Špinění 17 den po KET a pozitivním testu

43
22.9.20 12:55

Špinění 17 den po KET a pozitivním testu

Zdravím všechny snazilky. Nemáte někdo prosím zkušenost s tím, že byste měli 13 den po KET jasně pozitivní test se silnou čárkou, pak jste ale 17 den začali drobně špinit, světle oranžová barva? Na utz a krev jdu za dva dny, tak se bojím, zda je všechno v pořádku a nerozjede se MS. Beru 1-1-1 utrogestan. Bolesti břicha nemám. Moc děkuji za reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4337
22.9.20 13:03

@Kulicka22 Špinila jsem od 10.dne po KET, duch byl od 6.dne a sílil, hcg 14.den 540 nebo tak nějak, pak jsem i krvácela, měla jsem několik hematomů, nejdřív na UTZ vidět nebyly, pak ano. Utrogestan jsem brala 3×2. Dopadlo to dobře, jsou mu skoro 3 měsíce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 13:08

@Kulicka22 Nemam zkusenost s KET, ale 7 dni po jasne pozitivnim TT (16 dni po ovulaci) jsem zacala spinit, pote krvacet a krvacela jsem celkem 14 dni velmi silne a tehotenstvi se presto udrzelo. V teto chvili jsou vsechny varianty mozne, nezbyva nez vyckat, popripade si zkontrolovat TT, jestli neslabne a utrogestan brat dale. Drzim palce

• Citovat
  • Nahlásit
43
22.9.20 13:22

@kaiserin děkuji, to mě trošku uklidnilo. Musím ještě vyčkat ty dva dny a pak se uvidí. Při neúspěšných Ket jsem vždy začala špinit už tak 10 den slabě, test pak vyšel negativní a rozjela se MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
22.9.20 13:31
@Anonymní píše:
@Kulicka22 Nemam zkusenost s KET, ale 7 dni po jasne pozitivnim TT (16 dni po ovulaci) jsem zacala spinit, pote krvacet a krvacela jsem celkem 14 dni velmi silne a tehotenstvi se presto udrzelo. V teto chvili jsou vsechny varianty mozne, nezbyva nez vyckat, popripade si zkontrolovat TT, jestli neslabne a utrogestan brat dale. Drzim palce

Děkuji moc. Musím věřit, že to tentokrát dopadne, ale je to těžké po tolika neúspěšich. A je skvělé, že se vám i přes to krvácení zadařilo :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
24.9.20 14:51

Ahoj holky, též přidávám svou zkušenost. Mám 14 dní po et a tedy 17 DPO, od cca 6 dne pp transferu špinění a teď už tři dny ( přesně od termínu menstruace)slabé červené krvácení. Test dnes ráno pořád se silnou čárkou. Dr. mi řekl, že musím čekat, na ultrazvuk jdu až 5.10. a tak se asi ustresuju :zed: Jinými slovy, řekla bych, že to normálně mám nebýt všech těch silících carek na testu…Co se má stát, to se asi fakt prostě stane :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
24.9.20 18:30

@Milka42 Ahoj. Neboj, to dopadne dobře. Mně doktorka řekla, že špinění je normální a pokud z tebe nejdou kousky sliznice, tak je určitě naděje. Mně ultrazvuk a krev dopadly dobře, máme gestecni váček. A za 3 týdny na kontrolu. Špinění mně už přestalo :) Teď zase tedy budu v nervech, aby tam prcek byl už vidět a bylo už i srdíčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
24.9.20 18:35

@Milka42 když by se ti ale to krvácení zhoršilo a nepřestávalo, tak bych zavolala do CAR a šla na kontrolu raději dříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
24.9.20 19:13

@Kulicka22 No já tam už volala a oni mi řekli, že to je teď už na přírodě, že to stejně neovlivníme. Jen mi zvýšili Utrogestan :roll: A když jsem se ptala známého gynekologa, tak mi řekl totéž, že prostě musím čekat. Je to moje první IVF.Diky za podporu :* Musíme věřit, že nám to dopadne a budou :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
24.9.20 19:18

@Milka42 Jj, je to teď už jenom na přírodě a my musíme věřit!! Navýšeny utrogestan by ti snad mohl pomoc s tím krvácením. Držím palce ať vše dopadne dobře!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
24.9.20 19:51

@Kulicka22 Dneska jsem měla ráno pocit, že snad krvácím po něm :lol: To ti závidím, že už máš trochu klid a nějaký výsledek, to čekání je tááák dlouhý :nevim: Za tři týdny je přesně kdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
24.9.20 20:05

@Milka42 jo taky jsem měla takový pocit, že je to po utrogestanu, jak se začne rozpouštět, tak to s ním vyteče. Za 3 týdny, to by měl být 8 týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
24.9.20 20:29

@Kulicka22 Akorát mi teď přijde, že to mám snad víc než než, když to mám normálně :zed: U tebe to ale vypadá dobře, to je jasný :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
25.9.20 11:20

@Milka42 Tak to mě mrzí, že krvácení neustává a test vychází pořád pozitivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
25.9.20 11:36

@Kulicka22 Jojo,dnes ráno jsem ho dělala a úplně max pozitivní, ale červená je stále, už čtvrtý den. :( Prostě jak běžná MS…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama