Špinění až krvácení a včera zjištěné těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lidsha
Povídálka 48 příspěvků 11.02.17 18:51
špinění až krvácení a včera zjištěné těhu

Ahoj, mám dotaz dnes mám termín, kdy měla dorazit menstruace a v pátek jsem si jen tak udělala těhu tes a byly 2 čárky jedna teda slabší. Dnes bolest břicha (jako při menzes) a nejprve slabé špinění, teď už lehké červené krvácení. Mám to nějak řešit - je to na začátku? Na gyndu jsem se chystala v po. Máte nějaké zkušenosti, popř. názory?

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 11.02.17 18:58

Na gyndu bych osobně nešla, pokud teda není těhotenství nechtěné a nechceš ho cíleně ukončit. Takhle ze začátku je to buď a nebo, dala bych tomu čas a na gyndu šla nejdřív na 3 týdny.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 19:04

Proto se říká ať si děláme testy až pár dní po vynechané menstruaci, takhle to odejde s ní a ty se budeš akorát trápit :(

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 11.02.17 19:11

Je to buď a nebo, uvidíš, jestli se MS rozjede, teď s tím dr. stejně nic neudělá (předpokládám, že jsi prcka chtěla, pokud ne a MS se nerozjede, tak bych k dr. šla).

lidsha
Povídálka 48 příspěvků 11.02.17 19:16

Prcek byl chtěnej a souhlasím s @Doe_Jane testovat se předem byla blbost. Prostě počkám a uvidím. Moc díky za odpovědi.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 11.02.17 19:18

@lidsha Já bych ti moc přála, aby to bylo dobrý, ale to červené krvácení moc optimisticky nezní. Já takhle začala krvácet v necelém 7. týdnu těhotenství, u dr. jsem byla do půl hodiny, ale to už jsem krvácela docela hodně, takže sám řekl, že to vypadá špatně. Na UZ už nic neviděl, v krvi zbytkové HCG. Tak držím palce, ať to přejde a MS se nerozjede. :srdce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22859 příspěvků 11.02.17 19:25
@Doe_Jane píše:
Proto se říká ať si děláme testy až pár dní po vynechané menstruaci, takhle to odejde s ní a ty se budeš akorát trápit :(

mluvíš mi z duše…

KKatka23
Echt Kelišová 8294 příspěvků 11.02.17 20:29

Nic neřešte - bohužel je to hop nebo trop. Proto se nemaj dělat testy před tím než má přijít MS. Může to být cokoliv - když jsem poprvé byla těhotná, tak jsem začala špinit v jedenáctém týdnu a pořád se to rozjíždělo a potratila jsem - tělo už vylučovalo embryo. Teď s druhou dcerou jsem zjistila, že jsem těhu a hned druhý den jsem začala taky špinit až slabě krvácet, ale další den už to zmizelo a těhotenství bylo v pořádku, dnesk má malá pět měsíců :) tak držím palce :)

Ginuš
Hvězda diskuse 37945 příspěvků 11.02.17 20:35

@lidsha držím palce, nemusí to nic znamenat, ale taky může. Začátky jsou hodně nejisté. Možná bych zašla v pondělí na gyndu na krev - jsem po 4 potratech, tak bych to řešila takhle no, ale je to na tobě na co se cítíš. Dělala sis testů víc? Mohl být i falešně pozitivní :hug: :hug: :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 21:55

Za me tedy resit mela jsem podobne a bylo to mimodelozni. Zajela bych na pohotovost. Neni to legrace…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >