Špinění během braní HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romischka
Nováček 1 příspěvek 17.10.18 16:14
Špinění během braní HA

Ahoj všem. Chtěla bych se zeptat, co si o tom myslíte. Beru HA a včera 16.10. jsem začala slabě špinit, opravdu jen na toaletním papíru. Další menstruaci mám ale dostat až 27.10 a naposledy jsem s přítelem spala 14.9, což byly podle všeho plodné dny, to jsem zjistila až včera (Ale stejně, při HA se nějaké plodné dny neřeší, že?). Od té doby jsem už jednou menstruovala v sedmidenní pauze (22. 9). Myslíte si, že můžu být těhotná, když jsem mezitím menstruaci měla a prášky beru pravidelně? Podotýkám, že stejnou antikoncepci beru už dýl než rok, takže špinění z nové antikoncepce by to být nemělo. Díky…

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >