Špinění místo menstruace po vysazení HA

Anonymní
2.7.20 12:29

Špinění místo menstruace po vysazení HA

Ahojky,
Někdy v dubnu jsem vysadila HA. Menstruaci jsem dostala 2× úplně v pohodě (bylo nějaké zpoždění). Ale teď po třetí jsem měla slabé hnědé špinění. Trvalo to cca 4 dny.
Je mi 18, takže těhu nepřipadá v úvahu. Test jsem si dělala během dne a vyšel negativně. Při sexu jsem se chránila Pharmatexem.
Mám radši zajít k doktorovi? Co dělat, aby se MS srovnala? Můžu být těhotná?
Díky a nestrašte mě! :P :srdce:

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

78
2.7.20 12:34

Ahoj, tohle se mi po vysazení HA taky stalo. První menstruace v pohodě a další jsem jen špinila, ale srovnalo se mi to samo bez problémů a bylo mi 19. Ale zase je pravda, že já musel HA po půl roku vysadit. Jak dlouho jsi ji užívala?

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 12:38

@malahoriska1 půl roku :D takže co mám dělat? Nechat to být? A nikam nechodit s tím? Jak podpořit to srovanani?

  • Nahlásit
  • Citovat
4335
2.7.20 12:41

Jestli máš negativní test tak těhotná nejsi. Menstruace nemusí být vždy jen cervena krev. Nicméně pokud si k tomu Pharmatexu nepoužívala ještě i kondom, tak bych se na něho do budoucna úplně nespolihala pokud by bylo dítě problém.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
2.7.20 13:03
@Anonymní píše:
@malahoriska1 půl roku :D takže co mám dělat? Nechat to být? A nikam nechodit s tím? Jak podpořit to srovanani?

Tak jsem to udělala já. Nijak jsem to neřešila a nechala jsem ať se to srovná samo. @JancaS84 má pravdu, že menstruace nemusí být jen červená krev.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
2.7.20 20:27

Ja mam to samy :/ mam za sebou dve MS po vysazeni a obe hrozne slabe a jsem z toho nervozni…zkousim doplnit vitaminy a uvidim, zda se to zlepsi… :nevim:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama