Spící miminko se začalo budit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mispulinek2323
Nováček 2 příspěvky 07.08.19 05:06
Spící miminko se začalo budit

Ahojky mám doma necelých 9 týdnu starou holčičku, která mi krásně spinkala přes noc cca od 21-5 do rána a najednou se začala zase budit okolo 2 ranní, ale nebrečí jenom ji vždycky vypadne dudlík tak je nervózní a vrtí se, ale nejde ji usnout. Neví některá proč? Už sem si zvykla na to že nemusím pořád vstávat :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Olcatko
Kelišová 5348 příspěvků 07.08.19 05:21

9 týdnu? Je ještě malička na to aby měla nějaký režim, hlavně po 6ti neděli se to vše mění. Moje děti spavaly celou noc až tak kolem 3 - 4 měsíce.
Teď mám miminko, treti dítě a to je mazec Teda.
4mesice a budí se tak 3× 4× někdy po hodině..

pannda
Kelišová 7082 příspěvků 36 inzerátů 07.08.19 05:59
@Mispulinek2323 píše:
Ahojky mám doma necelých 9 týdnu starou holčičku, která mi krásně spinkala přes noc cca od 21-5 do rána a najednou se začala zase budit okolo 2 ranní, ale nebrečí jenom ji vždycky vypadne dudlík tak je nervózní a vrtí se, ale nejde ji usnout. Neví některá proč? Už sem si zvykla na to že nemusím pořád vstávat :lol: :lol:

Není na baterky…takových buzení ještě bude…

kve-tinka
Kelišová 5270 příspěvků 07.08.19 06:00

Miluji takove mámy, co si tu stezuji, ze se jim takove prte JEDNOU budi :mrgreen: :mrgreen:

karkarka
Závislačka 4176 příspěvků 07.08.19 06:40

Spánek se jí bude ještě dlouho měnit. To že dosud spala nic neznamená.

pristelepe
Kecalka 218 příspěvků 07.08.19 07:05

Buď v klidu. Spaní u takto malého dítěte se bude vyvíjet. Věř, ze se bude budit klidně nekolikrat. :srdce:

ugluk
Hvězda diskuse 47396 příspěvků 07.08.19 07:09

Počkej až se ti v roce začne budit co dvě hodiny :mrgreen: Ne, nechci strašit, ale fakt jsou různá období, mění se to. K horšímu i lepšímu.

Uživatel je onlinea12
Hvězda diskuse 38049 příspěvků 07.08.19 07:30
@ugluk píše:
Počkej až se ti v roce začne budit co dvě hodiny :mrgreen: Ne, nechci strašit, ale fakt jsou různá období, mění se to. K horšímu i lepšímu.

No, me obe deti spaly celkem dobre, samy usninaly v postylce.. Dokud nezacly rust zuby :roll: naštěstí to bylo az tak kolem 8-9m :lol:
Od ty doby samy neusly a budí se :roll:

Taaakze pockej az začnou růst zuby, bude hur :mrgreen:
Jednou za noc je zlaty..
A ani kdyz ji nakojis tak hned neusne?

andelka83
Generální žvanilka 21158 příspěvků 07.08.19 07:33

Obvykle se režim změní právě když si na něho člověk zvyknul. :lol: mému je půl roku a změnilo se to už několikrát. Teď se naučil přetáčet a rostou mu zuby, takže se budí tak 4× za noc.

Aduš8
Kelišová 5356 příspěvků 07.08.19 07:37

A ro si představ, že moje děti se budí jako nařízené každé tři hodiny na jídlo. Syn byl kojený, dcera má UM. Když bylo synovi půl roku, budil se každou hodinu na kojení. Budou mu dva a budí se jednou za noc dodnes. A to mezi 8. a 15. měsícem už spal celou noc. Máš doma miminko a miminka spící celou noc jsou spíše výjimky. Naší princezně jsou tři týdny a spí opravdu nepravidelně. Někdy celý den a budí se jen na jídlo a pak má směnu do půlnoci, někdy spí v noci krásně.

Lekninka91
Extra třída :D 10704 příspěvků 07.08.19 07:40

Jdi to decko reklamovat :roll:

P4ja
Extra třída :D 10722 příspěvků 07.08.19 08:05

Může být. Mně malá takhle taky spala. A potom se to preklopilo a chtěla kolem půlnoci pít a pak ještě ve 4. Nic neobvyklého.

Marben
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 07.08.19 08:08

Tak já ti něco povím, ze začátku mi druhy syn také celkem pěkně spal a hádej co? Má 19 měsíců a budí se stále :zed: zvyknes si… Ne teď opravdu, snad si nečekala, ze ti mimčo bude spát celou noc už pořad :roll:

Marben
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 07.08.19 08:11
@ugluk píše:

Přesně :) syn sám od malinka usinal v postýlce, jen mliko a sám si usnul. Od 18mesice neusne sám, musim s nim zůstat než usne a v noci už ho beru k nám do postele, to mě hlídá abych neodesla :zed: u nás se to za poslední měsíc zhoršilo o 80% co se týká spaní :roll:

Kukacka123
Závislačka 3995 příspěvků 07.08.19 08:36

Meni se to a menit bude. A neudelas s tim nic :lol: nam mala spala jako novorozene krasne, budila se jednou, max dvakrat. Kolem pulky 4 mesice spala celou noc az nekdy do 7. mesice. Pak zacaly rust zuby a ted je to jak kdy. Bude ji 14 mesicu a min jednou se v noci vzbudi. Kdyz ji zrovna trapi zuby, byly jsme vzhuru co hodinu. Tak to holt je, nedelaji to nejak schvalne. Vim, ze kdyz je mala vicekrat vzhuru, neco ji trapi a vetsinou spi lip se mnou v posteli. Kdyz je klidna a netrapi zuby, spi i celou noc v postylce s jednim vzbuzenim a pohoda. Holt kazda noc muze byt jina ;) zvykej si :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama