Špinění až krvácení a včera zjištěné těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lidsha
Povídálka 48 příspěvků 11.02.17 18:51
špinění až krvácení a včera zjištěné těhu

Ahoj, mám dotaz dnes mám termín, kdy měla dorazit menstruace a v pátek jsem si jen tak udělala těhu tes a byly 2 čárky jedna teda slabší. Dnes bolest břicha (jako při menzes) a nejprve slabé špinění, teď už lehké červené krvácení. Mám to nějak řešit - je to na začátku? Na gyndu jsem se chystala v po. Máte nějaké zkušenosti, popř. názory?

Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 11.02.17 18:58

Na gyndu bych osobně nešla, pokud teda není těhotenství nechtěné a nechceš ho cíleně ukončit. Takhle ze začátku je to buď a nebo, dala bych tomu čas a na gyndu šla nejdřív na 3 týdny.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 19:04

Proto se říká ať si děláme testy až pár dní po vynechané menstruaci, takhle to odejde s ní a ty se budeš akorát trápit :(

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 11.02.17 19:11

Je to buď a nebo, uvidíš, jestli se MS rozjede, teď s tím dr. stejně nic neudělá (předpokládám, že jsi prcka chtěla, pokud ne a MS se nerozjede, tak bych k dr. šla).

lidsha
Povídálka 48 příspěvků 11.02.17 19:16

Prcek byl chtěnej a souhlasím s @Doe_Jane testovat se předem byla blbost. Prostě počkám a uvidím. Moc díky za odpovědi.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2140 příspěvků 11.02.17 19:18

@lidsha Já bych ti moc přála, aby to bylo dobrý, ale to červené krvácení moc optimisticky nezní. Já takhle začala krvácet v necelém 7. týdnu těhotenství, u dr. jsem byla do půl hodiny, ale to už jsem krvácela docela hodně, takže sám řekl, že to vypadá špatně. Na UZ už nic neviděl, v krvi zbytkové HCG. Tak držím palce, ať to přejde a MS se nerozjede. :srdce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23069 příspěvků 11.02.17 19:25
@Doe_Jane píše:
Proto se říká ať si děláme testy až pár dní po vynechané menstruaci, takhle to odejde s ní a ty se budeš akorát trápit :(

mluvíš mi z duše…

KKatka23
Echt Kelišová 8803 příspěvků 11.02.17 20:29

Nic neřešte - bohužel je to hop nebo trop. Proto se nemaj dělat testy před tím než má přijít MS. Může to být cokoliv - když jsem poprvé byla těhotná, tak jsem začala špinit v jedenáctém týdnu a pořád se to rozjíždělo a potratila jsem - tělo už vylučovalo embryo. Teď s druhou dcerou jsem zjistila, že jsem těhu a hned druhý den jsem začala taky špinit až slabě krvácet, ale další den už to zmizelo a těhotenství bylo v pořádku, dnesk má malá pět měsíců :) tak držím palce :)

Ginuš
Hvězda diskuse 38092 příspěvků 11.02.17 20:35

@lidsha držím palce, nemusí to nic znamenat, ale taky může. Začátky jsou hodně nejisté. Možná bych zašla v pondělí na gyndu na krev - jsem po 4 potratech, tak bych to řešila takhle no, ale je to na tobě na co se cítíš. Dělala sis testů víc? Mohl být i falešně pozitivní :hug: :hug: :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 21:55

Za me tedy resit mela jsem podobne a bylo to mimodelozni. Zajela bych na pohotovost. Neni to legrace…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >