Spící vaječníky po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leny666
Povídálka 11 příspěvků 22.08.18 09:08
Spici vajecniky po revizi

Ahoj holky,
mam na vas dotaz. Mam 2,5 leteho syna a chteli bychom dalsi miminko. V dubnu jsem byla na revizi v 9.tt se neukazalo ♥️. Od Dr. mam nakazano se zacit snazit o mimi ihned, protoze jsem prodelala 2× laparo endometriozu a tedy neni cas cekat cca 6 mesicu po revizi, jak se vsu doporucuje. Nyni mam menstruaci po cca 2 mesicich a tedy hodne nepravidelnou. Po vcerejsi kontrole jsem dostala Duphaston na upravu cyklu. A dale mi bylo zjisteno, ze mam “ spici “ vajecniky. Tim padem nemam moc ovulaci. Dostala jsem na to take leky, ktere jsou tedy na cukrovku ????, ale maji slozeni udajne podobne Clostylbegytu. Ten ma momentalne vypadek. Beru jeste cca 6 mesicu Nosifol a piju kontryhelovy caj. Moje otazka zni, cim jeste to podporit? Mate nejakou podobnou zkusenost? Musim do 6 mesicu otehotnet, protoze je pak velke riziko, ze se mi zase zacne tvorit endometrioza.
Dekuji moc predem za odpovedi ????????

Reakce:
Kattka6611
Povídálka 33 příspěvků 22.08.18 09:26

osobni zkusenost nemám, treba holky poradi, ale nedávno jsem četla o kapkách gynex, prý pomáhají při otěhotnění jsou to samé bylinky, tak koukněte na recenze a počtěte si o tom, za zkoušku člověk nic nedá

Leny666
Povídálka 11 příspěvků 22.08.18 09:34

@Kattka6611 dekuji. Uz jsem se divala. Je hlavne na upravu cyklu, co jsem se tak docetla. Prave nevim, jestli to je i vhodne na ty moje spici vajecniky. Zkusim nekde dohledat. Ale u tak dekuji ????

lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 22.08.18 10:25

@Leny666 jestliže máš endometriozu tak se kontryhel ani gynex nedoporučuji. Taky ji mám a byla jsem loni na dvou laparo operacích endometriozy a odstranění cyst a i doktor sam řekl že tyto přípravky tu endo podporují. Í když tedy u mne byl postup jiný. Operace, umělý přechod aby se endo uspala a potom 3mesice na pokud přirozeného početí.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6344 příspěvků 22.08.18 10:25

Brala jsem bylinnou kůru z fi Naděje Mgr.Podhorná. Otěhotněla jsem za tři měsíce a to mám první dítě po IVF a druhé už jsem měla mít jen s darovaným vajíčkem :D

Lucluc21
Kecalka 104 příspěvků 22.08.18 10:36

Nejlepsi je kombinace bylinnych tinktur od pani Podhorne - firma Nadeje :palec: Napis ji email s cim vsim mas problem a ona ti udela kuru „na telo“.. Ja jsem to podporila jeste cvicenim Hormonalni jogove terapie, kde dochazi k vetsimu prokrveni nasich zenskych organu… Je to ucelena sestava cviku a rozhodne je potreba absolvovat kurz ;) Ja sice jdu pristi tyden na revizi kvuli ZT, ale myslim, ze u me hral roli hodne velky stres, ktery se v deloze usadil a ted je potreba ho vycistit, at muzeme zacit znovu s cistym stitem :-)

Leny666
Povídálka 11 příspěvků 24.08.18 16:55

@lachtanice86
Tak to diky za informaci. Jsem to vubec netusila. A ja to vesele piju a nikdo mi to nerekl. Ja mela postup takovy, ze jsem byla na operaci laparoskopicky mi byla odstranena endometrioza. Pote jsem pockala na prvni ms a pak hned jsme se musel zacit snazit o otehotneni. Ale kazdy to ma jinak. V kazdem pripade diky za radu ;)

Leny666
Povídálka 11 příspěvků 24.08.18 16:56
@Janli píše:
Brala jsem bylinnou kůru z fi Naděje Mgr.Podhorná. Otěhotněla jsem za tři měsíce a to mám první dítě po IVF a druhé už jsem měla mít jen s darovaným vajíčkem :D

Dekuji za kontakt. Uz jsem pani napsala ;)

Leny666
Povídálka 11 příspěvků 24.08.18 16:59
@Lucluc21 píše:
Nejlepsi je kombinace bylinnych tinktur od pani Podhorne - firma Nadeje :palec: Napis ji email s cim vsim mas problem a ona ti udela kuru „na telo“.. Ja jsem to podporila jeste cvicenim Hormonalni jogove terapie, kde dochazi k vetsimu prokrveni nasich zenskych organu… Je to ucelena sestava cviku a rozhodne je potreba absolvovat kurz ;) Ja sice jdu pristi tyden na revizi kvuli ZT, ale myslim, ze u me hral roli hodne velky stres, ktery se v deloze usadil a ted je potreba ho vycistit, at muzeme zacit znovu s cistym stitem :-)

Dekuji za kontakt. Uz jsem pani napsala. O te joze uz jsem slysela. Uz o ni uvazuji delsi dobu

Lucluc21
Kecalka 104 příspěvků 25.08.18 08:47

@Leny666 Reknu ti to tak, po vysazeni HA jsem nemela ovulaci… stacil jeden vikend kurzu HJT a za 14 dni jsem zjistila, ze se zadarilo… Takze na tom neco opravdu bude ;) Navic v Brazilii odkud to pochazi to davaji gynekologove jako prvni volbu „lecby“ nez nasadi chemii… to jen tady jsou doktori skepticti :(

Leny666
Povídálka 11 příspěvků 25.08.18 23:53

@Lucluc21
Tak to je vazne super. Zni to velmi dobre a uz jsem si o tom vse nacetla. Pujdu do toho a budu doufat, ze se potom brzy zadari ;) . Jeste se zeptam, jestli si to cvicila opravdu kazdy den ?

Lucluc21
Kecalka 104 příspěvků 26.08.18 16:48

@Leny666 Jojo, opravdu každý den. Chce to tak hodinku času :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >