Reklama

Špinění měsíc po IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalady
Nováček 2 příspěvky 20.09.18 23:06
Špinění měsíc po IVF

Ahoj holky, chci se zeptat - cca před měsícem/měsícem a půl jsem byla na IVF, které bylo bohužel neúspěšné. Dostala jsem menstruaci v termínu jako vždy (bohužel. Menstruaci jsem měla klasicky cca 6 dní. Teď mam cca 9 dní před další menstruací a už cca 3 dny špiním. Nikdy předtim jsem toto neměla, menstruace vždy pravidelná ani žádné krvácení/spineni během ovulace. Mate s tim někdo zkušenost? Trosku samozřejmě doufám ze bych mohla být těhotná (implantace embrya?) ale spíš si říkám jestli to ještě není nějaký efekt z IVF? Budu moc rada za jakékoliv zkušenosti. Gynekologovi jsem zatím nevolala, přišlo mi to ještě předčasné..Předem moc díky za reakce! :srdce: :

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >