Špinění až krvácení v 11tt - není to hematom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

szamara
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 19:17
Špinění až krvácení v 11tt není to hematom

Ahoj maminky mám dotaz jsem dneska přesně v 11tt celou dobu bez komplikací až dneska bolest v podbřišku pak špinění dvakrát kousek sražené krve ale jak špendlíková hlavička a teď už jen lehké krvácení ani ne krvácení jak špinění byla jsem hned u Dr hematom tam žádný není dostala jsem prášky Ascorutin máte stim někdo zkušenosti strašně se bojím že o mimco prijdu :,( na utz se hýbal a v pohode prosím pokud někdo má zkušenosti napište třeba mě to uklidní dekuji :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Ginuš
Hvězda diskuse 37432 příspěvků 09.02.18 19:22

@szamara nikdo ti neřeknete jestli to je problém a nebo není. Může to být jakože ms špinění, může to dělat nějaká žilka. Pokud byl UTZ v pohodě, tak bych se malinko uklidnila, ale chápu tě, že se bojíš. Hrozně moc držím palce. Na tohle pomáhá angelsounds - je to odposlech srdíčka miminka. Občas jsem použila pro uklidnění. Držím palce

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 09.02.18 19:24

@szamara Já měla taky podobné. Dostala jsem utrgestan a PN, a ted poho. Ale muze to byt cokoli. stejne jdes ve 12 tt na screening ne??

lentilka248
Kelišová 6413 příspěvků 1 inzerát 09.02.18 19:24

@szamara v posledním těhotenství jsem krvácela jasnou krví v 7tt, pak v 10tt špinění az krvácení opakovaně, hematom neprokázán…nyní jsem 36+tt…

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 09.02.18 19:27

Ze mě lila krev v 10. a 12. týdnu, pokaždé jsem jela na pohotovost a nikdy se na nic nepřišlo. Myslím, že mi praskaly cévy na čípku, protože když jsem v 1. těhotenství byla na revizi dělohy, probudila jsem se zatamponovaná. Prý jakmile se dotkli hrdla, aby otevřeli dělohu, začala jsem silně krvácet.

szamara
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 19:27

Děkuji mockrát trochu mě to uklidnilo ale i tak na kontrolu jdu až za dva týdny a to jdu den před kontrolu ještě na genetiku tak doufám že vše bude jak má být strašně se těšíme 8o :D a nedokážu si představit ze by to nevyšlo ale i to se může stat :,( jinak doktor do teď my neukázal ani srdíčko jen dneska jsem viděla jak se prdolka hýbe a krásně roste a to si myslím že by nebylo kdyby srdíčko nebylo ok ne?

szamara
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 19:31

@P4ja jo jdu za dva týdny den pred kontrolou tak snad to bude ok jinak děkuji a tobě držím taky palečky :palec:

szamara
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 19:32

@Karleon já jsem právě po konizaci děl. cipku takže klidně by to mohlo byt no každopádně jsme teď o něco klidnější mooc děkuji

szamara
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 19:33

@lentilka248 děkuji mockrát tak snad to bude vše ok 8o a přeji zdravé děťátko hlavně moooc děkuji

Charlie18
Kecalka 260 příspěvků 09.02.18 19:34

Já v 1.trimestru špinila skoro co týden a třikrát krvácení. Naštěstí vše ok, ťuk ťuk ťuk. Spíš bych hlídala tu bolest, trvá pořád?

szamara
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 19:39

@Charlie18 je to jak kdy ale.neni to silná bolest jak.kdyz jsem měla slabou ms ale teď když sedím nebo déle ležím až už skoro spím tak mě to nebolí je to opravdu jen občas a nic co by se nedalo prezit :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 09.02.18 19:46

Nikdo ti neřekne zda to bude v pořádku nebo ne ale věřím že ano a držím palečky :kytka: :kytka:

panikockova
Závislačka 3473 příspěvků 3 inzeráty 09.02.18 19:47

@szamara Ahoj, ted v poslednim tehotenstvi sem silne krvacela v 10.tydnu a pak este jednou v 12.tydnu, velikej hematom v deloze asi 6×6cm, pak asi mesic spineni az krvaceni, no a ted tu mam skoro pulrocniho chlapecka :D :srdce:
Drzim palce at to dobre dopadne :kytka:

szamara
Povídálka 50 příspěvků 09.02.18 19:56

@Petruna21 dekuji

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 09.02.18 19:59

@szamara No není za co :kytka: vím jak se cítíš není to nic přijemného.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama