Špinění místo menstruace při antikoncepci

Anonymní
21.9.18 14:06

Špinění místo menstruace při antikoncepci

6 let beru antikoncepci Yosefinne, poslední dva měsíce se mi menstruace dost zkrátila a zaslabila oproti dřívějšku. Teď v září jsem místo menstruace pouze slabě špinila asi dva dny. Přítel se do mě nedělá, nejsem si jistá žádné chyby v užívání. Poslední styk byl před více než měsícem, za dva týdny se mi místo menstruace dostavili pouze to špinění. Těhotenských testu jsem si dělala asi sedm, všechny negativní, poslední byl digitální clearblue, taktéž negativní. Kdybych byla těhotná, už by se to muselo na nějakém testu ukázat, ale přeci jen, hloda to ve mě. Nemám žádné těhotenské příznaky. Je normální, že se menstruace po několikaletém brání prášků velmi zeslabí?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19620
21.9.18 14:41

Ano, klidně to tak může být už ti nemusí stačit hormony. A při HA to stejně MS není, jen krvácení po vysazení hormonů. Přečti si příbalový leták, určitě to tam bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.18 14:43

Myslím, že test by již něco ukázal. Jinak já dříve při má krvácela. Teď mám yeadin a spíše také jen spinim.

• Citovat
  • Nahlásit
1837
21.9.18 14:45

Může se zeslabit. Ona HA mimo jiné způsobuje malý nárůst sliznice a když ji bereš už dlouho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat