdraví co je potřeba a něco holt prostě nejde. Ano, můžeš se tím trápit a užírat, ale tím bdueš dost sabotovat svou snahu o zdravý životní styl, protože takovéhle užírání se jednak vede k ukládáná tuků (stresové hormony mění metabolismus směrem k vytávření tukových zásob) a druhak to je fakt protivné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13343
12.11.19 18:58

Byla jsem ve fitku roky, jako po šesti letech cvičení 6×tydne, nic. Prostě zadek byl pevnější, ale stavbu těla nezmenis. Přestaň se honit za chimerou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
963
12.11.19 23:33

Za sebe doporucuju kolobezku. Ale musis na ni fakt jezdit treba deset kilaku denne do prace. Takze spis jarni aktivita :mrgreen: Delala jsem x sportu, svalu mam na rozdavani, ale pod zadkem to nebylo nic moc. Az jsem letos poridila kolobrndu a jezdila jak vztekla, protoze me to bavilo… a najednou po par tydnech koukam, ze zadek vypada, jak nikdy nevypadal :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2482
13.11.19 09:24

Tak v prvy rade bych si definoval tu problematiku jako celkove. Jde ti o to ze mas nesoumernou postavu nebo o to ze mas podkozni tuk v oblasti zadku nebo mas malo svalove hmoty v oblasti zadku? @Audreyxoxo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama