Spinální anestezie a následné bolesti

684
22.11.19 12:27

Spinalni anestezie a následné bolesti

Zdravim všechny a prosím o zkušenosti. V úterý mi byl proveden druhy císařský rez. První byl s epiduralem, tenhle se spinalem. Pichali mi to vsede a paní doktorka se nejak nemohla dostat kam chtela a hodně mě dloubala, coz teda hodně bolelo. Nicméně, i dkyz jsem ted uz relativně behava a v podstatě krom jizvy na mne nic neni, porad me boli prava strana panve vcetne kycle az ke koleni a brni me prava ruka, resp. prsty na ni, hlavně když chci uchopit neco tenkeho, treba mobil nebo tuzku. Prý se muzou někdy podrazdit nejake nervy, ale ja mam strach, aby to preslo. Mela jste to některá? Kdy to odeznelo? Uz tak mam zada v haji… ???? Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2972
22.11.19 12:52

Dotazovala jsi se anesteziologa? Ten je fundovany k tomu ti odpovědět. Nemyslím si že ruka s tím má co společného… To mi nějak nesedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 12:57

Píšeš, že jsi rodila v úterý, dnes je pátek a proto si myslím, že bys měla být ještě v porodnici, takže se raději zeptej lékařů tam, od toho tam seš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
22.11.19 13:11

Coz to ja se zeptam, jen me zajímalo, jestli to některá neměla stejně… Dnes me propustili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
22.11.19 14:13

Tim pichanim ti rozhodne nemohli rozhodit nervy v ruce, i v te noze to neni nijak moc pravdepodobne, takze si spis myslim, ze tehotenstvi, porod, imobilizace behem operace ti proste rozhodily pater, zejmena, pokud jsi treba pred tehotenstvim nijak zvlast nesportovala nebo uz byla nacata.
Spravi se to, ale to co bys ted potrebovala (rehabilitace, sport) asi moc nepujde, budes muset proste nejak prezit a snazit si vydupat nekde cas pro sebe, jakmile se to bude dat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
22.11.19 14:14
@Pudloslava píše:
Tim pichanim ti rozhodne nemohli rozhodit nervy v ruce, i v te noze to neni nijak moc pravdepodobne, takze si spis myslim, ze tehotenstvi, porod, imobilizace behem operace ti proste rozhodily pater, zejmena, pokud jsi treba pred tehotenstvim nijak zvlast nesportovala nebo uz byla nacata.
Spravi se to, ale to co bys ted potrebovala (rehabilitace, sport) asi moc nepujde, budes muset proste nejak prezit a snazit si vydupat nekde cas pro sebe, jakmile se to bude dat.

To jsem si tak nejak myslela, hlavně je strašně brzy, ale je to protivné… Dik za radu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama