Reklama

Spím se svým starším ženatým sousedem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eva171
Povídálka 11 příspěvků 17.09.18 21:57
Spím se svým starším ženatým sousedem

Ahoj všichni,
mám takový problém a potřebuju poradit.
Bydlím v paneláku a častokrát jsem se potkávala s naším starším sousedem(43) Vždycky byl na mě moc milý a navíc vypadá dobře. Vždycky když jsme spolu jeli výtahem, tak byl moc milý. Jednou jsem šla ze školy a připadalo mi, že tam na mě čeká. Ve výtahu se mě pak zeptal jestli k němu zajdu na kávu. Překvapilo mě to, ale jak už jsem říkala vypadá moc hezky a tak jsem souhlasila. Přišli jsme k němu, pili jsme kávu a povídali jsme si. Když jsem už odcházela tak se mě zeptal, jestli přijdu zase zítra. Další den to probíhalo úplně stejně, ale pak jsme se znovu viděli až po víkendu. V pondělí mi nebylo dobře, tak jsem zůstala doma. Asi tak v půl desáté zazvonil zvonek. Šla jsem otevřít a tam stál on. Ptal se mě proč jsem doma a když jsem mu řekla, že mi není moc dobře, nabídl mi že mi uvaří čaj. Šli jsme k němu, seděli sme a on mi pak začal říkat, že se mu hrozně moc líbím. Pak se začal přibližovat a už jsme se líbali. Další zastávkou byla ložnice :roll: A takhle to teď spolu máme. Problém je, že si myslím, že jeho manželka něco tuší, protože se na mě vždycky divně dívá když se potkáme. Bojím se, že to zjistí a řekne to mámě. Nechci žádné problémy. Navíc mi přijde, že on to bere moc vážně, tak přemýšlím, že to skončím. Nevím ale jak bych to udělala. Prosím budu ráda za vaše rady.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 17.09.18 22:00

kolik ti je a kde je manželka když spíte u něj v ložnici??? :-D neříkej mi že je v práci a on si Tě tam vezme?! :-D

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24597 příspěvků 17.09.18 22:01
@Eva171 píše:
Ahoj všichni,
mám takový problém a potřebuju poradit.
Bydlím v paneláku a častokrát jsem se potkávala s naším starším sousedem(43) Vždycky byl na mě moc milý a navíc vypadá dobře. Vždycky když jsme spolu jeli výtahem, tak byl moc milý. Jednou jsem šla ze školy a připadalo mi, že tam na mě čeká. Ve výtahu se mě pak zeptal jestli k němu zajdu na kávu. Překvapilo mě to, ale jak už jsem říkala vypadá moc hezky a tak jsem souhlasila. Přišli jsme k němu, pili jsme kávu a povídali jsme si. Když jsem už odcházela tak se mě zeptal, jestli přijdu zase zítra. Další den to probíhalo úplně stejně, ale pak jsme se znovu viděli až po víkendu. V pondělí mi nebylo dobře, tak jsem zůstala doma. Asi tak v půl desáté zazvonil zvonek. Šla jsem otevřít a tam stál on. Ptal se mě proč jsem doma a když jsem mu řekla, že mi není moc dobře, nabídl mi že mi uvaří čaj. Šli jsme k němu, seděli sme a on mi pak začal říkat, že se mu hrozně moc líbím. Pak se začal přibližovat a už jsme se líbali. Další zastávkou byla ložnice :roll: A takhle to teď spolu máme. Problém je, že si myslím, že jeho manželka něco tuší, protože se na mě vždycky divně dívá když se potkáme. Bojím se, že to zjistí a řekne to mámě. Nechci žádné problémy. Navíc mi přijde, že on to bere moc vážně, tak přemýšlím, že to skončím. Nevím ale jak bych to udělala. Prosím budu ráda za vaše rady.

Jak velký byt má tvoje máma? Až se to provalí a bude mimísek, tak abyste se k ní všichni vešli :think:

Kuhnice
Kecalka 283 příspěvků 17.09.18 22:02

@Malaga nene :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aillet
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 17.09.18 22:03

A byla svatba…a teď tu o Karkulce ;)

Eva171
Povídálka 11 příspěvků 17.09.18 22:05

@axelina
Chodím ještě na střední a jo, scházíme se když je v práci. Vím asi to není nejlepší, ale když jemu to nevadí…

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 17.09.18 22:06

@Eva171 tak je to blbec. takže bych to taky ukoncila. protože jen blbec muže takhle riskovat a jeste se sousedkou

Eva171
Povídálka 11 příspěvků 17.09.18 22:06

@Malaga
Mimísek snad nehrozí

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 17.09.18 22:07

Normálně dostaneš od manželky přímo do zubů, budeš hnusná s falešným chrupem pro další chlapy. V baráku bych si to HOOODNĚ rozmyslela. Kamery tam na chodbách nejsou, takový pád ze schodů taky nic moc - byla to blbá náhoda.
Jestli jeho ženě o něho ještě jde, tak to budeš mít drahý.

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 17.09.18 22:09

:think: Co rict, ze uz o caj nemas zajem? Nebo rekni, ze jsi skautka a musis to rict jeho zene, jestli se to bude opakovat. Nebo mu rekni, ze je na tebe moc stary a moc zenaty. Vyber je bohaty…

Russet
Extra třída :D 10937 příspěvků 17.09.18 22:09
@Eva171 píše:
@axelina
Chodím ještě na střední a jo, scházíme se když je v práci. Vím asi to není nejlepší, ale když jemu to nevadí…

Jestli nechceš otěhotnět nebo dostat na budku od jeho manželky, tak to okamžitě ukonči. Tobě se neekluje spát s ním v jejich posteli?

sucuba
Kecalka 160 příspěvků 17.09.18 22:09

Zastav to dřív než ti to preroste přes hlavu.

chlap40
Povídálka 24 příspěvků 17.09.18 22:10

Teda Evo … jsem nevěděl, že chodíš taky na emimino :)

Přijď radši o patro výš .. probereme to :)

Russet
Extra třída :D 10937 příspěvků 17.09.18 22:10
@Eva171 píše:
@Malaga
Mimísek snad nehrozí

Ale jdi ty. Tady selhává HA denně a kondomy praskají jak na běžícím pásu…

TMana
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 17.09.18 22:10

Tyhle fake story, že tě to baví pořád vymýšlet.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >