Špinění mino cyklus a zpoždění ms

1.5.20 18:44

Špinění mino cyklus a zpozdeni ms

Ahojky, mam takový problém, sest dní po ms (10.4) jsem zacala mirne spinit a mela jsem docela silne krece a tlak v podbrisku… ted mam uz 7 dni zpozdeni s tim ze jsem dnes rano (1.5) mirne spinila ale uz zase nespinim… Jsem uz docela na nervy nevite co by to mohlo byt??… Mohlo by to souviset s tim spinenim?? Ze by si treba telo myslelo ze to byla normalni ms a cely cyklus se mi posunul?… S pritelem jsem mela posledni pohlavni styk 27.3 nez odjel na vycvik… Delala jsem si v prubehu tri testy, posledni dnes rano a je negativni. Cyklus mam pravidelne 28-30… Kdyz jsem volala na gyndu tak berou jen tehotne

Příspěvek upraven 01.05.20 v 19:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2608
1.5.20 18:50

Nemám teda nic k tématu, ale pro příště ať víte, kdyby Vás to zajímalo, tak se píše - cYklus, Zpoždění, na nervY, celÝ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
1.5.20 18:57

Tohle se mi stávalo, když jsem byla nemocná. Slabší špinění a pak posunutá slabší menstruace. Jestli jsem to teda dobře pochopila, nemůžu se soustředit přes hrubky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.20 19:05

Ahojky, mám menší dotaz, 3 dny jsem špinila a 4 den špinení+ krvácení mám bolesti pod bříšku více na pravé straně. Dnes se přidalo i bolest hlavy.. ms má přijít až za 13 dní.. je tu někdo kdo by mi poradil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20287
1.5.20 20:09
@Francessca píše:
Ahojky, mám menší dotaz, 3 dny jsem špinila a 4 den špinení+ krvácení mám bolesti pod bříšku více na pravé straně. Dnes se přidalo i bolest hlavy.. ms má přijít až za 13 dní.. je tu někdo kdo by mi poradil?

Pokud bereš HA, tak se to stát může. Nebo to může být ovulace. A nebo něco úplně jiného (cysta, zánět atd.) Křišťálovou kouli fakt nemám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat