Sperma kuřáka- přenos toxických látek??

25
6.4.21 22:40

Sperma kuřáka- přenos toxických látek??

Ahoj. Přítel je kuřák, já jsem absolutní nekuřák a jeho kouření se mi příčí především ze zdravotních důvodů. Kouří ale venku, v kůlně, mimo mé zorné pole. Nesmrdí, vyplachuje se Listerinem. Snaží se.
Můj životní styl je celkem hodně zaměřený na zdravou vyváženou stravu, pohyb, snažím se kupovat přírodní kosmetiku atp..

S přítelem se chceme za pár měsíci začít snažit zadělat na mimčo :dance:…no a právě v té siuvislosti mě to napadlo…
Jstli jste někdo neslyšel o přenosu toxických látek/těžkých kovů atp. ze spermií kuřáka do těla partnerky při sexu?
Prosím, pokud je to možné, mohli byste mi sem hodit odkaz na článek/ studii ve kterém se o tom zmiňují?
Případně co si o tom myslíte vy?
Máme v rodině rakovinu čípku ( babička, mamka teta). Bojím se.
Díky :)

Příspěvek upraven 06.04.21 v 23:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7786
6.4.21 22:47

Takže tě nezajímá jestli je nějaký riziko pro dítě, ale jestli ti náhodou nezanese nějakej blivajz do těla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
6.4.21 22:47

Proč nebo jak sis mohla s takovým přístupem nabrnknout kuřáka? Já bych do toho být tebou nešla. Co sperma, ale bude ti dýchat nikotin na miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30465
6.4.21 22:49

S kuřákem bych dítě nechtěla. Nedala bych popelníku ani pusu. Jestli kouří venku a dítě ho odmala neuvidí bánit, možná čadit nezačne. U nás se kouřilo v kuchyni a nevlastni otec i na záhodě :poblion: Jsem zapřísáhlý nekuřák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
6.4.21 22:51

To je už přehnaný ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
6.4.21 22:52

Pane bože :zed: tohle tu snad ještě nebylo. A jak to máte do teď? Nebojis se, že něco můžeš chytit i při líbání výměnou slin? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30465

Kopírováno ze Zdravá spermie:
Muži, kteří chtějí zlepšit stav svých spermií, by se měli vyvarovat kouření. Toxické látky obsažené v cigaretovém kouři spolu s nikotinem, který způsobuje zúžení cév a snižuje tedy přítok krve do varlat a topořivých těles, mají za důsledek, že kuřáci mívají méně spermií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10638
@ETerka89 píše:
Ahoj. Přítel je kuřák, já jsem absolutní nekuřák a jeho kouření se mi příčí především ze zdravotních důvodů.
Můj životní styl je celkem hodně zaměřený na zdravou vyváženou stravu, pohyb, snažím se kupovat přírodní kosmetiku atp..S přítelem se chceme za pár měsíci začít snažit zadělat na mimčo :dance:…no a právě v té siuvislosti mě to napadlo…
Jstli jste někdo neslyšel o přenosu toxických látek/těžkých kovů atp. ze spermií kuřáka do těla partnerky při sexu?
Prosím, pokud je to možné, mohli byste mi sem hodit odkaz na článek/ studii ve kterém se o tom zmiňují?
Díky :)
8o :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
6.4.21 22:57

Proč je tu ta diskuze hned 2×?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16083
6.4.21 22:59

@ETerka89 si zaprisahly nekuřák, zdravý životní styl a nevadí ti se líbat s popelnikem? Hmm..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 23:00

@ETerka89 můj expartner byl také kuřák, občas vykouril i krabičku za den. Občas vypil i více piv. Potom při oralnim sexu bylo jeho sperma příšerně hořké a takové pálivé, jakoby opravdu „cigaretové“. Věřím, že takovéto sperma může mít vliv a budoucí dítě a také vím, že např. rakovina čípku nebo i dutiny ústní vzniká díky virům, které se do těla partnerky přenesou při sexu od partnera. O jiné toxicitě jsem nikdy neslyšela…

• Citovat
  • Nahlásit
256
6.4.21 23:03
@ETerka89 píše:
Ahoj. Přítel je kuřák, já jsem absolutní nekuřák a jeho kouření se mi příčí především ze zdravotních důvodů.
Můj životní styl je celkem hodně zaměřený na zdravou vyváženou stravu, pohyb, snažím se kupovat přírodní kosmetiku atp..S přítelem se chceme za pár měsíci začít snažit zadělat na mimčo :dance:…no a právě v té siuvislosti mě to napadlo…
Díky :)

Omlouvám se, ale vážně chceš dítě s kuřákem? :D Nebudeš tady zakládat za rok diskuzi typu zda nemůže kuřák polibkem intoxikovat dítě :D
Ptáš se co si myslíme, tak já si myslím, že by sis měla najít nekuřáka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19766
6.4.21 23:10

Blbý, fakt blbý. Jeho sperma nejspíš obsahuje tolik těžkých kovů, že místo oplodnění, to vajíčko rovnou zastřelí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
6.4.21 23:18
@Russet píše:
S kuřákem bych dítě nechtěla. Nedala bych popelníku ani pusu. Jestli kouří venku a dítě ho odmala neuvidí bánit, možná čadit nezačne. U nás se kouřilo v kuchyni a nevlastni otec i na záhodě :poblion: Jsem zapřísáhlý nekuřák.

Přítel nekouří v domě, odchází do kůlny, ani na očích ho nemám…a vždy si vypláchne pusu Listerinem :). Já mu to neberu, každý máme něco. Můj dotaz je ale byl na něco jiného ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
6.4.21 23:22
@lachtanice86 píše:
@ETerka89 si zaprisahly nekuřák, zdravý životní styl a nevadí ti se líbat s popelnikem? Hmm..

Listerin to zachraňuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat