Spí u kojení v porodnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tardulka
Závislačka 3624 příspěvků 14.01.19 16:39
Spí u kojení v porodnici

Přeji hezký den, mám třídenní holčičku. Porodní váha 3900g. V porodnici ji nemám u sebe a nosí mi ji po 3 hodinách na kojení.
U kojení mi vždy usíná a je těžké ji přinutit pít. Jinak když se chytne saje hezky. Ale z 80% je lenivá a nesaje. Žloutenku nemá dle doktora. Dnes se mi nalila prsa, bolí jako čert a vytáhla si 20 ml první den laktace.
Asi potřebuji jen uklidnit, jestli máte dobrou zkušenost s tím, že se to zlomí a začne pít hezky?
Doktor mě uklidňuje, že jak je veliká, tak má zřejmě zásoby z bříška a nemá zatím hlad a až ho dostane, že bude pít hezky. Miminka se prý neošidí. Je to moje 3. miminko a kluci vždy pili úžasně a šlo to jako po másle. Teď tohle :? Prosím měla jste některá spavé miminko a pak se krásně rozkojilo a prospívalo? Moc děkuji!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7798 příspěvků 1 inzerát 14.01.19 16:43

@Tardulka Ano, malá hodně spala. Sice měla žloutenku, ale potom taky. Vždycky jsem zmáčkla prs a nebo jí třošku pošimrala pod bradou. Ne na tvářích, abych nezrušila sání. A pak začala pít jako drak a během 10 min byla nakojená. Teď je jí půl roku a kojím pořád. :)

lolink
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 14.01.19 16:43

Meho budili a nic. Musel se vzbudit sam. Zkouseli vojtovku, proste s nim trochu zacvicili, nic. Omyvali mu zadek vlaznou vodpu. Nic. :mrgreen: proste se pak budil sam a krasne pil. A do ted spi dost a dobre.

Karleon
Kelišová 5512 příspěvků 14.01.19 16:45

Může to být i tím odloučením, proč ji nemáš u sebe?

ivašot.
Kelišová 7041 příspěvků 14.01.19 16:45
@Tardulka píše:
Přeji hezký den, mám třídenní holčičku. Porodní váha 3900g. V porodnici ji nemám u sebe a nosí mi ji po 3 hodinách na kojení.
U kojení mi vždy usíná a je těžké ji přinutit pít. Jinak když se chytne saje hezky. Ale z 80% je lenivá a nesaje. Žloutenku nemá dle doktora. Dnes se mi nalila prsa, bolí jako čert a vytáhla si 20 ml první den laktace.
Asi potřebuji jen uklidnit, jestli máte dobrou zkušenost s tím, že se to zlomí a začne pít hezky?
Doktor mě uklidňuje, že jak je veliká, tak má zřejmě zásoby z bříška a nemá zatím hlad a až ho dostane, že bude pít hezky. Miminka se prý neošidí. Je to moje 3. miminko a kluci vždy pili úžasně a šlo to jako po másle. Teď tohle :? Prosím měla jste některá spavé miminko a pak se krásně rozkojilo a prospívalo? Moc děkuji!

Proč ji nemáš u sebe? Pokud bys ji měla u sebe, tak bys třeba lépe vychytala chvíli, kdy se probudí a měla by o jídlo větší zájem :think: . Jestli ti ji donesou uprostřed hlubokého spánku, tak prostě asi moc pít nebude.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 14.01.19 16:45

jo, všechny čtyři :mrgreen: rozjedly se až po několika dnech, co jsem si odsávala a dokrmovala je stříkačkou

Kikii 123
Nováček 10 příspěvků 14.01.19 16:54

Mě taky prvni 2 dny nechtěla pit protože měla zásoby a cistila se ae potom už pila normálně takze v klidu a žádný stres určitě pit začne.

Kikii 123
Nováček 10 příspěvků 14.01.19 16:56

A proč ji nemáš u sebe jestli se můžu zeptat? Ja ji taky neměla u sebe skrz žloutenku a chodila jsem co 3 hodiny kojit nekdy i casteji

Tardulka
Závislačka 3624 příspěvků 14.01.19 17:03

@Kikii 123 Nemám jí u sebe protože mají plno :? A měli místo jen na pokoji, kde není možné být s ní. Ale už jsem poprosila, zda bych od zítra mohla dostat místo na pokoji s malou. Je to přetlak maminek, chjo :(

Tardulka
Závislačka 3624 příspěvků 14.01.19 17:05
@Kikii 123 píše:
Mě taky prvni 2 dny nechtěla pit protože měla zásoby a cistila se ae potom už pila normálně takze v klidu a žádný stres určitě pit začne.
děkuji za uklidnění :) kluci byli velicí savci, ale byli menší. Malá je fakt baculka.
adrysek15
Nováček 10 příspěvků 14.01.19 17:10
@Tardulka píše:

Neboj se, můj prcek taky pořád věčně spal, musela jsem ho všelijak budit, chtěla jsem abychom už šli domů, ale na 20ml začínal taky a teď jsou mu 3 a pořád by chtěl ještě :D. Bude to ok. :mavam:

Karleon
Kelišová 5512 příspěvků 14.01.19 17:20

Proč už nejste doma??

Tardulka
Závislačka 3624 příspěvků 14.01.19 17:25

@Karleon Rodila jsem v sobotu odpoledne. Když se malá chytne, půjdeme nejspíš zítra domů. Byla bych ráda. Tam si to budu korigovat sama ;)

pedigka
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 14.01.19 17:29
@Tardulka píše:
@Kikii 123 Nemám jí u sebe protože mají plno :? A měli místo jen na pokoji, kde není možné být s ní. Ale už jsem poprosila, zda bych od zítra mohla dostat místo na pokoji s malou. Je to přetlak maminek, chjo :(

Můžu se prosím zeptat, o jakou porodnici se jedná?
Syn taky usinal při kojením. Sestřička ho několikrát Lechtala (jednou pořádně na více místech) a stejně to nepomohlo.

simelka
Kecalka 187 příspěvků 14.01.19 17:55

U nás zabralo rozbalit že zavinovačky a polonaheho přiložit. To utažení v zavinovacce ho hrozně uspavalo. Ale to bylo jen že začátku, po pár dnech už u kojení nespal, skoro bych řekla bohužel :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >