Spí jen, když může dumlat prso.

18.12.19 20:07

Spi jen, když může dumlat prso.

Ahoj, prosím o radu.. Dceři bude za chvíli půl roku a od 4,5 měsíce je to u nás na palici… Chodí spát cca kolem 7h. Kdy uz je ukňouraná a unavená… Uspavam ji u kojení cca hodku nez usne, ale jakmike se odplizim tak do pul h. Řev… Přijdu k ni, cucne si a zase spi a takhle to jde pořád dokola… Podotýkám ze přes den skoro vůbec nespi, jen když si s ni jdu lehnout a ona může cucat… Spi s nama v posteli, protoze jinak bysme se nevyspali a prso cuca celou noc, jakmile ji vypadne, ci se otočím tak opet rev… Uprimne, každý říká že to přejde, ze si to mam užívat atd… Ale opravdu, chodit spát v 7 se mi moc nechce… Navic co si budem, chci mit aspoň chvili casu na manžela…vite co myslim… Vubec nevim jak ji to odnacit, aby vydrzela alespoň 2h. Nez si vse udělám… Dekuju za případné rady… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11755
18.12.19 20:11

A dudlík jste zkoušeli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 20:13

@Domus1234 nabídnout jí k „dumlání“ něco jiného. U nás to byla na tři děcka stužka, pak dečka a naposledy ucho plyšáka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 20:15

@Janli zkoušeli.. Asi 5 druhů a bez vysledku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
18.12.19 20:20

Synovi bude 14 měsíců a je to u nás úplně to samé. Asi od 3 měsíců se po usnuti do půl hodiny až hodiny vzbudí a vriska do té doby než dostane prso. Je schopný ječet i dvě hodiny. Jsem z toho fakt na prášky. Už jsem vyzkoušela snad všechno. Za noc konim klidne i 10×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 20:21

Měli jsme to stejně. Až do roka a půl :lol: když je mala nemocná, ma to tak doteď. Jinak už ji kojim jen pred spaním. Jsou ji dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 20:30
@dydalo píše:
Synovi bude 14 měsíců a je to u nás úplně to samé. Asi od 3 měsíců se po usnuti do půl hodiny až hodiny vzbudí a vriska do té doby než dostane prso. Je schopný ječet i dvě hodiny. Jsem z toho fakt na prášky. Už jsem vyzkoušela snad všechno. Za noc konim klidne i 10×.

To ja právě už vzdala a vzala ji do postele at si cuca.. Jinak jsem k ni taky vstavala několikrát za noc…strasny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
18.12.19 20:33

Náš 7 měsíční to dělá tak měsíc, taky mi z toho hrabe, mě na tom teda nejvíc vadí, že spím zkroucená a pak mě bolí záda. Ale naštěstí to dělá tak od půlnoci, že ho tedko uspim a do té půlnoci bude teda spat v postýlce, ale jak se jednou vzbudí už mě chce místo dudlíku do rána :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
18.12.19 20:33

@Domus1234 taky ho mám v posteli. Teď mu leze několik zubů najednou tak je to ještě o něco větší peklicko než normálně. Přála bych si od ježíška abych se mohla alespoň jednu noc vyspat v kuse :lol: ale to spíš začnou krávy lítat :lol:
Zajímavé je, že v sestinedeli spal i 7 hodin v kuse. Pak se nějak rozbil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2633
18.12.19 20:41

Jo, tak ja to vydrzela do 11 mesicu a nikdy vic. Takze jsem mu prso sebrala na noc. Dve noci masakr, pak ok, spi celou noc a ja konecme taky. A jestli budu mit dalsi dite, nikdy to nenecham zajit takhle daleko. Vyzadocal jednu polohu, nesmela jsem se ani pretocit. Zada, klouby, muj spanek v haji. Strasny proste. Jo, kazdej rikal, ze to prejde a prd. Horsi a horsi. Jsem ho ulozila a litala ram kazdych 20 minut ke konci. Kdyz jsem si sla lehnout, tak do postele a na kozu. Manzela jsem nevidela nekolik mesicu, ja uz brecela, kdyz jsem tam musela zase letet. Nikdy proste. Urputnej a sezral by me.

Příspěvek upraven 18.12.19 v 20:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1332
18.12.19 20:43

Měla jsem tohle s oběma dětma, se starší dcerou i se synem. Zavislacci, kdybych je neměla oba v posteli, tak už jsem dávno po smrti. Vstávat k nim dvacetkrát za noc by mi hráblo. Přejde to. Tu starší definitivně přešla potřeba cca před druhým rokem. Toho mladšího až po druhém roce. Mezi tím měli oba různé fáze, někdy jsem si myslela, že už to skončilo a spálí oba celou noc třeba měsíc v kuse, pak se to stupňovalo a zase to bylo později ok. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 21:29

Bohužel u nás to taky nepřešlo.
Kojena byla 2,5 roku. A celého 2,5 roku to šlo stejně den co den. Dudlíky odzkoušeno X druhů, velikosti i značek. Nic se neujalo. Pokaždé co jsem zkoušela dávat um přes flasku-kraval, nedala se utišit. Po třech měsících zkoušení jsem rezignovala a dávala jen kozy.. a můžu ti říct, že mě v životě nevyšťavilo nikdy nic víc než toto. Doslova vysata jsem s radostí v jejích dvou a půl letech odjela 200km daleko na seminář, přes noc pryč. Od té doby spala bez mlika. A vím, že kdyby se mělo opakovat toto..tak radši odjedu hned a doma nechám jen flašku a mlíko v prášku. :jazyk:
Ale to se lehko říká.. občas vzpomínám na ten její výraz, když se jí pusa ucpala prsem a ona jen spokojeně protahovala, na ten blažený výraz v očích. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
301
18.12.19 23:18

Udělala jsi ze sebe živý dudlík…pokud jsi opravdu rozhodnuta, že to tak nechceš, musíš to prostě utnout a neustoupit. Chvíli bude asi křik, ale zvykne si a pak budete v pohodě obě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 08:24

@lolink a můžu se zeptat, kdyz si prso sebrala nrbyl pak hladový? Nebo si dala opravdu jen najist a pak proste spi? Chci to taky tal udělat ale bojím se, aby mi pak pro zmenu nervala hlady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2633
19.12.19 08:53
@Domus1234 píše:
@lolink a můžu se zeptat, kdyz si prso sebrala nrbyl pak hladový? Nebo si dala opravdu jen najist a pak proste spi? Chci to taky tal udělat ale bojím se, aby mi pak pro zmenu nervala hlady

On prave nepil ani. Jen dumlal prso. Mne uz to bylo i hrozne neprijemny. On byl proste zavisly na spani s prsem a ja byla zivym dudlikem. Dudlik jako takovy nemel nikdy. Nechtel ho. Takze vecer vecere, normalni jidlo umerne veku. Kase uz jsem nedavala. Pak koupani, kojeni a konec. Hlad nema. Uz tak jedem paty mesic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama