Špinění místo menstruace, antikoncepce 11 let

Anonymní
12.10.20 13:45

Špinění místo menstruace, antikoncepce 11 let

Dobrý den, antikoncepci beru skoro 11 let a dítě rozhodně neplánuji. Už téměř dva roky místo regulérní menstruace pouze špiním. Můj gynekolog mi řekl, že je to po tak dlouhé době užívání antikoncepce naprosto normální. Při své menstruaci mám veškeré příznaky. Bolest břicha, hlavy, náladovost.
Otázka na maminky - Když jste byly těhotné a menstruace Vám vynechala a pouze jste špinily, měly jste u toho i menstruační příznaky nebo Vám úplně vymizely?
Z těhotenství mám doslova foobii a vzhledem k tomu, že už dlouho nemám menstruaci normální tak si říkám, jak bych těhotenství v mém případě poznala. Děkuji moc! :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3718
12.10.20 13:59

Každá to má jinak a sugerace taky působí, když se člověk aktivně snaží. Jistotou je pouze těhotenský test. Pokud HA bereš řádně, vyhýbáš se styku v krizových situacích nebo používáte i doplňkovou ochranu (např. při braní antibiotik, zvracení, průjmu, při konzumaci alkoholu atp.) tak je pravděpodobnost opravdu ultra minimální. HA jsem brala 15 let a nikdy jsem těhotná nebyla, ani neznám nikoho, kdo by byl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2097
12.10.20 14:29

HA beru uz skoro 16 let. Po cca 12 letech se krvaceni nedostavilo, plasila jsem ze jsem tehotna ale take mne doktor ujistil, ze to je po tolika letech normalni. Kdyz vysadim tak maximalne trosku zaspinim kdyz jdu na wc ale jinak ani kapka, a prvni den trosku bolest hlavy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 14:33

@Peggy54 Tak to máme stejný problém. Nesmírně mě to stresuje. Jsem sexuálně aktivní a plaším skoro každý měsíc… :zed: :zed: Proto začínám řešit otázku jak bych to teoreticky poznala kdybych nechtěně těhotná byla… (test jasně…) ale nechci si ho jak blázen dělat každáý měsíc :zed: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2097
12.10.20 14:38
@Anonymní píše:
@Peggy54 Tak to máme stejný problém. Nesmírně mě to stresuje. Jsem sexuálně aktivní a plaším skoro každý měsíc… :zed: :zed: Proto začínám řešit otázku jak bych to teoreticky poznala kdybych nechtěně těhotná byla… (test jasně…) ale nechci si ho jak blázen dělat každáý měsíc :zed: :nevim:

Ja teda blaznila ten prvni mesic a hned letela k mudr. Taky jsem sexualne dost aktivni ale uz to nejak nevnimam a neblaznim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3507
16.10.20 15:02

Beru HA asi dvanáct let nebo kolik, možná víc, už ani nevím. A mám taky ms slabou, beru to většinou tři měsíce v kuse, pak pauza. Dle mýho gynekologa je to normální, dle utz mám hodně slabou sliznici, proto se nemá co odlučovat. Za mě super benefit. Ms dva dny, břicho mě bolí jeden, nazdar, hotovo. Těhotenství se nebojím, beru to léta a nikdy se nic nestalo, což bych nerada zakrikla, ale beru poctivě, takže snad dobrý. I když tady ty příběhy kterak paní otěhotní přes poctivý brani HA z ranku fantasy mě docela někdy děsí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.20 21:55

@Azeretereza a Jenom špiníš nebo slabě krvácíš?

• Citovat
  • Nahlásit
3507
včera v 11:45
@Anonymní píše:
@Azeretereza a Jenom špiníš nebo slabě krvácíš?

Spis spinim, jeden max. dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama