Spí radši na gauči...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 09:16
spí radši na gauči...

Ahoj diskutující,
mám na vás takovou otázku. S přítelem spolu bydlíme necelý půl rok a on rád hraje na PS4. Většinou hraje večer někdy až do 2-3h ráno s tím, že většinou u hry usne a nedojde si lehnout za mnou do postele. Dřív to bylo párkrát v týdnu, ale poslední dobou na gauči spí denně. Docela mě to trápí protože se buď ráno vzbudím v prázdné posteli nebo v noci, když musím na WC ho budím a prosím, aby si šel lehnout za mnou…Já ráno vstávám brzy takže si i lehnout chodím dřív- on si nikdy nejde lehnout stejně se mnou a teď, když ani nedojde během večera mi přijde dost na prd. Nevím, co s tím a upřímně mě to trápí. Zeptám se zda byste to neřešili nebo jestli vás napadá, co popřípadě s tím :nevim:
Děkuji za každý tip :).

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5023 příspěvků 3 inzeráty 26.04.19 09:18

Kdyz dva spolu prestanou spat ve spolecne posteli, je to zacatek konce, aspon pro me… raz za cas, ok, nebo kdyz je miminko. Tvuj pritel je na hrani zavisly.

Premek_Orac
Závislačka 4974 příspěvků 26.04.19 09:25

Ahoj zakladatelko,
měla bys určitě příteli o tvých pocitech říci. Třeba tě nechce budit, třeba má jiné důvody, každopádně o tvé potřebě sdílení lože musí vědět.
Zároveň sdílím názor @kve-tinka, totiž že jeho míra hraní překračuje zdravou mez.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 26.04.19 09:37

My se doma na večerních plánech domlouváme. Většinou je to tak, že 1-2× týdně trávíme čas spolu doma (deskovka, film…), 1-2× týdně jdeme spolu na stěnu a ve zbytku si děláme každý své - a ano, někdy to znamená že jeden nebo druhý do tří paří na PS4 a pak spí na gauči. Ale je to po domluvě a někdy. Každý den by mi to vadilo určitě - kdy trávíte čas spolu?

Tichošlápek
Extra třída :D 14347 příspěvků 26.04.19 09:38

Někteří lidé velmi špatně snášejí přítomnost dalšího člověka v posteli. Jsem jedna z nich. Přišli jsme na to tehdy ještě s přítelem po par týdnech vztahu. Od tě doby máme oddělené ložnice a už spoustu let žijeme ve spokojenem manželství. Vždy jde ale o to, aby takový stav vyhovoval oběma stranám. Pokud tobě toto vadí, tak si ním sedni a řekni mu to. Zkuste dohodnout nějaká pravidla. Jo a v noci ho nebuď, to bych ti asi ukousla hlavu :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 09:38

@kve-tinka ano vím, že to většinou je začátek konce. Nechci to tak :/. On není zavislý na hraní jen jsme oba celý den v práci a potkáme se až kolem 19h. Víkendy jezdíme na výlety, na kolo,… trávíme společně čas jenže pak je večer a on si chce i zahrát. :nevim:

@Premek_Orac já mu to říkala, že mě to trápí a že se mi to nelíbí…On mi na to řekl, že je právě celý den v práci a večer si chce aspoň zahrát, když spím…a prý nemůže za to, že u toho usne…asi to moc řeším :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 26.04.19 09:39
@Anonymní píše:
Ahoj diskutující,
mám na vás takovou otázku. S přítelem spolu bydlíme necelý půl rok a on rád hraje na PS4. Většinou hraje večer někdy až do 2-3h ráno s tím, že většinou u hry usne a nedojde si lehnout za mnou do postele. Dřív to bylo párkrát v týdnu, ale poslední dobou na gauči spí denně. Docela mě to trápí protože se buď ráno vzbudím v prázdné posteli nebo v noci, když musím na WC ho budím a prosím, aby si šel lehnout za mnou…Já ráno vstávám brzy takže si i lehnout chodím dřív- on si nikdy nejde lehnout stejně se mnou a teď, když ani nedojde během večera mi přijde dost na prd. Nevím, co s tím a upřímně mě to trápí. Zeptám se zda byste to neřešili nebo jestli vás napadá, co popřípadě s tím :nevim:
Děkuji za každý tip :).

Tak mně by stačilo, že hraje hry. Jsem stará na to, abych tolerovala takový koníček do 2 do rána. To nepracuje, že může ponocovat?

Aha, tak pracuje. No, efektivita práce asi nula nula nic…

Aduš8
Závislačka 4493 příspěvků 26.04.19 09:50

Můj manžel taky spí na gauči… Já tedy většinou s ním, když mě nepotřebuje u sebe náš syn. Manžel PS4 hraje taky a denně. Taky večer, když syn usne, před ním nikdy. Ale končí kolem jedenácté, protože brzy vstává a má náročnou práci. Nejsem proti, já mám svoje zájmy, šiju a nebo háčkuju. Stačí mi ten pocit, že je nablízku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 09:59
@Lily Evans píše:
My se doma na večerních plánech domlouváme. Většinou je to tak, že 1-2× týdně trávíme čas spolu doma (deskovka, film…), 1-2× týdně jdeme spolu na stěnu a ve zbytku si děláme každý své - a ano, někdy to znamená že jeden nebo druhý do tří paří na PS4 a pak spí na gauči. Ale je to po domluvě a někdy. Každý den by mi to vadilo určitě - kdy trávíte čas spolu?

Je fajn se nějak domluvit na večer, zkusím to navrhnout.
Vzhledem k tomu, že končíme pozdě v práci tak na nějaké aktivity mimo byt nemáme moc chuť a necháváme si je na víkend. Spolu jsme po práci- probereme, jak jsme se měli, nachystáme jídlo, pustíme zprávy, chvilku koukáme na tv až do doby než musím na kutě, abych ráno vstala a on pokračuje dál v TV nebo zapína PS4.

@Russet Jsem už taky ve věku, kdy mi hraní nic neříká, ale toleruju, že je to jeho druh zábavy. Já si zase zajdu na jógu nebo zacvičit si…

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 26.04.19 10:12
@Anonymní píše:
Je fajn se nějak domluvit na večer, zkusím to navrhnout.
Vzhledem k tomu, že končíme pozdě v práci tak na nějaké aktivity mimo byt nemáme moc chuť a necháváme si je na víkend. Spolu jsme po práci- probereme, jak jsme se měli, nachystáme jídlo, pustíme zprávy, chvilku koukáme na tv až do doby než musím na kutě, abych ráno vstala a on pokračuje dál v TV nebo zapína PS4.@Russet Jsem už taky ve věku, kdy mi hraní nic neříká, ale toleruju, že je to jeho druh zábavy. Já si zase zajdu na jógu nebo zacvičit si…

Takhle jak to popisuješ by mi to asi nevadilo, když s tebou tráví čas do chvíle než jdeš spát. Vadilo by mi, kdyby mi to zasahovalo do mého času který chci trávit společně. My když trávíme čas spolu, tak tak do jedenácti, než jdu spát, a manžel si pak ještě tak hodinky něco dělá - co a kde potom spí je mi jedno. Ale já na tom společném spaní teda nijak nelpím, stejně spím, tak je fuk jestli je tam někdo se mnou nebo ne :mrgreen:

iziwolvie
Kecalka 432 příspěvků 26.04.19 10:18

Pokud hraje hry až potom, co ty jdeš spát, tak bych to neřešila. Já, když jsem měla práci, kdy jsem vstávala později, jsem hrála taky do noci. S manželem jsme koukli na film, pokecali, on šel spát a já pařila. Kdyby to bylo obráceně, taky by mi to nevadilo, když spím, tak je mi jedno, co ten druhý dělá, hlavně že mě neruší. :) A na společném spaní taky nelpím, já spím s dětmi v pokoji, manžel spí v druhém pokoji sám, aby měl větší klid. :)

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 12:24

U nás spí chlap od porodu taky v obýváku a já s dcerou v ložnici. Partner má náročnou práci a chodí pozdě v noci, taky si rád zahraje a pak si pustí film a usne. Nechce rušit dceru a mě. Teď je nemocná, ale pak bysme to chtěli zkusit aby se vrátil do ložnice. Ani mě nenapadlo, že to znamená začátek konce našeho vztahu. Před tím jsme spali spolu normálně. Po půl roce bydlení a bez dětí by mi to ale asi vadilo, to jsme se mazlili a usínali v objetí každou noc. I tak bych to viděla jako něco k řešení než něco, proč by měl náš vztah končit.

korneli
Povídálka 43 příspěvků 26.04.19 12:31

Měla by si mu to říct že ti to vadí.

Venetia
Hvězda diskuse 42380 příspěvků 26.04.19 12:39
@Anonymní píše:
Ahoj diskutující,
Děkuji za každý tip :).
po pul roce by melo byt spolecne usinani jeste priorita .
@Anonymní píše:
@kve-tinka ano vím, že to většinou je začátek konce. Nechci to tak :/. On není zavislý na hraní jen jsme oba celý den v práci a potkáme se až kolem 19h. Víkendy jezdíme na výlety, na kolo,… trávíme společně čas jenže pak je večer a on si chce i zahrát. :nevim:@Premek_Orac já mu to říkala, že mě to trápí a že se mi to nelíbí…On mi na to řekl, že je právě celý den v práci a večer si chce aspoň zahrát, když spím…a prý nemůže za to, že u toho usne…asi to moc řeším :nevim:

a kdy tedy mate sex nebo nejakou intimitu..kdyz se vidite az vecer, on do noci hraje a ty chodis brzo spat?

Proximus
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 26.04.19 13:00
@Venetia píše:
a kdy tedy mate sex nebo nejakou intimitu..kdyz se vidite az vecer, on do noci hraje a ty chodis brzo spat?

Cže? Jaký sex? Jakou intimitu? Bydlí spolu už necelý půlrok! To je skoro braná jakoužmanželka. Takže velmi blízká příbuzná. To by byl incest přeci 8o

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama