Spinalní anestezie po operaci páteře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 08:01
Spinalní anestezie po operaci páteře

Ahojky holky, čeká mě plánovaný cisař, mám po operacích páteře tak nemůžu tlačit, ale jde mi o to, zda mi mohou napichnout jen spinal, nebo jestli musím pod celkovou narkozu. :think: Operace jsou v bederní části, skoliosa a kyfoskoliosa s titanovym kovem. Díky :palec:

Reakce:
Jencus
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 10.06.19 08:06
@Anonymní píše:
Ahojky holky, čeká mě plánovaný cisař, mám po operacích páteře tak nemůžu tlačit, ale jde mi o to, zda mi mohou napichnout jen spinal, nebo jestli musím pod celkovou narkozu. :think: Operace jsou v bederní části, skoliosa a kyfoskoliosa s titanovym kovem. Díky :palec:

Ahojky, neboj se. Je třeba se domluvit s anesteziologie. Pokud je segment bederky pase, dá se zvolit vyšší segment patere. Nedává se subarachnoidealne, ale epiduralne. Důležitá je konzultace. Kterou nemocnici plánuješ?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 08:18

Jejda já jsem úplně :zed: chtela jsem napsat hrudni oblasti, právě v bederní nic operovano nemam. :lol: porodnice šumperk.

Jencus
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 10.06.19 08:48
@Anonymní píše:
Jejda já jsem úplně :zed: chtela jsem napsat hrudni oblasti, právě v bederní nic operovano nemam. :lol: porodnice šumperk.

Tak to je úplně v pohodě, potom klasický spinal, hrudní ničemu nevadí :hug:

Váš příspěvek
Reklama