Špinění 4 měsíce po akutním císařském řezu

31
13.2.21 10:01

Špinění 4 měsíce po akutním císařském řezu

Ahoj všem,

prosím o Vaše zkušenosti a rady, já už jsem vážně z toho nešťastná a unavená :( 17.2.2021 to bude 4 měsíce co jsem prodělala akutní císařský řez a stále občas špiním nebo mám takový žlutavý nebo nahnědlý hlenovitý výtok :( Stalo se to některé, co s tím? Budu moc ráda za rady co Vám pomohlo… Pro upřesnění: i po šestinedělí jsem lehce krvácela, byla jsem na kontrole v nemocnici, kde jsem rodila, údajně je děloha nepřehledná silně prokrvená a nemůžou vyloučit zda tam něco ještě není, nasadili mi Ergotamin - na stažení dělohy, po dalším týdnu na kontrole sám primář řekl, že to vypadá v pořádku, že občas ještě špiním může být…ať si po dalších dvou týdnech dojdu na kontrolu ke své gyndařce..ta mi opět udělala vnitřní sono, údajně je tam vidět ještě nějaká krev, nasadila mi Detralex a za dva týdny když bude vše OK mám se objednat na cytologii.. po 2 týdnech to bylo OK tudíž jsem se objednala, ale opět před kontrolou občasný žlutavý hlenovitý výtok nebo lehké špinění, lékařce jsem sdělila, opět udělala vnitřní sono, zdálo se ji vše OK, předepsala mi Naxyl (doma při čtení příbalového letáku jsem zjistila, že se používá na bakteriální onemocnění - ale mě nic nesvědí, nepálí apod. - lékařka se na to ptala).. mimo jiné lékařka na otázku zda je normální že občas špiním nebo mám žlutavý výtok odpověděla, že neví, že se asi ta děloha ještě regeneruje po těhu a porodu…víc neřešila a sdělila mi kontrola opět za rok.
Po použití první tablety Naxylu jsem začla krvácet, ne moc ale je to jasně červené. Samozřejmě je víkend, a já nevím zda v užívání mám pokračovat… a celkově co mám dělat.. Už jsem vážně z toho nešťastná.. nechci nic zanedbat, ale chodit k lékařům jak vidno nemá větší význam :( Předem děkuji, snad se najde některá, která to měla stejně a něco ji pomohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1254
13.2.21 10:34

@Sfigi pokud máš FB, zkus hodit dotaz do skupiny Císařovny :palec: je nás tam fakt spousta a myslím, ze tam spis někdo poradi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
13.2.21 11:33

@Veerr Dekuji za tip, zkusim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
13.2.21 20:26

Po akutnim cisari jsem mela taky jeste hodne dlouho takovy nazloutly hlenovity vytok, na kontrole jsem byla, na sono, nikde nic, jiny problem jsem nemela a ani bolesti, tak jsem to prestala resit a snad do roka to uplne vymizelo. Ale nikdy jsem nespinila ani nekrvacela mimo cyklus. Moc se o tom nemluvi, clovek nevi, co je a co neni normalni…zkuste se poradit treba jeste jinde u odbornika. Nicmene az ted je to poprve, co se setkavam s podobnou zkusenosti, tak treba vas ta ma trochu uklidni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
14.2.21 13:42

@Pixina Dekuji, tyoo do roka je to fakt dlouho :-(..tez nemam zadne problemy bolesti, teplotu, nic.. jeste plne kojim bez dokrmovani, takze menstruace zatim neni..myslim ze ani pak nebude, pred tehu jsem ji taky vice mene nemela. No uvidim, kdyz to bude furt stejne zkusim dalsi mesic opet jit do nemocnice na gyndu na radu.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat