Špinění a bolest břicha 4. den po ovulaci

226
28.5.08 09:46

Špinění a bolest břicha 4. den po ovulaci

Ahoj holky, prosim, poradte. Jsem 4 den po ovulaci (snazime se o mimi, tak jsem sledovala, jestli k ovu vubec dochazi) a od vecera me boli bricho jako silna bolest pri menstruaci a od dnesniho rana slabe - hnede - spinim. Na MS je jeste brzo a dost me boli bradavky, coz je take znameni, ze se o rozjizdejici MS nejedna. Nevim, co si o tom mam myslet - na srovnani cyklu beru Utrogestan, pri nem bych spinit nemela,ne? Dr. nechci otravovat, at nevypadam jako plaska. Co si o tom myslite? Stalo se vam nektere neco podobneho? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2369
28.5.08 10:21

Ahoj,
taky se snažíme o mimi a mám stejný problém. Začala jsem krvácet ale až 11. den po ovu (předpředevčírem) a to docela silně. Do té doby jsem měla teploty nad 37, takže jsem si dělala naději, že by snad… A bradavky mě taky bolí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8043
28.5.08 10:39

ahojte holky, taky jsem špinila kolem 10. dne po ovu a teď z toho na mě vykoukly // čárky ;) takže držím palce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2369
28.5.08 10:49

Peťo, jenom jsi špinila nebo krvácela? Já krvácím totiž docela silně… A jak jsi to měla s teplotou, tedy jestli jsi ji měřila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
28.5.08 11:10

ja taky obcas spinila po ovulaci a pri ovulaci mivam pravidelne bolesti bricha a koukej na metrik :wink:

A pokud mas Aknel nejake pochybnosti tak proc nezavolat doktorovi…Vsak ti hlavu neutrhne a tim ho urcite otravovat nebudes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8043
28.5.08 11:12

luca jen jsem špinila - růžový hlen to byl a bylo ho jen trochu - a teplota se držela docela nahoře … To krvácení u tebe - no nebude to spíš už MS? :roll: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2369
28.5.08 11:23

MS to nebude, protože já jsem bohužel ten typ, kterému se kryje termín MS s ovulací ( :? :roll: ) a to bylo před 14-ti dny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8043
28.5.08 11:29

luca aha to to nevím, tak bych asi zkusila zavolat na gyndu, takle nic nevymyslíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
28.5.08 11:34

Holky, ja jenom spinim -zadne krvaceni a je to hnede spineni :( Zarazi me ale ta bolest bricha - je horsi pri pohybu.
Luco, krvaceni bylo i se sliznici nebo bez? Rika se, ze pokud je to bez sliznice, neni nic ztraceno.
Dr. dnes zavolat nemuzu - ordinuje jen 2× tydne, ale abych byla uprimna, ani se mi do toho moc nechce. Neni zrovna ochotna resit veci po telefonu a spineni mi neprijde jako nejaky velky problem.
Jeste jsem nenapsala jednu vec - necely tyden pred ovulaci jsem byla na UZ a sliznici jsem mela jen 6mm (coz je dost malo). Ale dostala jsem injekci na zvyseni a beru ted ten utrogestan. Tak nevim, muze to byt z toho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2369
28.5.08 12:14

Já jsem pracovně mimo ČR, takže taky k doktorovi nemůžu (nebo můžu ale tady se mi nechce), tak počkám pár dní a uvidím co z toho bude.

Krvácení - já nevím, přišlo mi jak normální MS krvácení, ale to to není.

Počkáme a uvidíme… :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.12 09:39

Ahojky prosém poradte nebo bakou vaší zkušenost.Jsem asi 12 dní po ovulaci 8 den po ovulaci jsem začala slabě špinit trvalo to 5 dní dnes zatím nic co to muže být?do ms mam par dní.na testu važně maleho ducha ale nejak se mi zdá falešní je moc slabí vidím jen já.děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
31603
1.4.12 09:44

A jakou citlivost testu máš? Jestli 10, tak je fakt, že 12DPO by měl být vidět už trochu líp, ale ono záleží kus od kusu, někdo má slabé duchy i po datu očekávané ms a těhotenství to je :nevim: Buď testuj dál, zda bude sílit, nebo si zítra skoč do laborky na krev, stojí to cca 250,– a budeš znát opravdovou výšku hcg, test z moči bude vždycky jen orientační.
Ovulaci určuješ měřením BT?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.12 09:47

nevím mam jen obal bílej možna 12,něco nerozumím tomu.nemeřím snažíme se chvili teprve ale test je obyč z tesca jinak mě bolí zada jako na ms.děkuju moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.4.12 09:50

no 10 ka to nebyla asi já nemám obal.uvidím zitra to spíš už dorazí ms.

• Nahlásit
  • Citovat
5
1.4.12 09:51

Poradíte mi prosím? Nedostala jsem to už třetí týden, test jsem si ještě nedělala (bojím se) mimi zatím neplánuji…s přítelem jsme nepoužili ochranu, ale k ejakulaci nedošlo…Jak velká může být pravděpodobnost otěhotnění? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama