Špinění 9. den po ET

9.10.20 10:40

Špinění 9. Den po ET

Ahoj, jsem 9. Den po ET, beru 2-2-2 utrogestany, po punkci jsem měla slabý OHSS, vyřešeno zvýšeným příjmem tekutin a bílkovin a 9 dní jsem si píchala injekce na ředění krve. Příznaky OHSS již nepociťuji ale snažím se hodně odpočívat. Včera jsme s manželem měli pohlavní styk (žádná divočina) a dnes lehce špiním. Dřívější pokusy nevyšly 2× se neuchytilo a 1× samovolný potrat. Mám se bát? Test jsem si zatím nedělala.. děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
239
9.10.20 10:44

Tak si udělej test, jestli to bylo 5 dni staré embryo, bude to pravděpodobně vidět. V některých centrech sex nedoporučují až do testu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.10.20 10:51

@DandátkoP mě napsali 5 dní do zprávy 8o.. a test až 14 den myslíš že to opravdu bude už vidět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51087
9.10.20 10:55

Jo, 14 dní od odběru už by mělo být vidět. Jinak já po ET špinila, i když jsem těhotná byla, i když jsem nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.10.20 11:09

@ugluk Děkuji, já právě v předchozích pokusech bez OHSS i bez špinění až na ten samovolný potrat asi v 5 týdnu. Už se bojím je to druhé IVF zbývá mi tam jeden zmrzlík a 6 let snažení😢

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7952
9.10.20 11:15

9 den po ket už je na testu jasno. Otestuj se a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
9.10.20 11:54

Jak je psáno predemnou 9 den na testu už bude jasno jestli ano nebo ne. Ale ten sex jste si mohli odpustit ještě když se snažíte 6 let. Nám tedy v centru zdůrazňovali pohlavní abstinenci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
9.10.20 11:59

Jak píšou holky. Udělej test a budeš hned vědět na čem jsi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.10.20 12:03

@anonymmyska asi jak která klinika na první mluvili o 3 dnech průběh celého ivf byl naprosto odlišný od toho co jsme teď a i přes komplikace OHSS mám z toho lepší pocit. Ano sex jsme si asi třeba odpustit mohli ale vzhledem k doporučení držení půstu 5 dní jsme neměli pocit toho že když 8 den se miluji se svým manželem dělám něco špatně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
9.10.20 12:39
@KačenkaKS píše:
@anonymmyska asi jak která klinika na první mluvili o 3 dnech průběh celého ivf byl naprosto odlišný od toho co jsme teď a i přes komplikace OHSS mám z toho lepší pocit. Ano sex jsme si asi třeba odpustit mohli ale vzhledem k doporučení držení půstu 5 dní jsme neměli pocit toho že když 8 den se miluji se svým manželem dělám něco špatně..

Já jsem teda taky proto, aby si to člověk odpustil :nevim: pro mě je priorita pozitivní test a zdravé mimčo a dá se to vydržet. Někdo řekne, že je to blbost, někdo ne. Každopádně co jsem četla, tak neni dobrý orgasmus po transferu, tak z toho důvodu je lepší sex nemít asi :potlesk:… ale jinak ano, když teď uděláš test, budeš vědět na čem jsi. Lehké špinení nevadi a muze to vyjit a nebo zjistis, ze se ti rozjizdi MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
9.10.20 13:03

@KačenkaKS neudělala si nic špatně…nevím, proč se do tebe ostatní pustily, že sis to měla odpustit atd.
Sex se nedoporučuje asi těch 3-5 dnů po transferu (každé centrum má to doporučení trochu jiné). Ale ta doba odpovídá zhruba době, kdy se embryo zahnizďuje. Pokud je embryo správně zahnízděné, tak sex ani orgasmus to nepokazí ;) Špinění ještě vůbec nic neznamená. Zkus test buď dnes nebo ještě lépe zítra z ranní moči, uz by mohlo být něco vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.10.20 15:14

@Zijposvem děkuju za uklidnění🙂 až manžel přiveze test po práci tak zítra provedu. Snad to konečně vyjde.. už čekáme dlouho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
10.10.20 21:10

@KačenkaKS jak jsi dopadla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.10.20 05:04

Ahoj holky, jsem 9dni po Et se zavedením 5ti denního embrya, včera jsem zkusila test a bílo. 😔 Dnes se probudím a začíná se mi pravděpodobně rozjíždět MS. To je asi ztracený co 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7952
21.10.20 08:50
@AndreaPek píše:
Ahoj holky, jsem 9dni po Et se zavedením 5ti denního embrya, včera jsem zkusila test a bílo. 😔 Dnes se probudím a začíná se mi pravděpodobně rozjíždět MS. To je asi ztracený co 😔

Ano, bohužel to nevyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama