Špinění a odchod sliznice neustále již měsíc po sp

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 09:30
Špinění a odchod sliznice neustále již měsíc po sp

Ahoj,
na konci února jsem samovolně potratila. Má utz pokaždé MUDr řekne, že je tam ještě nějaká krev a že to odejde s MS. Jenže spinim stále, předevčírem vypadl kus sliznice o průměru 4cm. Před dvěma týdny na kontrole mi lékař řekl, že brzo dorazí menses a bude klid, sice nějaké krvácení bylo, ale jen dva dny a ihned po prohlídce, podezrivam, že to bylo po tom stouchani vnitřním utzv než menses.
Ráda bych už měla klid a mohla se pokoušet o mimino. Má někdo podobné zkušenosti?
 Klára

Reakce:
m.amar
Kecalka 310 příspěvků 03.04.19 10:34
@Anonymní píše:
Ahoj,
na konci února jsem samovolně potratila. Má utz pokaždé MUDr řekne, že je tam ještě nějaká krev a že to odejde s MS. Jenže spinim stále, předevčírem vypadl kus sliznice o průměru 4cm. Před dvěma týdny na kontrole mi lékař řekl, že brzo dorazí menses a bude klid, sice nějaké krvácení bylo, ale jen dva dny a ihned po prohlídce, podezrivam, že to bylo po tom stouchani vnitřním utzv než menses.
Ráda bych už měla klid a mohla se pokoušet o mimino. Má někdo podobné zkušenosti?
Klára

Po SP je normálně šestinedělí, takže prostě počkat. To tělo se s tím musí trochu srovnat. Já loni špinila po SP na konci května až do konce července, menstruaci jsem dostala asi až měsíc potom.

Váš příspěvek
Reklama