Spí neustále odkrytý a cestuje po postýlce

508
8.3.16 14:19

Spí neustále odkrytý a cestuje po postýlce

Zdravím maminky, můj 15.měs. syn v noci neustále cestuje po postýlce, takže ho několikrát v noci najdu odkrytého a ležícího na peřině. mám ještě u postýlky připravenou deku, kterou ho přikryji, pokud si na peřině leží, ale kolikrát cestuje znova a znova a pak má pod sebou vše, čím ho přikryji :-).Pytel by nesnesl. Zajímalo by mě, jestli vaše dítka také takto cestovali a do jakého věku to trvalo. rádi bychom nechali malého samotného už v pokoji, protože se nevzájem budíme, ale jak ho pak budu kontrolovat a neustále přikrývat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5603
8.3.16 14:22

@misalin A co zkusit teplejší pyžamo a znovu nepřikrývat, předpokládám že kdyby mu byla zima, tak ho to vzbudí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857

@misalin 19 m, ano, cestuje, dala jsem mu navíc na overal ponožky a už nepřikrývám, nemá to absolutně žádný smysl :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ferret

@misalin Dej mu teplejší pyžámko a nemusíš to řešit. Nebo zatop :-) Synek mi taky takhle cestuje, když ho jde přikrýt, přikryju, když ne, nepřikryju. Je mu teprv 11 měsíců, ale já se odkopávala asi do 6 let, tak v brzký konec nedoufám :-)

• Nahlásit
  • Citovat
26401
8.3.16 14:23

@misalin tak ho nepřikrývej :nevim: Mám 2 kluky a ani jeden nespí přikrytý. Nemají to rádi. Staršímu jsou 4 a dodnes spí na dece. Přikryju večer a když jdu spát a stejně jsou oba do 5 minut odkrytí. V místnosti je 18°, já jsem zmrzlá a oni v pohodě. Jen dávám na spaní ponožky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9475
8.3.16 14:24

4,5 roku a jedinou noc nespal prikrytý…dávám na noc ponožky, víc s tím neudělám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
8.3.16 14:25

Nepřikrývám, dávám spát ve fleecových overálcích, a nemusím několikrát za noc přikrývat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
8.3.16 14:25
@misalin píše:
Zdravím maminky, můj 15.měs. syn v noci neustále cestuje po postýlce, takže ho několikrát v noci najdu odkrytého a ležícího na peřině. mám ještě u postýlky připravenou deku, kterou ho přikryji, pokud si na peřině leží, ale kolikrát cestuje znova a znova a pak má pod sebou vše, čím ho přikryji :-).Pytel by nesnesl. Zajímalo by mě, jestli vaše dítka také takto cestovali a do jakého věku to trvalo. rádi bychom nechali malého samotného už v pokoji, protože se nevzájem budíme, ale jak ho pak budu kontrolovat a neustále přikrývat :think:

maly mi spi od narozeni odkopany, nekolikrat za noc ho zakryvam, vetsinou zavrci a hned se odkope… proste nemam v loznici 18 stupnu, ale pokojovou teplotu a neresim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6528
8.3.16 14:26

@misalin cestovali starší dva, ustálilo se to kolem 3 až 4 roku, prostřední má právě 3,5 a už necestuje, ale přikrytý není nikdy. Nevadí mu to, tak to neřeším, asi je víc horkokrevný. Momentálně cestuje naše nejmladší, půlroční, pokaždé ho najdu na jiném konci postýlky, nikdy přikrytého. Do pytle nedávám, opět neřeším, zima by ho vzbudila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
508
8.3.16 14:27

@Heivka Když my máme právě když jdem spát, tak teplotu tak kolem 19 a jak v noci netopíme, tak to klesne kolikrát i něco pod 17,tak nevím, kdybych ho teplejc oblíkla, takje mu zas horko ze začátku…,tak nevím. On právě v noci kolikrát kňourá, nebo i začne brečet, ale nevím jestli je to zimou nebo něčím jiným :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1821
8.3.16 14:27

Já nepřikrývám, přes pyžamko dám fleesový overal a dcera spí nepřikrytá, spací pytel taky nesnese. U syna jsem to dělala taky tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
8.3.16 14:28

Syn se taky pořád odkopával a točil se v postylce nohama na polštář a tak :) dala jsem mu spací pytel sice asi 3 dny řádil a pak si zvykl a ted máme klid oba :)

• Citovat
  • Upravit
508
8.3.16 14:28

@MarieOVMUC No jo, když teďka v zimě tu teplotu vyšší nedáme, protože to bysme zas zdechli my horkem ve vedlejší místnosti, kde topíme krbovkami. proto v noci netopíme, aby se dalo dejchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
8.3.16 14:30

Moja mala tiez neznasla byt prikryta od malicka. Pytel mala asi len raz, aj to sme ho museli dat dolu. Tiez som to zo zaciatku riesila takz ze som ju furt zakryvala. Potom som sa na to vykaslala. Na noc mavala oblecene cele pyzamko, takze zada hole nemala a na nozky som jej davala kotnikove ponozky. Sama sa zacala prikryvat asi ked jej bolo 2,5. Ked ju nahodou ale chcem prikryt v noci ja, tak na mna krici, nie mamka, nechcem zakryt :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Terdul
8.3.16 14:31

@misalin mala cestuje. Dostava vice obleceni na noc.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama