Špinění místo menstruace po vysazení antikoncepce

Anonymní
25.10.20 14:47

špinění místo menstruace po vysazení antikoncepce

Zdravím. Brala jsem rok a půl antikoncepci. Od mých 18 let. Před asi už 5 měsíci jsem ji vysadila. Po vysazení jsem dostala menstruaci po 23 dnech, poté po 26,.. A pak tak nějak stejě, vždy těch 26-28 dní, beru jako ok, než jsem začala brát prášky, občas byla dost nepravidelně :)
Jenže ona tentokrát nepřišla. Asi 2 dny ze mě lehce vyjde špinění, ale je to spíše, že se musím hodně soustřdit na to, prakticky bych ani vložku nepotřebovala. Samozřejmě mě hned napadá těhotenství, ale neměla bych být :D
Myslíte, že je to po té antikoncepci normální? Břicho mě bolí, jako bych to měla. Třeba se to ještě rozjede, někdy, ale přijde mi to celé divé. Moje gynekoložka je až ve čtvrtek..
děkuji

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79
25.10.20 14:53

Tohle může být i díky antikoncepci ale klidně i něčím jiným. Počkala bych, co řekne doktorka. Ale mám kamarádku, která místo menstruace mívá dost často jenom špinění, řešila to s doktorem a k ničemu vážnému to nesměřovalo. :kytka:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama