Spí jen v kočárku nebo v křesílku

86
28.9.20 14:59

Spí jen v kočárku nebo v kresilku

Mám 2měsíční mimco a usne jen v kočárku nebo v houpacim lehatku, neměli jste to někdo podobně? Už nevím, zkoušela jsem všechno možné, ale když usne i v tom kresilku opatrně ho prenesu a jak lehne do postele rve a řve. V noci přitom spí uplne vpohode v postylce. Nemáte nejkou radu? 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9089
28.9.20 15:07

A kde je problém? Tak ho nech spát tam, kde se mu spí dobře. Mně spal syn do půl roka jen u mě v posteli a se mnou a nebo v nosítku u mě na břiše. Taky jsme to přežili, ještě mu nejsou tři, usíná večer sám a spí ve vlastní posteli v pokojíčku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
28.9.20 15:45

A proč ho dáváš spát do lehátka nebo houpátka? Když pominu, že pro dvouměsíční miminko není vhodné v téhle chvíli ani jedno, tak na spaní už vůbec ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
28.9.20 15:56

@Berry77 to ja vim právě ale on je jenom tam v klidu, on je tak unavený vždYcky ze z toho jen řve a zabere jen v tom kresilku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
28.9.20 16:01

Nevadí mu v postýlce ten větší otevřený prostor? Zkusila bych nějaké hnízdo do postýlky nebo na gauč, dát kolem něj kojící polštář, zavinovačku… Pokud usíná při pohybu, tak buď kočár na balkon/do bytu nebo hojdavak, kolébku… taky asi záleží, v jaké fázi spánku ho přenášíš - třeba je to moc brzo po usnutí a ještě nespí tvrdě. Může se leknout, jak ho položíš do nového prostoru a vzbudit se. Jo, my jsme taky jednu dobu měli takovou přenosnou korbu s uchy, pohoupala jsem, uspala a nechala stát na zemi… Zkusila bych něco z toho a nebo uspávala rovnou tam, kde chci, aby spal. Taky můžeš zkusit nosítko. My za ten rok na spaní vystřídali postýlku, postel, hnízdo, nosítko, kočár, hojdavak, přenosnou korbu, zavinovačku… Ale pokud to jenom trochu šlo, snažila jsem se vždycky vrátit k postýlce a k usínání v ní. A i když jsme prostřídali plno věcí, výsledek je takový, že usíná sám ve své posteli. Navíc spaní v houpacím lehátku/křesílku určitě není to pravé pro jeho záda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
28.9.20 16:42
@huldynka píše:
@Berry77 to ja vim právě ale on je jenom tam v klidu, on je tak unavený vždYcky ze z toho jen řve a zabere jen v tom kresilku

Zkus dát do postýlky hnízdečko :think:
Určitě bych nezvykala na spaní v houpátku, ničíš mu záda a zaděláš mu na zlozvyk, pak ti nebude vubec chtit spát na rovné podložce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
28.9.20 16:56

U nás je to úplně stejné :mrgreen: ale dnes už jak je 4 den šílená zima a u nás prší tak jsme venku nebyli.. Tak dnes už usla odpoledne v postýlce. Jinak to bylo stejné, jen kočár a houpací lehátko (jinak k lehátku, naše pediatrička říkala, max. na hodinu denně, což já většinou, cca ob den, využiji když vařím..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama