Špinění místo menstruace při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 14:06
Špinění místo menstruace při antikoncepci

6 let beru antikoncepci Yosefinne, poslední dva měsíce se mi menstruace dost zkrátila a zaslabila oproti dřívějšku. Teď v září jsem místo menstruace pouze slabě špinila asi dva dny. Přítel se do mě nedělá, nejsem si jistá žádné chyby v užívání. Poslední styk byl před více než měsícem, za dva týdny se mi místo menstruace dostavili pouze to špinění. Těhotenských testu jsem si dělala asi sedm, všechny negativní, poslední byl digitální clearblue, taktéž negativní. Kdybych byla těhotná, už by se to muselo na nějakém testu ukázat, ale přeci jen, hloda to ve mě. Nemám žádné těhotenské příznaky. Je normální, že se menstruace po několikaletém brání prášků velmi zeslabí?

Reakce:
P4ja
Kelišová 6590 příspěvků 21.09.18 14:41

Ano, klidně to tak může být už ti nemusí stačit hormony. A při HA to stejně MS není, jen krvácení po vysazení hormonů. Přečti si příbalový leták, určitě to tam bude

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 14:43

Myslím, že test by již něco ukázal. Jinak já dříve při má krvácela. Teď mám yeadin a spíše také jen spinim.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 21.09.18 14:45

Může se zeslabit. Ona HA mimo jiné způsobuje malý nárůst sliznice a když ji bereš už dlouho…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >