Co brát za špinění a co ne?

Anonymní
24.10.19 15:34

Špinění, co brát za špinění a co ne?

Ahoj holky, jsem skoro v 5t+2, raději si dávám vložku, mám na ni trošku světle hnědé, spíše takový výtok. Když se utru, nebo jsem bez vložky, tak vždy jen výtok, ale není nějak zbarveny. V pondělí jsem byla u dr a ta říkala, že je všechno v pořádku, jen ještě neviděla ani gestacni váček, byla jsem 4t+6, v úterý jdu na kontrolu zase. Včera jsem ji volala a říkala mi, že nějaké spineni, nebo lehký růžový výtok je naprosto normální, i bolesti v podbřišku jak při menses. A já se tedy ptam…za co vlastně brát spineni? Tmavě hnědý výtok? Jak jste to měly vy? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

366
24.10.19 16:09

Špinění je hnědé nebo růžové barvy, řekla bych. Hodně špatné je tmavě červená krev. Já jsem špinila minulý cyklus kolem ovulace, a byl to výtok bílé barvy smíšený s trochou krve, takže takový nahnědlý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 17:56

Nekde jsem vycetla ze vysoka davka vitaminu C to muze zastavit. Zlus si to vygooglit. Jinak potom utrogestan. Ale zkusila bych prvni to cecko :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
24.10.19 21:26

Hnědá nebo růžová je výtok. Neměla by to být čerstvá červená krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 23:40

Dobrý večer holky potřebovala bych poradit cca měsíc a víc se do mě můj přítel udělal, tyden na to jsem dostala menstruaci ale bylo to spíš jen špineni po třech dnech to skončilo. Nechala jsem to být brala jsem to tak že prostě těhotná být nemůžu i jsem se testovala. Ale tenhle měsíc mi měla naběhnout menstruace, už mám dva dny spoždění, poboliva mě pod bříškem mám hrozně bolavé prsa a o bradavkach ani nemluvím. Taky mi do toho přišli nevolnosti myslíte že bych mohla být těhotná? Test zatím nechci zkoušet přijde mi že je to moc brzo nebo nevím, děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama