Reklama

Špinění místo menstruace při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 14:06
Špinění místo menstruace při antikoncepci

6 let beru antikoncepci Yosefinne, poslední dva měsíce se mi menstruace dost zkrátila a zaslabila oproti dřívějšku. Teď v září jsem místo menstruace pouze slabě špinila asi dva dny. Přítel se do mě nedělá, nejsem si jistá žádné chyby v užívání. Poslední styk byl před více než měsícem, za dva týdny se mi místo menstruace dostavili pouze to špinění. Těhotenských testu jsem si dělala asi sedm, všechny negativní, poslední byl digitální clearblue, taktéž negativní. Kdybych byla těhotná, už by se to muselo na nějakém testu ukázat, ale přeci jen, hloda to ve mě. Nemám žádné těhotenské příznaky. Je normální, že se menstruace po několikaletém brání prášků velmi zeslabí?

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 21.09.18 14:41

Ano, klidně to tak může být už ti nemusí stačit hormony. A při HA to stejně MS není, jen krvácení po vysazení hormonů. Přečti si příbalový leták, určitě to tam bude

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 14:43

Myslím, že test by již něco ukázal. Jinak já dříve při má krvácela. Teď mám yeadin a spíše také jen spinim.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 21.09.18 14:45

Může se zeslabit. Ona HA mimo jiné způsobuje malý nárůst sliznice a když ji bereš už dlouho…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >