Spinální anestezie u císaře.. Cítíte bolest?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrej91
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 01.06.19 10:13
Spinální anestezie u císaře.. Cítíte bolest?

Ahoj holky.. Čeká mě kvůli zdravotním problémům plánovaný císařský řez.. Chtěla bych spinální anestezii, ale teď dost holek mi řeklo, že cítili bolest když je šili a čistili, a to opravdu hodně to prý bolelo.. Neumím si představit být otevřená na stole a cítit jak mě operují a hrabou se ve mě.. Myslela jsem že ucítim jen tlak tím jak vyndaji dítě že je velké, ale pak že neucítím nic dokud rána nepřijde k sobě… Jak jste to měli vy? Nechci tam začít panikařit a zase chtěla bych malou vidět, nechci celkovou narkozu.. Děkuji za zkušenosti

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Elzaaa
Kecalka 292 příspěvků 01.06.19 10:19

Ja mela akutni sekci. Ve spinalu. Bala jsem se ze to v te rychlosti treba spatne pichnou nebo ze to nestaci zabrat. Ale v pohode citila jsem jen tlak tahani a skubani nic prijemneho ale bolest vubec a to ani jeste par hodin po.

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 01.06.19 10:23

Byla jsem na sekci 3× a necítila jsem vůbec nic

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 01.06.19 10:24

U mě to byl hnusný zážitek, protože se mi udělalo zle a nemohla jsem dýchat. Ale bolest jsem opravdu necítila žádnou. :palec: cítíš jen tahání a tlak.

lexiik
Stálice 77 příspěvků 01.06.19 10:28

Byla jsem dvakrát a necítila jsem žádnou bolest, jen je cítit ten pohyb a škubání při vytahování, při šití taky nic a to jsem tam měla při druhém srůsty tak je odstraňovali a taky nic, jen to trochu déle trvalo

Jadala
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 01.06.19 10:35

Mám za sebou tři sekce, z toho dvě ve spinální anestezii. Ani v jednom případě jsem během operace žádnou bolest necítila.

NikysekR
Extra třída :D 10598 příspěvků 11 inzerátů 01.06.19 10:38

Bolest opravdu necítíš, neboj se. Mám za sebou dva císaře.

Euforia
Kecalka 269 příspěvků 01.06.19 10:58

Ja tedy mela epidural, ale bolest fakt citit neni, neboj:)) jeste se me na to ptali, nejspis kdyz rizli, jestli nic necitim:) pak az kdyz tahali mimco, tak to trochu tahlo nebo sponovalo, ale o bolesti nemuze byt rec:))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 11:00

@Andrej91 Bolest jsem necitla, ale delalo se mi spatne jakoby od zaludku, tak mi neco pripichli a bylo to ok. Necitila jsem ani to siti, nic co se tam delo. Prinesli mi malou, tak jsem si ji tam nunala a fotili jsme se, asi jsem byla rozptylena. :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 11:00

Měla jsme císaře, spinální anestezie, necítila jsem vůbec nic a to jsme na sále byla o 20 minut dýl, odstraňovali mi zároveň ještě velké množství genitálních bradavic, které se mi udělaly během těhotenství. Jen tahání a tlak, když vyndavali mimčo, ale to je normální. Jizva začala přicházet k sobě až půl hodinky po porodu, kdy jsme už byla na JIPce.

pedigka
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 01.06.19 11:08

@Andrej91
Kolik holek ti to řeklo?

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 01.06.19 11:14

Nic jsem necitila, mela jsem spinal. Na siti me uspali (hned potom zas probudili). Je citit jen tahani.. Pokud to boli, reknes to a uspi te.

Kazimíra Olejovka
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 01.06.19 11:32

Měla jsem spinálku - plánovaný císař. Pos… jsem z toho byla, celá jsem se klepala a bála. Anestezioložka mi říkala, že mi dá celkovou, když mě vidí. Já trvala na spinálce (první dítě jsem rodila akutním císařem v celkové narkóze). Tak mi dali spinálku. Připadala jsem si jako na pouti, jak se mnou manipulovali, houpali…po celém těle nádherné teplo…mě bylo tak krásně, dokonce jsem tam rozesmála celé osazenstvo, když jsem zvesela komentovala manželův zjev, když přišel v nemocničním zeleném mundúru. Cítila jsem teplo, houpání, malý tlak a když dítě vyndavali, tak jsem cítila tah, jak ho dolují, ale nic nepříjemného. Když mě šili, tak jsem cítila jen malinkaté tahání za kůži, vůbec žádnou bolest, nic. Za mě to byl úžasný relax, na který ráda vzpomínám :mrgreen:…spinálku do každé domácnosti…čas od času by se mi hodila :mrgreen: :jazyk: Anestezioložka mě pak chválila a říkala, že ještě na sále neměla někoho jako já.

stín katedrál
Kecalka 259 příspěvků 01.06.19 11:35

Necítila jsem nic, a to mne napichovali zrovna v průběhu šílené kontrakce. :roll:

halflive
Kecalka 101 příspěvků 9 inzerátů 01.06.19 12:10

Mne to teda dost bolelo, pripadalo mi, ze mi po brise beha slon, hrozne to tahalo, nebylo to nic co bych chtela opakovat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama