Špinění během braní HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Romischka
Nováček 1 příspěvek 17.10.18 16:14
Špinění během braní HA

Ahoj všem. Chtěla bych se zeptat, co si o tom myslíte. Beru HA a včera 16.10. jsem začala slabě špinit, opravdu jen na toaletním papíru. Další menstruaci mám ale dostat až 27.10 a naposledy jsem s přítelem spala 14.9, což byly podle všeho plodné dny, to jsem zjistila až včera (Ale stejně, při HA se nějaké plodné dny neřeší, že?). Od té doby jsem už jednou menstruovala v sedmidenní pauze (22. 9). Myslíte si, že můžu být těhotná, když jsem mezitím menstruaci měla a prášky beru pravidelně? Podotýkám, že stejnou antikoncepci beru už dýl než rok, takže špinění z nové antikoncepce by to být nemělo. Díky…

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >