Reklama

Špinění 3 dny po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaKyzi
Nováček 6 příspěvků 14.02.17 16:56
spineni 3 dny po sexu. je možné takhle brzy uhnizdovani?

Ahoj holky :) chtěla bych se zeptato jestli jste některá neměla. Dnes je to třetí den od nechraneneho sexu, když jsem šla na záchod, tak jsem lehce spinila, takové naruzovele, pak trošku do hneda. Teď už nic. Dočetla jsem se, že na to uhnizdovani je ještě asi brzy, ale třeba se někomu stalo takhle brzy. :) ovulaci nepočítám, ale myslím si že by to i odpovídalo. Nikdy jsem spineni pri ovulaci neměla, občas mě pobolivalo v podbrisku, ale špinění nikdy. HA neberu už od listopadu minulého roku. děkuji za odpověď a přeji příjemný den :mavam: :mavam:

Příspěvek upraven 14.02.17 v 21:56

Reklama

Reakce:

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 14.02.17 17:51

Může to být i špinění při ovulaci :nevim: to ti nikdo nepoví co to je, možností je spousty, o to více že nevíš kdy byla/je/bude ovulace ;)
Pokud si přeješ otěhotnět, držím palce ;)

JanaKyzi
Nováček 6 příspěvků 14.02.17 18:04

Já vím že mi to nikdo nemůže najisto říct. Jen jsem myslela jestli je to vůbec možné. Většinou píšou že ne, ale četla jsem článek kde psali že je to možné. :nevim:

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 14.02.17 18:21

@JanaKyzi možné je vše, četlas to ;) neber to jako pichlavou poznámku, ale je to bohužel fakt že tu nikdo z nás (a velmi často bohužel) věšteckou kouli nemá. Tak přeju hodně trpělivosti při čekání ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama