Špičkový gynekolog Praha a okolí?

113
29.10.20 10:06

Špičkový gynekolog Praha a okolí?

Zdravím, holky, chtěla bych se zeptat na doporučení opravdu dobrýho gynekologa, může to být žena ale přikláním se spíše k chlapovy ;) Trpím na různý urologický a gynekologický problémy a potřebuji taky vyřešit antikoncepci, zatim mi nikdo nedokázal pořádně pomoct… Momentálně od paní doktorky kde jsem, chci odejít, nic moc neřeší..A tak potřebuju někoho opravdu šikovného a spolehlivého, kdo mě řádně vyšetří a pomůže mi, nevadí mi když bude ordinace soukromá, důležitý je doktor ;) třeba jestli máte zkušenosti nebo od koho jste slyšeli třeba dobrou recenzi? A taky se zeptam co u vas, zena/muz nebo nezalezi? :nevim: Dekuji všem :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.10.20 10:10

https://calda.gynekologporodnik.cz/

Chodíme všechny ženský z rodiny. Navíc pan doktor byl u porodu mého a teď mého syna :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
29.10.20 11:04

MUDr. Kosova, Praha Dejvice. Neznam lepšího gynekologa. Vyšetření ultrazvuk, celé těhotenství, nikam neposílá, vše dělá sama. Navíc je specializovaná i na dětskou gynekologii. Napisu email, potřebují recept nebo radu, večer mám recept i případnou radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 15:50

Mně s dlouhodobými obtížemi pomohl dr. Hašlík (pátý gynekolog, u kterého jsem to řešila), ale je to soukromé a drahé :-( Jmenují se Gynprag.

• Citovat
  • Nahlásit
383
3.11.20 21:23

@nickanonym Gynem.cz MUDr. Vicena. Lepsiho lekare neznam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
17.11.20 16:06

Rozhodně MUDr. Šebestová Praha 3, Gynecol. Absolutně nejlepší z vyzkoušených.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama