Reklama

Špinění místo menstruace? Je to na návštěvu lékaře?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikocka
Kecalka 151 příspěvků 05.05.18 22:03
Špinění místo menstruace? Je to na Dr?

Ahoj holky, mám dotaz..
Ms mám vždy tak s dvoudenním zpožděním. Nyni najednou týden před ms jsem začala špinit (nepotřebovala jsem ani intimku, vždy jen na toaletě to bylo světle růžové). A ms stále nikde.
Těhotná být zcela určitě nemůžu, s přítel používáme kondom.
Nic mě nebolí, jen je to už dost otravné a nikdy se mi to nestalo. Ještě k tomu jsem začala oproti standartu chodit dost často na malou..
Máte některá prosím zkušenosti? Je to na doktora?
Jo, jedine mě napadlo, že jsem před 14 dnema nastoupila do nove práce, tak jestli to můžu přiklonit k tomu?
Díky za reakce. :)

Reklama

Reakce:

Martina712
Kecalka 183 příspěvků 2 inzeráty 05.05.18 22:15

Myslis, ze kondomje 100%? Znam par lidi, co pouzivali kondom a ted maj krasny deticky ;) jinak asi bych pockala na par dni zpozdeni a udelala test…

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 05.05.18 22:27

Zanet by to mohl byt. Vyckej casu a pro jiszozu test.

ivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 05.05.18 22:36

Každopádně bych nejdřív udělala těhotenský test

Nikocka
Kecalka 151 příspěvků 05.05.18 23:08

Vím, že kondom není 100%. Ale jaká je reálná šance?.. Ale určitě zítra koupím a zkusím.

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 06.05.18 07:29

Asi pul procenta )) Pokud byl kondom spravne pouzit a nebyl poskozen ))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama