Reklama

Špinění až krvácení a včera zjištěné těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lidsha
Povídálka 47 příspěvků 11.02.17 18:51
špinění až krvácení a včera zjištěné těhu

Ahoj, mám dotaz dnes mám termín, kdy měla dorazit menstruace a v pátek jsem si jen tak udělala těhu tes a byly 2 čárky jedna teda slabší. Dnes bolest břicha (jako při menzes) a nejprve slabé špinění, teď už lehké červené krvácení. Mám to nějak řešit - je to na začátku? Na gyndu jsem se chystala v po. Máte nějaké zkušenosti, popř. názory?

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 11.02.17 18:58

Na gyndu bych osobně nešla, pokud teda není těhotenství nechtěné a nechceš ho cíleně ukončit. Takhle ze začátku je to buď a nebo, dala bych tomu čas a na gyndu šla nejdřív na 3 týdny.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 19:04

Proto se říká ať si děláme testy až pár dní po vynechané menstruaci, takhle to odejde s ní a ty se budeš akorát trápit :(

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 11.02.17 19:11

Je to buď a nebo, uvidíš, jestli se MS rozjede, teď s tím dr. stejně nic neudělá (předpokládám, že jsi prcka chtěla, pokud ne a MS se nerozjede, tak bych k dr. šla).

lidsha
Povídálka 47 příspěvků 11.02.17 19:16

Prcek byl chtěnej a souhlasím s @Doe_Jane testovat se předem byla blbost. Prostě počkám a uvidím. Moc díky za odpovědi.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 11.02.17 19:18

@lidsha Já bych ti moc přála, aby to bylo dobrý, ale to červené krvácení moc optimisticky nezní. Já takhle začala krvácet v necelém 7. týdnu těhotenství, u dr. jsem byla do půl hodiny, ale to už jsem krvácela docela hodně, takže sám řekl, že to vypadá špatně. Na UZ už nic neviděl, v krvi zbytkové HCG. Tak držím palce, ať to přejde a MS se nerozjede. :srdce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 11.02.17 19:25
@Doe_Jane píše:
Proto se říká ať si děláme testy až pár dní po vynechané menstruaci, takhle to odejde s ní a ty se budeš akorát trápit :(

mluvíš mi z duše…

KKatka23
Echt Kelišová 7984 příspěvků 11.02.17 20:29

Nic neřešte - bohužel je to hop nebo trop. Proto se nemaj dělat testy před tím než má přijít MS. Může to být cokoliv - když jsem poprvé byla těhotná, tak jsem začala špinit v jedenáctém týdnu a pořád se to rozjíždělo a potratila jsem - tělo už vylučovalo embryo. Teď s druhou dcerou jsem zjistila, že jsem těhu a hned druhý den jsem začala taky špinit až slabě krvácet, ale další den už to zmizelo a těhotenství bylo v pořádku, dnesk má malá pět měsíců :) tak držím palce :)

Ginuš
Hvězda diskuse 37637 příspěvků 11.02.17 20:35

@lidsha držím palce, nemusí to nic znamenat, ale taky může. Začátky jsou hodně nejisté. Možná bych zašla v pondělí na gyndu na krev - jsem po 4 potratech, tak bych to řešila takhle no, ale je to na tobě na co se cítíš. Dělala sis testů víc? Mohl být i falešně pozitivní :hug: :hug: :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 21:55

Za me tedy resit mela jsem podobne a bylo to mimodelozni. Zajela bych na pohotovost. Neni to legrace…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama